reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

W Polsce jest właśnie różnie. Mi lekarz powiedział ze 2 raz tez cesarka chyba że się upre rodzic naturalnie. Ale znajome dziewczyny różnie opowiadają.
 
reklama
Oh zapomniałam zapytać ....tak sie zastanawiam ....czy da sie urodzić dziecko bez nacinania krocza?ja miałam za każdym razem nacinane a moje Kolezanki rodziły większe dzieci od moich i bez nacinania...czy któraś mama tez tak miała?
 
Sylwus ja ze swojego doświadczenia to oczywiście bym ci poradziła rodzic naturalnie ;)jesli nie będzie przeciwskazan oczywiście ...ja już następnego dnia normalnie chodziłam tylko to nacięcie troszkę pobolewa ale to chyba znacznie mniejszy ból jak po cesarce
 
Dzieki dziewczyny za wsparcie, ja poki co bede tylko z doskoku, zeby na wszelki przypadek za bardzo sie nie przyzwyczaic.
Martita29 to sa zatrzyki żeby nie robiły sie zakrzepy, tak w skrócie. Po ostatnim poronieniu moja pani gin z pl przepisala mi kompet tabsow i zastrzyków na okolicznosc ciazy.dodatkowo duphaston, inofolik, acard i leki na tarczyce. taka mała apteczka :) niestety z tymi zastrzykami musze czekac na potrwierdzenie ciazy przez usg
Marzenka2015 brzuch duzy, mój tylko lekko wydety.
ja tez po cesarce i w razie czego tez na kolejna licze :happy:
 
sylwia no u mnie znajome zazwyczaj po cc to też na kolejne cc się szykują, chyba możesz sobie wybrać- jeśli nie ma innych przeciwwskazań do sn
ja już z dwojga złego też dziewczyny bardziej się tego cc obawiam, mnie przy sn bolało jak cholera ale chodziłam w ten sam dzień a na drugi już biegałam po szpitalu a dziewczyny po zabiegach długo się męczyły... już wolę odcierpieć te skurcze- tzn wolałabym ale jeśli będzie trzeba cc no to będzie trzeba :happy: miałam też nacięcie chociaż Damian był mały 2270g ale u mnie w szpitalu to już chyba rutynowo nacinali :) nie przeszkadzało mi i szwy rozpuszczalne tylko jak mnie już zszywał po porodzie gdzie już taką ulgę czułam to go miałam ochotę kopnąć :-p
 
WP_20150821_19_45_11_Pro.jpg
 

Załączniki

  • WP_20150821_19_45_11_Pro.jpg
    WP_20150821_19_45_11_Pro.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 37
Ja miałam cesarke niezaplanowana bo coś się zaczęło dziać z dzieckiem. Później odcierpialam bo tydzień czasu bolała mnie głowa po znieczuleniu. Ale przynajmniej wiem co mnie czeka. No i byłabym się teraz ze znowu coś będzie się działo z dzieckiem, a jeśli nie zdążą na stół?
 
Marita i Renia jaka ja gruba sie przy was czuje ;)ślicznie....nie mam pojęcia czemu mój taki duży....myśle ze to wina poprzednich ciąż....każdy mówi ze w kolejnych brzuszek już szybciej rośnie bo mięśnie nie sa już tak sprężyste ...
 
reklama
Ciut krzywo ale to ja :-)

Ja się panicznie balam i boje cesarki, porod bolał, rodziłam bez znieczulenia ale tak naprawdę najbardziej nieprzyjemne dla mnie było zszywanie po porodzie, dlatego nie chciałabym jakichś ciec, ran, szwów tak jak przy cesarce.
 
Do góry