reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

U mnie też mdłości włączyły się dopiero pod koniec 6 tygodnia. Tak było teraz jak i przy córce. Ale przy córce to była masakra, na wszystko miałam odruch wymiotny! Wystarczyło że weszłam do kuchni i od razu mnie brało. Teraz jest lepiej ale też mnie czasem złapie, mam ogólnie brak apetytu, dzisiaj mnie tylko naszła straszna ochota na kiszoną kapustę taką gotowaną z zasmażką. Masakra jakaś :)
A co do pozostałych objawów to piersi tkliwe i łatwo łapie nerwa na wszystko :angry:

Dziękuję dziewczyny, mam nadzieję że jak jutro pójdę na usg to zobaczę dwa piękne serduszka.
 
reklama
Dziewczyny, bardzo dziękuję za życzenia :happy:

Ja również życzę Wam wszystkiego najlepszego i szczęśliwych rozwiązań, ponieważ uważam, że przez te wszystkie 9 miesięcy wszystkie jesteśmy jak solenizantki :-D
 
beatka kochana, ślicznie to napisałas, az mi sie miło zrobilo :-) :-)

dantek wooooow, pisz jutro od razu jak wyjdziesz od gina! trzymamy wszystkie bardzo mocno kciuki!! :-* &&&
 
Milka ja jak byłam z córcia w ciąży to nie mialam żadnych objawów nawet piersi mnie nie bolały. W 6 miesiącu tylko dopadła mnie senność.. Po za tym cisza i spokój jak bym wogóle nie była w ciąży.. Szkoda że tym razem tak też nie jest...
 
Beatko - wszystkiego najlepszego :-)

Dantek - ciekawa jestem Twojej wizyty :-) na pewno wszystko będzie dobrze :-)

Oj mój mąż też dzisiaj zrobił rosół bo jakoś smaka na brałam na coś lekkiego. Staram się jeść zdrowo, pilnuje strasznie wagi, u mnie zawsze był problem z wagą, wiem jak ciężko zrzucić.
 
reklama
Do góry