reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Rasami gratuluję i zazdroszczę ;) za dwa dni lepiej leć na bete :)
Dzięki :) Na betę szkoda mi kasy, wolę zacząć odkłądać na bobaska. Mam nadzieję, że na słodkie sukieneczki :D
Melduję się, że test negatywny :no: Kurcze a byłam pewna, że coś już wyjdzie. No ale okresu dalej nie mam... Od 4 dni mnie boli brzuch jak na okres i kłują jajniki (od dwóch dni trochę mniej) i bolą mnie piersi. Dziwne to jest bo nigdy takich bóli tak długo przed okresem nie miałam :baffled: Póki okresu nie mam to mam nadzieję. Tak ciągle czuję, że to ciąża i mam takie jakieś przeczucie bo czuję się dziwnie. Okres powinnam dostać tak myślę, że jutro. Ale liczę na cud :tak:

Ja poczekam chyba z testem do soboty (czy ja tak długo wytrzymam? :baffled:). Albo do piątku tak jak ​Megi.
Trzymam kciuki, żeby przeczucia Cię nie myliły :) Może masz jeszcze za małe stężenie hCG?
Rashmi - Witaj!:tak:
:-)

Pewnie rashmi witamy :) My się dopiero rozkręcamy bo wstępne terminy na początek kwietnia a gdzie tam do końca :-D
Na pewno jeszcze sporo dziewczyn dojdzie, ja robiłam test przed @, a termin mi wyjdzie ok. 10 kwietnia.

Hejka, u mnie w czwartek pozytywny test, we wtorek beta 1505 a wczoraj pierwsza wizyta u Gina. Jest pęcherzyk ciążowy 5 mm. Jedyne zmartwienie to, że ciąża jest nisko osadzona ale mam nadzieję,ze będzie dobrze.
Gratuluję :) Na pewno wszystko będzie dobrze :)
Gawa, mam podobne obawy co Ty.
Dziś powtórzyłam test i trochę się uspokoiłam jak zobaczyłam drugą grubą krechę. Ale pewnie nie na długo i znowu zacznę się denerwować.

Raszmi, witaj :), a testowałaś w terminie czy przed?
Napisz coś więcej o sobie. W jakim wieku masz drugiego maluszka?
Dlaczego znów zaczniesz się denerwować? Jak zobaczyłaś 2 krechy, to wszystko jasne :)
Testowałam przed terminem, termin @ mam dopiero na niedzielę. Kurde, mam nadzieję, że jutro zobaczę 2 porządne krechy, bo już zaczynam świrować, że niepotrzebnie się napaliłam, bo ta cieniutka kreseczka mogła być wadą testu :/
Mam synka, który w październiku skończy 3 latka. O drugiego bobasa mieliśmy się starać w tamtym roku, ale stwierdziłam, że K. jest jeszcze za mały. Teraz trochę żałuję, bo te 3,5 roku różnicy, jaka będzie teraz, to sporo. Mam ogromną nadzieję, że jednak się teraz udało, bo niedługo mężu wyjeżdża do pracy za granicę i mogłoby być trudno trafić w TE dni.
bior duphaston bo w zeszłym cyklu zaszłam w ciążę i nastąpiło samoistne poronienie po 3 dniach no i chyba tak go dostałam na wszelki wypadek.
ja słyszałam, że branie w 1 trymestrze 2-3 tabletki kwasu foliowego dziennie zmniejsz ryzyko poronienia.
 
reklama
Rashimi mi lekarz tez powiedział ze dobrze jakbym brała 2foliki i jak bym bardziej czuła brzuch to 2magnezy, 1 nospe i zwolnić mówił też ze żelazo może się przydać. Ale to staram się w warzywach uzupełniać bardziej
 
No pewnie, po co się niepotrzebnie truć lekami, skoro można zastąpić witaminki zdrowymi owocami i warzywami. Na brak żelaza polecam szpinak- pyszne są naleśniki ze szpinakiem i serem feta :)
 
Ja nigdy nie stosuje przepisów na sałatki :) co mam do wrzucam i gotowe ;) ale bardzo mi smakuje z feta i truskawkami lub buraczkiem pomarańcza i orzechami :)
 
Gawa mi też się strasznie tydzień wlecze, mam wrażenie że czekam na te 2 kreski już całą wieczność :baffled: wcześniej się nie spodziewałam ciąży i od razu serduszko usłyszałam :-)
Annika gratuluję!
stacy też mnie to kusi ale poczekam na sobotnie testowanie a potem beta jakby co.
rashmi na to właśnie liczę, może późno się zagnieździło :baffled:

A ja ostatnio mam straszną ochotę na arbuzy. Ale chyba już wiem dlaczego - bo ciągle mi się chce pić a arbuzy soczyste i pełne wody :tak: Dziś w pracy wypiłam prawie półtora litra wody co mi się nigdy nie zdarzyło :szok: lubię wodę ale nigdy nie wypiłam tyle w tak krótkim czasie (i co chwila do kibelka latałam:-p) Może to kolejny objaw ciąży... :baffled: żeby jeszcze ten test chciał wyjść tak jak trzeba :crazy:. A tak poza tym to @ dalej nie ma, brzuch pobolewa troszkę(w poniedziałek bolał najmocniej - teraz już ucichło trochę) i piersi kłują. Byle do soboty...
 
Megi to nie moje smaki. U mnie ma być albo owocowo, albo warzywnie :p

Tulipanek jak się nie wie, to czas szybko leci, a jak się czeka na zrobienie testu albo na wizytę z usg, to mija wieeeeczność.

Dziewczyny, potrzebuję inspiracji na fryzurę weselną. W sobotę idziemy, a ja nie mam żadnej koncepcji. Wiem tylko, że włosy muszą być chociaż w połowie rozpuszczone (spięte nie będą zbytnio pasować do sukienki). Przeglądałam google i nic mi nie wpadło w oko- albo zwykłe fale, albo tandetne :/
 
reklama
Rashmi ja testowałam prawie tydzień przed terminem i wcale nie było błędu testu :-)
Ostatnio mąż zrobił mi sałatkę coś a la grecka tylko zamiast sałaty właśnie szpinak.

Tulipanek a Wy czemu tak długo czekaliście z drugim dzieckiem? Widzę ze u nas wszystkich dość duza przerwa będzie miedzy dzieciaczkami.
 
Do góry