reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

A chciałam jeszcze powiedzieć tym co testy nie wychodzą ze ja w pierwszej ciąży robiłam setki testów , każde negatywne , mimo ze juz ponad tydzien okres sie spóźniał . I rano zrobiłam test oczywiście negatywny A wieczorem beta 261 !
 
reklama
Czyli jest jeszcze nadzieja :D
A ja byłam z moim w kinie na aktach Watykanu ;) ciekawy, przynajmniej nie kończy się jak każdy "horror". Brzuch co chwile dokucza ale nie jest bolesny. W łazience dziś byłam póki co 12 razy :D w koncu jest pelnia wiec jeśli nie ma ciazy to może w końcu księżyc na mnie podziała bo zawsze na pełnię przychodziła @. Temp nie spada
 
Dziękuję dziewczyny za kciuki! Przydadzą się :tak:

Ja gdyby nie to że mnie tak okresowo boli brzuch już 4 dni to bym się nie nastawiała na ciążę. Bo nigdy tak nie miałam...

Kusi mnie zrobić betę ale do weekendu to już wytrzymam a potem napewno już się wyjaśni a jak nie to wtedy pomyślę o becie...

Gawa dzięki za pocieszenie, mam nadzieję że u mnie będzie tak samo...

Ja w I ciąży dowiedziałam się dosyć późno że zaciążyłam. Miałam objawy ale je zlekceważyłam - i właśnie mnie bardzo bolał brzuch jak na okres i ciągle latałam do łazienki i sprawdzałam że to napewno już, nawet na noc podpaskę zakładałam - że do rana się rozkręci a tu ciąża była :happy: Synek ma już prawie 5 lat i ciągle pyta o braciszka :happy: Kiedyś nawet znalazł swój stary mały grzebyczek i zostawił go dla braciszka... Więc nic tylko zaciążyć trzeba :tak:
 
Tulipanek - tak jak bym o sobie cmczytala :) tez kładłam sie spać z podpaska :D
Jakoś lepiej wspomina późniejsze zorientowanie sie o ciąży . Teraz dni mi się wleką. Dopiero 4 dzień wiem że w ciąży jestem a wciąż o tym myśle, przerażona jestem wszystkim . Nie wiem czy objawy nie sa za słabe czy to efekt duphastonu że brzuch delikatnie tylko czasem pobolewa . Piersi delikatnie powiększone i tez delikatnie tylko bolą . W pierwszej ciąży nieświadoma byłam zagrożeń , wszystko przeszło bez problemów a ja w każdej chwili byłam pewna ze wszystko bedzie dobrze. Teraz wciąż sie boje ze ta bajka w każdej chwili moze sie skończyć :/
 
Hejka, u mnie w czwartek pozytywny test, we wtorek beta 1505 a wczoraj pierwsza wizyta u Gina. Jest pęcherzyk ciążowy 5 mm. Jedyne zmartwienie to, że ciąża jest nisko osadzona ale mam nadzieję,ze będzie dobrze.
 
Gawa, mam podobne obawy co Ty.
Dziś powtórzyłam test i trochę się uspokoiłam jak zobaczyłam drugą grubą krechę. Ale pewnie nie na długo i znowu zacznę się denerwować.

Raszmi, witaj :), a testowałaś w terminie czy przed?
Napisz coś więcej o sobie. W jakim wieku masz drugiego maluszka?
 
Dziewczyny ja tez tak mam!!!
Człowiek starszy, bardziej przez życie doświadczony to i pokory nabrał... Chociaż ja zawsze staram się myśleć pozytywnie i nie martwić na zapas, ale jestem teraz bardziej świadoma zagrożeń niestety :nerd:
 
reklama
bior duphaston bo w zeszłym cyklu zaszłam w ciążę i nastąpiło samoistne poronienie po 3 dniach no i chyba tak go dostałam na wszelki wypadek.
 
Do góry