reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Witajcie ☺. My dzis leniwie. Wczoraj wytrzymalam do 23 na parapetowie i mialam dosc wiec wrocilismy. Dzis leniwie dopiero sniadanie zjedlismy. Na obiad mam rybe ale pewnie zrobimy obiadokolacje skoro tak pozno sniadanie. Corka u babci od wczoraj i juz zadzwonila z pomyslem ze ona u babci do jutra chce spac i zeby tata przywiozl jej rano plecak i zawiozl ja do szkoly od babci:) takze dzis mamy labe na calego az nie wiem co robic ;)
 
u nas tez właśnie tak cicho jakos. Nadia w tamta sobote była na noc u tesciow, teraz u mojej mamy, mój ojciec tez ja czasami bierze ale rzadko bo ona nie bardzo chce tam na noc bo wiadomo dziadek to nie babcia a nic na sile. Ale generalnie wszystkich dziadkow kocha i lubi u nich być także z tym nie mamy problemów by ja gdzies podrzucić jak trzeba;-) ;)
 
Martita ja tez mialam bardzo bolesne obkurczanie macicy a w dodatku ten proces jest bardziej bolesny jak dziecko ssie piers
.dla mnie pierwszy dzien byl najgorszy.
 
Dziewczyny ktora jest w dziale zamkniętym?? Jakie sa zasady przyjec? Bo ja mam 28/29 tc i jesli urodze szybciej to sie okaże, ze predzej urodze niz mnie tam przyjmą. Wogole to kto deceduje o przyjeciu??
 
Dzien dobry :)
My dzis zaliczylismy balwana i sniezki rano. Synek wniebowziety tym bialym puchem. Teraz juz prawie wszystko zniknelo wiec bardzo sie ciesze, ze chociaz przed 2 urodzinkami zobaczyl jak wyglada zima hehe.

Zgaga to moja zmora w poprzedniej i obecnej ciazy. W momencie jak znikaja mdlosci pojawia sie ta zgaga,cos ok 23tc :/ Teraz przynajmniej juz wiem mniej wiecej jak moge zlagodzic. Zero czosnku,czekolady,gazowane napoje,smazone kotlety i ryba i kawa. Czasem wezme renie i jest ok.
Hemoroidy kolejne dziadostwo,wyszly po porodzie i zniknely, od jakiegos czasu znow daja znac o sobie. Tak jak marzenka pisze, ze owsianka pomaga,duzo owocow i wody :)
Martita ja nie mialam skurczy macicy. Raz tylko w szpitalu brzuch mi sam podskoczyl i tyle.

Tez sie boje karmienia.Przy olku sie nacierpialam, przez nakladki pic nie chcial. Mozna sie jakos przygotowac wczesniej na to karmienie, nawal?

Milka powodzenia przy przeprowadzce :)
 
Ostatnia edycja:
Mi na te dziadostwo tzn hemoroidy tez woda pomaga ale dużo wody ;) i uwaga uwaga zaczynam tyć i to chyba w za szybkim tempie buuuu nie mogę sie zważyć bo aż bateria sie rozładowała z przeciążenia :p
 
reklama
sweetka w tej chwili z przyczyn technicznych nikogo nie przyjmiemy do wątku prywatnego. Jak sytuacja z nowym forum sie ogarnie to na pewno się tym zajmę.
 
Do góry