reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Moja kanapa póki co się trzyma i nic nie odbarwia :) choć przecieram codziennie po synu najczęściej jego mokrym chusteczkami :p Bo to dla mnie uniwersalny środek czyszczący hehe Jeszcze te plamy to pal licho ale najgorsze dla mnie jak zdarzy mu się zsikac a już przy niej się uczylismy no to jednak wygoda przy skórzanej. Poza tym no mi się akurat podobają takie nawet bez dzieci pewnie bym się też na taką zdecydowała :)
 
reklama
A sluchajcie tak mi się przypomnialo żeby zapytać. Jak silny byl u Was bol przy karmieniu po samym porodzie? Tzn chodzi mi o te skurcze obkurczajace macice... Pytam bo pamiętam, ze dla mnie każdy taki skurcz to byly lzy w oczach.
 
Martita, ja przy karmieniu miałam takie skurcze jak na okres, na początku dosyć mocne i od razu mi się poród przypominał. Ale jednak w porównaniu z porodem to był pikuś, nie było to dla mnie jakoś uciążliwe. I to raczej tylko na początku karmienia, przy pierwszych zaciągnięciach małej.
 
Wczorajszy dzień zleciał nam tak szybko że nie zdążyłam nawet tutaj zajrzeć. Bylam wczoraj na zakupach za stanikami do karmienia i koszulami do.szpitala. W końcu jakieś wybrałam ale znaleźć to u nas to szok.
Później mieliśmy gości, a następnie impreza u teściów :/ takie posiadywanie przez kilka godzin przy stole to.nie dla mnie. Nie mogłam doczekać się kiedy będę w swoim łóżku bo tak.mnie brzuch ciągnął i plecy bolały :/
dziś za to w nagrodę muszę słuchać wzdychanie mojego K. Ciekawa niedziela się zapowiada :/
 
Witam niedzielne! u nas pierwszy snieg tej zimy i pewnie ostatni ;-) mala poszla z m lepic balwana, a ja sie powoli szykuje na zakupy, bo w lodowce tylko swiatlo zostalo.

Ja zgage mialam raz w zyciu pod koniec pierwszej ciazy, straszne uczucie, bleee
Hemoroidów nigdy nie mialam i mam nadzieje ze nie doświadcze

Nie wiem o jakis skurczach przy karmieniu piszecie, ja nic takiego nie pamietam

Jutro wizyta w szpitalu, ciekawe jak moje tsh wyglada. no i mam nadzieje na scan.

Dziewczynki, ania, milka ( mam nadzieje ze nikogo nie pominelam, ostarnio nie mam czasu na podczytywanie was :-( super zw niedlugo na swoim, zazdraszczam troszke :-)

U nas wojna o imie, miala byc Gaja, ale zostala odrzucona. teraz maz wierci dziure o Arie, ale ja sie nie chce zgodzic. Wczoraj wybralismy trzy imiona i pewnie z nich na ktores sie zdecydujemy: Kalina, Zoya i Hellen
 
ja coś tam czułam ale z tego co pamiętam to nie było takie straszne
za to się obawiam jakiś poranionych sutków itd choć przy Damianie nie miałam... z nim od razu zaczęłam na wszelki wypadek nakładek używać ale i tak ssał ładnie i może by się nawet bez nich obeszło po jakimś czasie wywaliłam do kosza
 
:frown:To widocznie ja zostalam pokarana za lekki poród ;) te skurcze dla mnie byly bardzo bolesne a z piersi po kilku dniach karmienia leciała mi krew dopiero potem kupiłam nakladki, teraz mam w planie ich używać id poczatku
 
reklama
aniabuu u mnie tez spadł śnieg, normalnie szok, mialam nadzieję na wcześniejsza wiosne..
imiona do wyboru macie piękne, Zoya jest śliczne, jestem za :D

jutro przeprowadzka!!! wczoraj popakowalam trochę rzeczy, ale nie mialam już pudel zeby wszystko pomiescic, musze zdobyć więcej :D
 
Do góry