reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Annika a twoje dzieci ile wazyly i mierzyly przy porodzie ??
Witajcie. Trochę mnie nie było...egzaminy miałam.
Natalia- 2700g 48cm
Kuba- 3400g 57cm
Julia- 3450g 54cm

Kurcze, cukry na czczo mam za wysokie :( we wtorek kolejna wizyta u diabetologa i pewnie insulina dojdzie. Trudno, dam radę byle mały był zdrowy. Muszę umówić się na dodatkowe USG z przepływami.
 
Uczę się. Jak to któraś pisała , staruszki też się uczą. ;) z psychologii było ciężko ale zaliczone w pierwszym terminie.

No moje dzieciaczki, to takie średniaczki. Dwie pierwsze ciąże bez cukrzycy, a dwie ostatnie cukrzycowe
 
Ja z hemoroidami nie mam problemu, ale mam bardzo powiększone żyły na wargach sromowych, cała obolała tam jestem. Z Laurą w ciąży też tak miałam. Zgagę miewam, ale nie jakąś uciążliwą, leżenie na lewym boku zazwyczaj przynosi ulgę. My dziś od rana sprzątanie gruntowne mieszkania, potem obiadek, spacerek z Laurą i teraz odpoczywamy :)
Martita chyba zrobię jutro te kulki :)
Aniu super, że już w domku.
Kitki miłej imprezki :)
 
reklama
Martita cudny przepis napewno zrobie chcialabym jutro to wrazie co napisze :)) a czemu maz nie moze zwyklego?

Annika to dobrze ze sie ksztalcisz fajnie a wiek to zadna przeszkoda :) no twoje to zecxywiscie takie sredniaczki i wgl po ostatniej corce nie widac wagowo przy urodzeniu ze mialas cukrzyce a ja rodzilam 3700 i 4200 i jak mowie ze nie mialam cukrzycy to zdziwieni ;0
 
Do góry