reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

buuuuuu powiedzie jak dodajecie zdjęcia bo mi ja mam wejść w galerie zdjęć ..... dodajecie tam zdjęcia dopiero na forum ? nie chce by latały po całym babyboomie :/
 
reklama
zdjęcia wstawia się klikając na wyślij plik ( ale zdjęcie musi mieć mały rozmiar, pomniejsz w paintcie ) i dodaj albo miniaturkę albo pełen wymiar
 
Wiem ze w uk w 2012 byla jakas epidemia krztusca, dlatego terax podaja ta szczepionke. ja zapytam moja polozna jak teraz wyglada liczba zachorowan na krztusca

Ja jestem coraz bardziej przerazona tym wszystkim co mnie czeka, wymazy na to i siamto no i poród :-(

Ania ale dwoje babelki juz duze! ja nie mialam scanu, sluchalam tylko ktg
 
Ale ja jestem glupek ;) przypomnialam sobie ze jedna sciana w pokoju corki jest wlasnie beckersem pomalowana, zrobilam test scierania i faktycznie chyba nie mam juz co szukac dalej.
 
Ja mam zakaz seksu, najpierw przez krwiaka, a teraz przez nisko polozone lozysko.
Pewnie przez ten brak seksu taka ciasna jestem, maz bylby zadowolony :-)
Nikt do mnie nie zadzwonil ze szpitala. brak wiadomosci to dobre wiadomosci i tego sie trzymam
 
Tusia przykro mi.... ;(

Ania kurcze niech dzidziole siedza jeszcze pare tygodni w brzuszku :( dobrze ze ladnie przybieraja :)

Rsz uwazaj na siebie Z wolnij tempo .

Annika kciuki daj znac po wizycie jak tam :)
 
Martita jak skurczy nie bedzie to tylko 1-3dni ;)
Sweetka lekarz powiedział ze ta szyjka to tragedii nie ma i wszystko zależy co na ktg wyjdzie. Także dowiem sie w szpitalu.
 
reklama
Martita jak skurczy nie bedzie to tylko 1-3dni ;)
Sweetka lekarz powiedział ze ta szyjka to tragedii nie ma i wszystko zależy co na ktg wyjdzie. Także dowiem sie w szpitalu.

to daj znać ze szpitala co i jak. Trzymam kciuki. Szyjka będzie się powoli skracać bo nie dość ze już prawie 3 trymestr to jeszcze 2ka brzdąców całkiem pokaźnych rozmiarów:)
 
Do góry