reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Rsz..z tym sexem to naprawde żartów nie ma ...u mnie koniec az do czasu po połogu...strasznie sie w nocy przestraszyłam ze rodzic zaczelam...naszczescie brzuch miękki juz ale w pochwie mnie ciut pobolewa...moze poproszę w czwartek o badanie wewnętrzne ale jak on mi wziernik włoży?...ja nie byłam badana wewnętrznie od początku ciąży ...i nie pamietam kiedy powinno być badanie wew
 
reklama
Aniabuu mi tez proponowano ta szczepionkę i pewnie znow zaproponują ..nie będę sie szczepić...maż ma racje ta szczepionka jest podobna bardzo niebezpieczna dla dziecka...wszystkie znajome w ciąży mi odradzają...takie historie mi opowiedziały ze nie ma mowy o szczepionce nie wezmę jej
 
Tusia tak mi przykro :( .. tulę mocno .. jesteś i będziesz na świecie . A twoja córeczka ma wielkie szczęście ze ma takich rodziców .
Annika79 duży ci wyszedł wynik na krzywej ? bo ja też podejrzewam że i mnie czeka "cukierkowa" droga .... przy synu była insulina ...
na czczo 93, po 1h 204, po 2h 125 w sumie zaważył wynik po 1h bo norma jest do 180. W poprzedniej ciąży też brałam insulinę. W tej chcę to odwlec ile się da.
 
Dziewczyny tak pytacie wiec ja ten szpital miałam mieć tez ze względu na to ze jeden mniej przybierał i co Max 2 tyg musze mieć sprawdzane wszystkie przepływy. Ze względu ze mam nowego lekarza prowadxacego chce mnie wziąć na oddział żeby porobić swoje badania. I tak i po dzisiejszej wizycie okazało sie ze szyjka znowu skróciła sie o 1cm to w czwartek mam sie zgłosić do szpitala i jeśli sie okaże ze na ktg sa jakiekolwiek skurcze podadzą sterydy na szybszy rozwoj płucek. Najważniejsze ze maluszki wyrównały i waza 920 i 970g ;)
 
Marzenka - ja mam co 3 tyg wizyte u jednego gina i on mi sprawdza tylko ph i bada palcami. A ten drugi zaqsze wziernikiem i dodatkowo paluchami. Plus wiadomo usg ale na fotelu bada mnie kazdy za kazdym razem :rolleyes: u tego jednego nie bylam od 3 grudnia i ide w czw i musze cos wymyslic czemu tyle nie bylam no mnie zrypie. Zwale na swieta
 
reklama
Do góry