reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Wróciłam... byłam na roratach ze siostrzenicami....moja siostra zabiegana nie ma czasu zeby isc z dziecmi.... praca...
Byłam też dziś u gina po zaświadczenie o tygodniu ciąży terminie porodu do pracy bo muszą mi umowe przedlużyć...

Dzisiaj oglądałam ciuszki w necie... mam tyle wybranych ze nie wiem sama :p musze liste zrobic bo zaraz sie okaze ze za dużo kupie na 0-3 miesiecy..
 
Rsz ile masz tych siostr i siostrzencow? :) Jedna wiem ta w malzenstwie ze szwagrem i ta malutka 2miesieczna co na chrzcinach byliscie tak? I ci starsi co z nimi dzis bylas to tez ich dzieci? Z ciekawości pytam żeby się połapać :D I ile lat mają dzieciaczki :)
 
Haha rsz duża rodzina :) super ..im wiecej dzieci w rodzinie tym lepiej ;) moja kryszyna bedzie najmłodsza ...już nikt z rodzeństwa mojego i męża nie planuje i nie chce wiecej dzieci..wiec moj chłopczyk to taki rodzynek bedzie :)
 
Milka jeszcze chwile kochana i będziesz miała męża całe dnie dla siebie :)nowy dom, dzidzius..same zmiany na lepsze ;) super ze twoj maż to złota raczka moj informatyk wiec na remonty nie mam co liczyć ;)
 
mam siostrę 10lat starszą ona ma dwie córki Wiki 7 lat moja chrześnica i Gabi w styczniu 5 lat będzie mieć , to wlasnie ta siostra która jest żoną mojego męża brata , później mam brata , ale on nie ma dzieci , a mąż ma 4 braci , z czego trzech ma dzieci:p
 
Rsz duża rodzinka :-) nie kupuj aż tak dużo ciuszków na 0-3 bo dzidzi bardzo szybciutko rosną. a i rodzinka napewno obdaruje malutka w ciuszki :-)
Oh Milka remonty w końcu się skończą. Trzeba się cieszyć ze mezylek do dla Was robi :-) ja dopiero wróciłam ze szkoły, Ada miała przedstawienie świąteczne, jeziu jakie te momenty są wzruszające. Te małe dzieciaczki patrzące w sufit i mówiące swoje kwestie, czasami po kilka razy bo zapomniały, ahh
 
Kitki :* :* dziękuję za słowo wsparcia, muszę zacisnąć zęby.

Marzenka no mój się cos tam zna na budowalnych sprawach, ale bardziej to słucha się wujka i wujek nim tam kieruje :) na szczęście mamy kogos kto nadzoruje.
a to mój dogadal by się z Twoim bo uwielbia komputery, gry itp :) fajnie masz, wszytkie kompurltery, laptopy w domu sprawne ;)

aniabuu wiem, ja to taka jęczydu** trochę jestem ;)
ojej, to mialas rozczulajace popoludnie :) nagrywaliscie? :)
 
Milka znam Twój bol bo mojego meza tez dużo nie ma w domu, a nawet jak jest to ostatnio caly czas cos załatwiamy, sprzątamy. Staram się przywyknąć ale ciężko jak 4 czy 5 wieczorow w tygodniu jestem sama bo on ciagle w pracy...

rsz fajnie u Ciebie, ja mam bardzo mala rodzine i Julia jest jedynym dzieckiem w takim wieku.


aniabuuu ja to zawsze na przedstawieniach corki mam lzy w oczach :-) a jutro moja ma Jaselka w przedszkolu.
 
reklama
Martita o jejku :( a jest szansa, że Twój mąż będzie miał więcej wieczorów wolnych? ale w weekendy nie pracuje?
moj normalnie to jest nawet sporo w domu, ma zmianę 4x4, 4 dni 12h w pracy i 4 dni wolnego. teraz po prostu jak tylko wraca to je, przebiera się i jedzie remontować nasz domek. oczywiście cieszę się, że tak się stara, ale szkoda mi go bo jest wykończony, a poza tym tęsknię jak cholera :(
mala będzie cudnym aniolkiem na Jaselkach, rob fotki i wklej nam potem :)
 
Do góry