reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Już jestem po prenatalnych. Opisałam na wątku wizytowym. Jestem mega szczęśliwa bo będzie chłopczyk. Ja jako laik sama bym powiedziała że to chłopiec, mam nawet jedno zdjęcie z czym trzeba na dowód :-)
Przez to dopisuje mi dobry humor bo strasznie obawiałam się tej wizyty. Co ciekawe mąż twierdził że chłopiec będzie, teściowa też ciągle mówiła do małej a jak braciszek się urodzi... a jak będziesz miała braciszka... Ciekawe skąd wiedzieli ?? :szok: W pierwszej ciąży wszyscy znów gadali ze dziewczynka i też się sprawdziło. My chyba wytwarzamy po prostu jakieś fluidy w ciąży:tak:

Co do tych kocyków to Miladyy ma rację - rozbieżność cen bawełny jest mega, minky też się się różnią jakością. Jest jeszcze podział na kocyki letnie/ zimowe. Ja w sumie też chyba sama uszyję teraz już wiem jakie kolory.

Ktoś pytał o usg ja na każdej wizycie mam robione, chodzę póki co cztery tygodnie, pod koniec chyba już co 2 trzeba chodzić. A cytologię powinno się chyba robić raz w roku.
 
reklama
A ja dzis podczas pobierania cytologi zaczelam krwawić :-(okazalo się ze mam polipy i jutro idę do szpitala będą je badać ... Pewnie ze dwa dni poleżę w czwartek prenatalne wiec juz się cieszę ze dzidzię zobaczę
Dziewczyny gratuluje dobrych wyników super informacje jeszcze tylko przejdą nam mdłości i będzie doskonale :-D
 
Gratuluję udanych wizyt :-) moj synek tez ma kocyk minky i pościel z takim milusim materiałem. Płaciłam ponad 300zl ale piore często a dalej wygląda jak nowe. Bafinka kiedy masz lekarza?
 
Dziewczyny przeprasszam ,że sie nie odzywałam ale bylam z wojtusiem 6 dni w szpitalu na onkologi mial pod narkoza wycinany guz pod pacha , szkoda gadac dopiero wrócilismy :-(wgl przez to wszystko zapomniałam ze jestem w ciazy ,jutro prenatalne mam nadzieje ze wszytko ok ;( bardzo ciezko przezyłam czas w szpitalu nie sądziłam ze idziemy prawie tydzien lezec bo lekarz który z innego szpitala ktory nas kierowal to mówil ze tylko badania beda a my 6 dni na onkologi cos okropnego ;(

jestem wykonczona leze z malym pod kołdrą i podczytam troche forum ,brakowało mi wass ;(
 
reklama
narazie nie wiadomo gdzies to wysłali , mam dzwonic w piątek ale tak naprawde do 3 tyg wyniki a op mial w piatek 18.09 nie był to rak ale tez nie wiedza dokladnie co to było, była tam stara krew i cos tam jeszcze podejrzewaja jakiegos naczyniaka limfatycznego ale tyle co oni podejrzewaja to mnie nie interesuje bo oni duzo podejrzewali...pojawiło nam sie to pod koniec sierpnia i pojechalismy z tym do szpitala i doktor powiedzial zeby czkeac ze sie wchłonie a ze sie nie wchlanialo to w poniedzialek tydzien temu znów szpital ale oni nie wiedzieli co to i wydali skierowanie na wtorek no i udalismy sie do szpitala i dzis wyszlismy , dostal jeszcze antybiotyk do domu i mamy czekac na wyniki, w miedzy czasie kontrol po antybiotyku, 30.09 sciagani szwow a ja przez to wszystko to wgl nie czuje sie jak ciezarna ;( ciagle brzuch bolal i ciagle nospa i nospa i rozwolnienie , strasznie sie denerwuje czy jest ok z dzidzia , jutro usg to sie okaze ;( tyle co my przezylizmy w tym tyg to nikomu nie zycze ;(
 
Do góry