reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Zamówiłam na internecie test na płeć dziecka :) chce go zrobić tak z czystej ciekawości...i jesli pokryje sie z późniejszym usg to wystawie zadowalająca opinie na online :) nawet dobrze jest oceniany wiec sobie pomyslałam a co mi tam spróbować można ...a ze tani taki test tutaj jest to nie szkoda mi płacić za swoją ciekawość ;)zobaczymy...:)
 
reklama
Spróbuj wejść na Suwaczki i grafiki – ciąża, ślub, urodziny – podpisy, sygnatury na forum, bloga, stronę www tam z kolumny po lewej wybierz pierwsząlinijkę: ciąża i czas porodu (chyba jakoś tak ) i pokolei zrób 3 kroki jak zatwierdzisz pod spodem pojawi się link do skopiowania ja skopiowalam pierwszy i wtedy wklejasz go w profilu w edycji sygnatury i powinno być ok[/QUOTE]

Aniu dzięki, sam suwaczek umiem zrobić, ale potem z tą sygnaturą coś jest nie tak. Trudno, będę bez.
 
Marzenka ciekawe co wyjdzie z tego testu :-)

Ja zaraz jade z corka do lekarza, bo znow chora, przez wakacje byl spokoj z chorobami, wystarczy ze sie zrobilo troche chlodniej.
 
Już jestem z Wami, mam internet:-D córcia oglądając bajki zużyła cały transfer.
marzenka powodzenia na wizycie, ciekawe czy poznasz płeć ;-)

Oda1
super wieści z wizyty, a dzidzia jaka juz duża w porównaniu do naszych, ciekawe jak duzy jest mój maluszek;-)

Beata1808
odnośnie pracy to powiem Ci, że ja pracując ponad 3 lata w dużej korporacji nauczyłam się żeby się nie nadwyrężać. Robiłam dobrze swoja pracę i tyle, nie zostawałam na nadgodzinach, kiedy córka chorowała szłam na zwolnienie i tak samo byłam traktowana jak inni którzy nadskakiwali kierowniczce... A jak tylko dowiedziałam się o ciąży to poszłam na zwolnienie, bo najważniejsze teraz zdrowie nasze mi maleństwa. A w korporacjach tylko liczą się wyniki, za które i tak nie byłam doceniana. Także mam nadzieją, że nie będę musiała już tam wracać po macierzyńskim:sorry:
Aluniawdz witam:tak:

Lunka29
ja tez chce kupić ten kocyk i podusię w komplecie do wózka. Właśnie rozbieżność cen jest duża i nie wiem czy chodzi o materiał, ale chyba ten materiał z wypustkami jest wszędzie taki sam, tylko ta druga strona bawełniana jest dostępna w przeróżnych wzorach.

polianna
współczuję przeziębienia, moją córcie też w tamtym tygodniu łapało przeziębienie. Ale wyleczyłam ja inhalacją z soli fizjologicznej:tak: Nie wiem co Ci poradzić jak powiedzieć gin. że z niej rezygnujesz, ale nie zastanawiaj się jeżeli ten drugi gin. ma lepszy sprzęt i jest bardziej doświadczony...

kaaczek2004
u mnie też na początku występowała błąd i nie mogłam zamieścić suwaczka, ale było napisane coś że musiałam skasować ostatnie 3 literki ze strony suwaka i było ok. a Ty masz coś napisane dlaczego nie możesz dodać??

Jakoś tak szybko leci mi czas licząc zaczynające się tygodnie szkolne, już 4 tydzień szkoły. Na szczęście córcia chętnie do niej chodzi, cieszyła się że od dziś mają być już oceny:tak:
Natomiast jeżeli licząc czas od wizyty u gin. do kolejnej wizyty to jakoś długo:-p Ja idę w czwartek podejrzeć maluszka.
A tak w ogolę to jak to jest z tymi wizytami, czy na każdej co miesiąc podgląda się dzidzię?? Ja większość poprzedniej ciąży mieszkałam w UK to nie wiem jak to jest w PL. Wróciłam w 7mc i miałam na każdej usg...

W weekend byłam u koleżanki, która jest tez w ciąży dała mi w prezencie spodnie dla maluszka chłopięce. Kupiła je, bo pierwszy raz dowiedziała się, że będzie miała synka. A na kolejnych wizytach okazało się, że jednak będzie dziewczynka. Twierdzi, że u mnie na pewno będzie chłopiec... nie wiem skąd te przeczucia. Nawet jak ostatnio byłam na spacerze z mama to chwaliła się koleżance, że na wiosnę będzie miała wnuka:szok:

PS. Zdjęcie spodni wrzucę w galerii zakupowy zawrót głowy :rofl2:
 
Hej hej

Kasiunia Cie corcia zalatwila z tym internetem :D

Polianna też uważam ze jak tamten gin ma lepszy sprzęt to nie ma co myślęc, a jak i niego takie kolejki to tylko dobrze i nim świadczy. A ta druga ginekolog powinna to zrozumiec

Kaaczek, sprawdzić czy w linku nie ma jakiejś spacji czy coś

I nas kryzys przedszkolny. Mala chce chodzic ale z mamą. Powiedziałam jej ze mama będzie w ujętyym pokoju ją obserwowac wiec ma sie nie martwic . Ciekawe co z tego wyjdzie
 
FasolkaSzparagowa - widzę,że większość maluchów ma teraz kryzys przedszkolny i płaczą pod salami. To minie, choć serce matki rozdziera :(

kasiunia123 - ;) To może faktycznie chłopak. Przeczucia fajna sprawa choć w pierwszej ciąży byłam przekonana , że mam synka. Na tyle mocno, że gdy dowiedziałam się o dziewczynce czułam się tak jakbym syna straciła. Dziwnie to brzmi ale musiałam szybko zmienić swoje wyobrażenia z chłopca na dziewczynkę (a o dziwo,marzyłam o dziewczynce ale przeczucia mówiły inaczej). W tej ciąży nie mam absolutnie żadnych przeczuć.

Byłam na wizycie :) Ufff.....Kamień z serca. Cytologia II, żadnych zastrzeżeń.
 
polianna - super że człowieczek ma się dobrze. Czekamy w takim razie na skan zdjęcia nóżki :-)

A czy zwykłą herbatę z sokiem malinowym można pić? Czytałam w internecie że tak, że nie wolno (tak jak napisałaś) herbat malinowych
 
Dziewczyny a co sądzicie o kocykach minky? Bardzo mi się podobają ale widzę sporą rozbieżność w cenach więc nie wiem czy wszystkie jakościowo są dobre.

Czytacie swoim bobaskom? Zastanawiam się nad czytaniem książeczek dla maluszków ale nie wiem czy jest sens tak wcześnie :-)

Rozbieżność cen jest związana z rodzajem minky - to z shannona jest bardzo drogie, a podobno niewiele lepsze niż podróbki, chociaż i podróbki są szmaciane, i z ceną bawełny ta ma rozpiętość od 11,50 do i 60-80zł. No i przede wszystkim czy ktoś prowadzi działalność gospodarczą - niestety ceny rękodzieła są wysokie, a i niektóre cenią się jak za zboże. A i różnica jest tez w wypełnieniu, mogą być puste kocyki, albo z watoliną. ;)
Osobiście polecam, są bardzo ciepłe i śliczne, sama już uszyłam dla maluszka, chociaż teraz moda na bambusowe tkaniny - nie szyłam, nie wiem jakie w dotyku ;)
 
Anna piękny brzuszek :-D
Dziewczyny kciuki za wizyty :-* a te co były to dajcie znać :-)?
U mnie ok, u teściów było przyjemnie :-) dzisiaj jest u mnie mama :-) mężuś ma tydzień urlopu więc spędzimy razem czas w końcu;-) ja czuję się kiepsko, bez sił, coraz bliżej do 12tc a mi nic nie przechodzi..
A jak wam mija dzień :-)?
 
reklama
Kasiunia ja mam wizyty co 3tygodnie i jak na razie na każdej miałam usg
Martita zdrówka dla córeczki :-*
Marzenka jaka cena tego testu? Jak to działa :-D?!
Alunia witaj :-) nie czytaj i nie słuchaj o poronieniach!!! Tylko pozytywne myślenie :-)
 
Do góry