reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dżoana :)miseczka g?..lol dziewczyno chętnie bym wzięła od ciebie trochę zeby ci ulżyć :)moje przed ciąża to średnie B:(cieszę sie ze teraz sa większe ...
 
reklama
W sumie to nie wiem co to u mnie te -3 i -5, muszę znaleźć w domu receptę jaką wypisał mi okulista (nieco ponad rok temu) na zakup szkieł, bo wada w ostatnim czasie bardzo mi się pogorszyła, sam okulista powiedział.
W takim razie na pewno zapytam się ginekologa przy najbliższej wizycie co z tym fantem zrobić ;-)
Klaudynaaa - cudowne zdjęcie maluszka umieściłaś w temacie "Nasze wizyty i badania USG" :-)

Dziewczyny, mam jeszcze takie pytanie - może trochę głupie... Jak długo można prowadzić samochód w ciąży? Do końca? Nie ma żadnych przeciwwskazań?
 
Agga 30 supr, że wizyta udana. Kolejna masz na 21:20 :szok: ja o tej godzinie to już w łóżku leżę :-p
polianna mnie się każdy pyta "Gdzie masz brzuszek" odpowiadam: " przecież to dopiero 8 tydzień"
księgaw u mnie też była taka brzydka pogoda, aż się z domu nie chciało wyjść, ciągle mi było zimno. Ale dziś tak pięknie słoneczko świeci...
Motyl89 :-(
bluelovi
podobno w kolejnych ciążach ruchy czuć szybciej :tak:
renia1321 wysłałam wiadomość na priv.
mysza1985, mysza90, klaczek 2004 witam :-)

schauma świetnie, ze widziałaś już zarys dzidziusia :-D ja nie mogę się już doczekać ;-)
klaudyna dobrze, że pojechałaś będziesz spokojniejsza. A ten komentarz gin. był nie na miejscu, nie przejmuj się lepiej dmuchać na zimne
bafinka podobno na stacjonarnym można jeździć, oczywiście jeśli ciąża nie jest zagrożona...

Aż wskoczyłam na wagę, bo czytałam że u Was róznie. U mnie na razie waga stoi w miejscu, ale to dopiero 8 tydzień. Mam zamiar przytyć max 12kg mam nadzieję, że mi się uda ;-) chociaż w pierwszej ciazy przytyłam 19kg i w 3 miesiące zrzuciłam wszystko, córcia wyssała ze mnie zbędne kilogramy :-D
U mnie też parę dni było zimno i deszczowo, ciągle mi było zimno. Ale dziś jest fajna słoneczna pogoda :tak: byłam juz na spacerku, teraz ide posprzątać i zamierzam po córcie do szkoły iść spacerkiem, trzeba korzystać póki ciepło.
Ja też nie moge doczekać sie mojej wizyty, która będzie dopiero 24.09, mogłabym jej mieć co 2 tygodznie;-)
 
Nawet z tego roztargnienie nie przywitałam sie nowymi koleżankami:)witam was kochane i zachęcam do rozmów...im wiecej nas tym więcej tematów do ogarnięcia ;)buziaki w wasze brzusie ciążowe ..pozdrawiam
 
Beata ja zamierzam prowadzić do końca, muszę córkę zawozić i odbierać ze szkoły. Tylko nie wiem jak z tymi pasami... na pewno nie mozna zapisać na brzuszku, chyba są jakieś specjalne dla kobiet w ciąży.
 
Hejka,

Witam nowe mamusie.

Motylku bardzo współczuję i mocno tulę....

Pisałyście o ruchach maleństw, ja też je czułam i wiem, że to dzieciątko było ale ostatnio nie czuję go. Wagowo mam - 1kg , szkoda że tylko tyle, bo mam sporą nadwagę. We wtorek 15.09 jadę na badanie prenatalne czyli USG i test PAPP-A, już się stresuję.... A u mojego gina wizytę mam 23.09, więc trochę się naoglądam maluszka w najbliższym czasie :-)
 
reklama
Do góry