reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Martita sppkojniejsza i po prostu pewna, ze jestem w ciąży bo jak narazie to do mnie nie dociera i dopoki nie zobaczę dowodu to nie uwierze ;)

schauma :* :)
wow, ale super, mam nadzieje, ze ja tez tak ladnie mlodego zobacze w sobotę... :) dobrze, ze infekcji nie ma!

marzenka cholercia :( ale to na pewno łagodny antybiotyk, nieszkodliwy dla malenstwa, nie martw sie :*

Agga od jakiej wady wzroku jest zalecana cc?

aniabuu to się dostaje list ze szpitala na scan?? to midwofe nie umawia na to tylko szpital sam sie odzywa??
tak, zapisalam sie na ten test podwojny na Downa, wolę sie przygotowac w razie czego..
 
reklama
kochane dziękuję, że się o mnie pytanie, krew była chwilkę i później już jej nie było, pojechałam do mojej ginekolog zrobiła usg wszystko ok, bąbel ma około 3, 5 cm już, było widać jak się rusza i jego rączki i nóżki, jest większy o 2 dni wg usg :-D na fotelu ślady po krwi ale ogólnie ok, być może ta krew jest od nadżerki bo mam zaczerwienioną, dalej luteina i za tydzień planowana wizyta, jedyne co do moja ginekolog powiedziała "że nadużywam jej cierpliwość" wkurzyło mnie to strasznie:angry: do tego kiepsko się dziś czuję, mało co jem, idę się zaraz położyć bo padam
Motyl ja też ściskam, trzymaj się :-*
Marzenka dziękuję, że się pytasz co u mnie, ja miałam tą żywą krew 3 raz i pojawia się co tydzień więc to nie okolice miesiączki, w czwartek 10 skończę tydzień :-)
Witaj Mysza, Klaczek :-D
Marzenka jej będzie dobrze, zdrówka :-*
 
Bluelovi :)teraz leżę na kanapie i po lewej stronie tak jakby w okolicy kości biodrowej i jajnika czuje takie łaskotanie od środka...muśnięcia..bardzo lekkie ..w tym samym miejscu cały czas czasem jakby ciśnienie od środka ..dziwne uczucie:)dzidzia?..czy jelita?:)chyba dzidziu bo tak delikatnie to czuje ze aż miło:)
 
marzenka ja jeszcze nie czuję ruchów mimo, że wczoraj widziałam jakie to maluch robi akrobacje. W pierwszej ciąży czułam ok. 18tc a i tak wydawało mi się to wcześnie bo wszyscy mówili, że ok 20tc dopiero poczuję. Nie zmienia to faktu, że już nie mogę się doczekać tego uczucia :) A potem te kopniaki pod żebrami auć :-D
 
Cześć :) Witam nowe mamusie wyślijcie mi PW z waszymi nickami i terminem porodu bo właśnie tworzę naszą listę :happy:
marzenka na liście jest 18dziewczyn jak na razie ale jeszcze czekam na resztę :happy:
aniabuu oczywiście że nikt się na ciebie nie obrazi, dopiszę cię w każdej chwili jak tylko będziesz spokojna :tak:
 
Reniu wyślę Ci dane w sobote po usg bo jak narazie mam kilka różnych dat :) suwaczki mi obliczaja na 17, 18 kwiecień, położna wpisala 21 kwiecień więc zobaczę co wyjdzie na usg.
 
no napiszę coś o sobie, mam 25 lat, co wynika z mojego nicku :) jest to moja pierwsza ciąża, w 100 % zaplanowana z mężem :) męczą mnie mdłości :no: i budzę się o 5 lub 6 rano i nie mogę zasnąć. na tym weekendzie planujemy poinformować dziadków. W poniedziałek na usg widziałam już serduszko, biło jak oszalałe, to jest 7 tydzień i 3 dni. Oby do przodu :) :-) Niekiedy pobolewa mnie brzuch, ale mój ginekolog uspokoił mnie i powiedział, że to normalne, nie ma czym się martwić.
 
reklama
Renia czy doszła do Ciebie wiadomość? Wczoraj próbowałam dwa razy wysłać a piszę z telefonu ale chyba jest jakiś błąd.
Któraś z Was pytała o wadę wzroku która jest wskazaniem do cc. Nie ma jednej określonej wartości ponieważ tu nie chodzi o wartość korekcji. Istotne jest natomiast ciśnienie oraz dno oko. CC jest wskazana przy chorobach np jaskra lub zaćma.
 
Do góry