reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Alunia rzeczywiście miałaś nie za przyjemną sytuację w domu. Dobrze że tak fajnie sobie poradziłaś. Było gorąco, ale zachowałaś zimną krew. Zuch dziewczyna.

Ania synek ślicznie wygląda, pięknie ćwiczy :)

U mnie samopoczucie trochę lepiej, ale jeszcze dużo do poprawy...
Cieszę się, bo jutro mąż pracuje tylko 4 godziny a w poniedziałek ma wolne, to razem spędzimy czas i pomoże mi przy synku :)
 
reklama
Alunia straszna ta sytuacja. Dobrze że sobie tak ładnie poradziłaś bo ja nie wiem czy bym wpadła na to co mam zrobić

Ania ale synuś się siłuje ladnie :)

Beata to miło tak rodzinnie spędzić czas :D

A ja dziś sama siedzę bo mój pojechał już trochę poremontować ten nasz domek, mówił że do 18 wróci do domu i pojedziemy na jakieś zakupy bo ja już w głowę w tym domu dostaje.
 
Infini moja albo trzeba nosić wtedy albo leży w łóżeczku i ogląda zabawki jedna jej gra albo do niej mówię lub śpiewam :p maty edukacyjne są od 3 msc z tego co pamiętam...
Beata dziękuję za miłe słowa :-* czasami jest ciezko nie ukrywam, szczególnie jak malutka wisi na cycusiu a starsza też trzeba się zająć ale trzeba dać radę jakoś i kombinować ;-)
Fajnie ze spędzicie czas razem :-)
Lusinda też chcę wyjść z domu bo siedzimy cały dzień i starsze się domaga "papapa" :p tylko pogoda nie zachęca

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestesmy po pierwszym spacerku. Czuje sie jak mlody bóg jak moglam w koncu wyjsc z domu, ubrac sie w normalne ciuchy, wymalowac:-) :)

Klaudyna maz lubi strzelanki, jest w takiej grupie asg, w ktorej sie strzelaja cos ala paint ball, tylko na plastikowe kulki a nie na kulki z farba. Poza tym lubi rammsteina, gry w strzelanki, rzeczy zwiazane z wojskiem, samochody. Kiedys kupilam mu przejazd terenowka po takim terenie z wybojami itd. i nie chcialabym tego powtarzac skoro juz raz jechal. A na tym asg sie nie znam:hmm:

Martita ja tez dostalam zloty lancuszek z zawieszka serduszko:yes:
 
Ostatnia edycja:
20160421_154937.jpg 20160421_153124.jpg 20160421_142001.jpg 20160421_145453.jpg pierwszy spacer za nami był w czwartek . Spacer z trójką .. mega wyprawa ale się udało.
 

Załączniki

  • 20160421_154937.jpg
    20160421_154937.jpg
    666,9 KB · Wyświetleń: 192
  • 20160421_153124.jpg
    20160421_153124.jpg
    676,2 KB · Wyświetleń: 207
  • 20160421_142001.jpg
    20160421_142001.jpg
    807,9 KB · Wyświetleń: 195
  • 20160421_145453.jpg
    20160421_145453.jpg
    844,7 KB · Wyświetleń: 208
Dziewczyny przepraszam ze mnie tak malo ale w szpitalu kolchoz straszny od rana do poludnia tabuny lekarzy przechodza przez nasz pokoj i kazdy oczekuje ze rzucisz wszystko juz w tej srkundzie bo akurat sie pojawili. A laza jak chca nie trxymaja sie godzin obchodow ani nic.

Mam niska hemoglobine bo 9 i dostalam surbiprofen czy cos w tym stylu 2x1 czy to nie za duzo? Czekaja mnie po tym zaparcia????

Synek jest ssakiem przeokrutnym. Demoluje mi cycki po czym zjada porcje modyfikowanego i czasem jeszcze herbatke i dopiero zasypia. Niby pokarm mam ale pewnie malo. Ale postanowilam ze do tego 9 maja pokarmie tym co mam. Bardziej by poczuc bliskosc z synkiem niz by sie najadal. Nie mam cisnienia na rozkrecenie laktacji bo o tak o 9 bede brala tabsy na prl. No ale teraz poki nie biore to sie choc przytulamy[emoji6]
A brodawki mam poranione ze szok. Kazde przystawianie boli jak diabli. Smaruje beohantenem ale nie pomaga za bardzo. Czym jeszcze moge?
Sorki ze na razie tak tylko o sobie[emoji5]
 
Dziewczyny co do imienia to maz zasial ziarno niepewnosci ze moze ten Ignas jednak lepszy od dawida ze bardziej bedzue pasowac. Ale corka kategorycznie odmawia. Mowi ze dawid wygral wszystkie konkuesy i koniec[emoji4] nie wiem niezdecydowana bylam na dawuda ale juz przywyklam.
Takze nasze dziecko na razie jest no name a imie to jak do urzedu na rejestr pojedzuemy to sie ustali chyba
 
Infinity gratulacje!
Alunia gratulacje za zachowanie zimnej krwi, zaradna z Ciebie mamusia ;)
Klaudyna jak dzis bez smoczka? ja na razie nie mam żadnej dostawki bo nie mogę nic do mojego wózka dopasować. Na spacery dłuższe chodzimy na dwa wózku po pracy męża lub jak mama mnie odwiedzi. A na codzień to siedzę z maluchami w ogródku, za płotem mam ogrodzony mały płac zabaw wystarczy ze otworze furtkę od płotu i Laure mogę wypuścić a małego w wozku ubujam i śpi.pod blokiem mam tez duża aleje gdzie auta nie jeżdżą wiec tam tez mogę z mała spacerować. Jak muszę iść do sklepu to mały w chuście a Laura w wózku. Na razie chyba dostawki nie kupuje, poczekam pół roku i moze kupie podwójna spacerówka używana chyba ze Lsura juz nie bedzie potrzebować.
 
reklama
Beatka dobrze ze samopoczucie lepsze;) wykorzystaj ten czas spędzony rodzinnie żeby podładować akumulatory ;)

Wczoraj mały marudził mi cały dzień chyba go gazy męczyły bo juz nie daje kropelek od jakiegoś czasu. W nocy mu znowu podałam i spał super od 22 do 7 z przerwa na jedzonko o 1 i 5. Renia zazdroszczę Ci tych nocy przespanych ;)
 
Do góry