reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Kasia gratulacje! Ogromna różnica w wadze, ciekawe co na to Twój lekarz co robił usg.

Beata Damianek jest slodziutki, taki delikatny :)

Ania jak waga chłopców?

Antus super, ze bilirubina spada.

Kitkinto Twoja córka niezla jest. Dobrze, ze moja nie ma jeszcze takich pomysłów.
 
reklama
Antuś ale ta Twoja córka pomocna :) taka malutka jeszcze a potrafi powiedzieć czego od mamy wymaga :) Dobrze że synkowi bilirubina spada, wszystko się układa powoli :)

Kasiunia no to do domku dziś :) teraz będziesz mogła nacieszyć się córeczkami i odpoczniesz po szpitalu

Beata ale ten czas leci co? 4 tygodnie już ma Damianek, a jest przesłodki:) a co do męża to się nie martw, mój też codziennie wychodzi o 6 a wraca po 21 więc wiem co czujesz że ciągle sama no ale trzeba sobie jakoś zajęcie znaleźć żeby nie skupiać się na zegarze.

Kasia gratulacje. Faktycznie długo Ciebie przetrzymali no ale liczy się to że synuś już jest przy Tobie :D

Klaczek mnie z czasem co raz więcej i co raz bardziej boli wszystko. Leże to bolą biodra, albo ręce drętwieją, stoję to plecy, chodzę to tak mnie prawe biodro boli, usiądę to też mi nie wygodnie :/ No ale co raz bliżej końca, jak już tyle wytrzymałyśmy to te ostatnie tygodnie też :D

No to dziś zostało mi 9 dni do terminu, Pogoda za oknem nie nastraja pozytywnie więc zaczynamy kolejny dzień w czterech ścianach :p
 
Marciosz - kciuki za wizyte. Zrobi ci lekarz masaz szyjki? Moze by pomoglo

Beatka, Lusinda - dlugo Wasi mezowie pracuja. Moj jedzie na 9 i po 17 jest w domku. Weekendy ma wolne...i jeszcze narzeka[emoji53]

Ja dzis mialam beznadziejna noc. Co pol godz z zegarkiem w reku sie budzilam. Rano juz bylam tak wsciekla ze sie poryczalam w lazience z bezsilnosci i zapowiedzialam mezowi ze dzis jade rodzic i mam gdzies czy sie komus to podoba czy nie[emoji12] pozniej poszlam na zakupy i nie bylo mnie pol godz maz wydzwanial gdzie jestem ale tel nie wzielam. Spotkalam go przed klatka. Wyszedl mnie szukac czy gdzies nie padlam i nie leze[emoji1] a ja zrobilam zakupy usiadlam na lawce i siedzialam chwile i wdychalam swieze powietrze[emoji1] odreagowalam i mi przeszlo, dzis nie rodze[emoji14] ale swoja droga to musianam dziwnie wygladac o 7 rano na lawce rozwalona z wielkim brzuchem i zamknietymi oczami
 
Kitki Ty masz jeszcze czas na rodzenie:) daj szanse tym w terminie czyli np. mnie hehe. Lusinda też jestem na tym etapie że wszystko boli tylko nic się kompletnie nie dzieje, Krzysiowi wyjątkowo dobrze w brzuszku :)
Kurde ja od 38 tygodnia żadnej wizyty nie miałam, a może by właśnie lekarz coś pomógł, jakimś masażem szyjki.
Dzis 14.04 i chyba nie ma żadnej mamuśki zaplanowanej na dzisiaj, chyba że coś nie doczytałam...
image.png
 
reklama
Dziewczyny, nadrabiam powoli wpisy bo ostatnie dni mi internet w domu nie działał :/

Gratulacje dla nowych mam :*

Beata Ania ma już 4,5 tygodnia a do terminu porodu jeszcze 3 dni ;) teraz się bardzo cieszę ze to juz jednak za mną :)

Marciosz trzymam kciuki za pozytywne informacje na wizycie.

U nas dziś noc spokojniejsza bo mała spala z nami. O 17 mamy usg mózgu, proszę o kciuki bo oczywiście mam stres :)

Idę dalej nadrabiać wpisy...
 
Do góry