reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

I po wizycie rodziców chłopaka, myślałam jednak że będzie lepiej :-( Straszna awantura, wręcz jego ojciec krzyczał, że to wstyd! Jak mogliśmy itd :-( Okropnie się czuję, tak mnie zdenerwowali że się z nimi pokłóciłam. Powiedziałam, że mamy po 29 lat więc to najwyższy czas a jeśli im tak wstyd wnuka to nie muszą z nim mieć kontaktu. Wyszli trzaskając drzwiami.
To miała być ta lżejsza rozmowa, gorzej miało być z moimi rodzicami ale teraz wolę już nie myśleć o tym :-(
 
reklama
Lunka bardzo ci wspólczuje, co za ludzie, darowaliby sobie :no:

dziewczyny jak u was z sexem? ja sie boje po tych wszystkich moich przezyciach i odsyłam meza z kwitkiem. dzis nawet kupil sobie gumki i robi wszystko, nawet nie musze nic mu mówic :-)
 
Oj LUnka przykro mi bardzo...racja 29 lat to już czas ze hoho na dziecko...napewno potrzebują czasu zeby przespać sie z cała sytuacja...powinni sie cieszyć ze ich syn zakłada rodzine już pora na niego ;) a założę sie ze malec sprawi ze oszaleją na jego punkcie...nie stresuj sie kochana...chociaż domyślam sie ze rozczarowała cię ich reakcja w końcu to wasze pierwsze dziecko i napewno wam zależało zeby było duzo radości i gratulacji ..szkoda ze nie wyszło:(
 
Aniabuu powiem ci cicho ze ja od 7 lipca to nic a nic :( jakos nie moge...no normalnie ochoty wcale nie mam,...kurczę aż sie boje ze mojemu mężowi przyrodzenie z nieużytku uschnie ;)
 
Ojej dziś i mnie krzyczawka i nerwica opętała :) nakrzyczalam na wszystkich i mi lżej....!:)a moj maż chodzi i gada do dzieci ze hormony mamie szaleją i zeby cicho były :)a mnie wkurza jak nie wiem nawet jak sie odzywa z byle powodu wrrr
 
Anabuu mojego właśnie poprosiłam zeby zapiął mi suwak z tylu sukienki i chyba wygłodzony ten moj chłopina bo jakos tak mu sie na czułości i macanki zebrało ;)nie wolno nam dopóki gin po kontrolnej wizycie powie ze jest ok...
 
Lunka bardzo mi przykro :-( kompletnie nie rozumiem tej reakcji tym bardziej, ze nie macie po 18 lat tylko 29. Trzymam kciuki żeby się zastanowili nad swoja reakcja...

My oboje nie lubimy prezerwatyw wiec ich nie używamy tym bardziej ze po tych 9 miesiącach to kolejna okazja raczej się nie trafi żeby tak sobie poszaleć ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lunka u mnie było podobnie, co ludzie powiedzą, ja sie popłakałam, a mamie przeszło, teraz mi nadskakuje i co chwilę się pyta o coś, przejdzie i im, po prostu to są ludzie starej daty, dla nich wazny jest slub, a nie kocia łapa... u nas to normalne, dla nich to "panna z dzieckiem" i już... Przejdzie im :)

Marzenka ja też mam dzisiaj w***** strasznego, nawet jak spałam to myslałam, ze zabije łóżko i poduszkę, bo mi tak nie wygodnie było i wściekałam się, nawet mój powiedział, ze od wczoraj tylko warczę.

A co do chłopa, mój kochany nadskakuje, a jak mi sie sprzeciwia to mu mówię, ze "jest przegłosowany, bo jest jeden, a nas jest dwoje" ;) Jasne, że sam z siebie nic nie zrobi, ale jak mu mówię żeby coś zrobił to leci i robi ;) no może za 3 rzem jak powie -"za chwilę tylko skończę grać".
 
Do góry