reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Tusia powiedziałam mojej małej ze wróżka znajdzie go nawet jak my nie możemy go znaleźć....kupie jej kartkę dziś i włożę pod poduszkę ze to niby od tej wróżki co zeby zbiera...cos narysuje w środku kartki zeby miło małej było :)
 
reklama
Tusia przyznam sie ze chciałabym córeczkę :)ale z chłopca będę równie bardzo szczęśliwa ...czuje ze to chłopczyk...ja z moja Martusia jak byłam w ciąży to miałam mega przekonanie ze to chłopczyk a tu proszę wyszła dziewczynka....byłam bardzo zaskoczona jak lekarz powiedział ze będzie dziewczynka :)
 
Jakoś samo tak wyszło... dziecię było planowane, więc pomyślałam, że prędzej czy później się przyda. A, że wstrzeliliśmy się za pierwszym razem, to było prędzej ;)
 
Dziś jadę po moj od 2tyg wymarzony domowy jabłecznik ...najlepszy w okolicy ze 100letniej polskiej cukierni:)i po koreczki śledziowe w occie ..będę gotować gołąbki i barszcz czerwony :)moja dzisiejsza zachcianka :)
 
reklama
Do góry