reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
aniabuu piękny ten domek! też mi się marzy, na razie wynajmujemy mieszkanie ale w przyszłości na pewno będziemy chcieli kupić swój domek :)
dziewczyny nie pozostaje mi nic innego jak się z wami zgodzić- obiema tusia i milka, tusia masz dużo racji, milka uważam zupełnie tak jak ty że nie ma tak naprawdę żadnej jednej recepty na szczęście i udany związek- poza tym że trzeba się wzajemnie szanować i dużo rozmawiać, to każdy jest inny a najważniejsze by to obie osoby w związku były zadowolone ze swojego życia, to co jednym przeszkadza dla innych będzie dobre...
co do kawy to już wspominałam ja z niskociśnieniowców nawet i przed ciążą a teraz to już w ogóle, kawa mi pomaga i reguluje- ale i tak nie piję jej codziennie bo czasem mdłości mi nie pozwolą :sorry:przeważnie jednak 1filiżankę na dzień czarnej wypiję
sylwia dam znać czy pomagają te witaminy na razie wydaje mi się że tak :-D ale to może trochę też na psychikę działa, na ulotce pisało że po ok 3dniach można zauważyć poprawę
marzenka no dzieci masz cudowne naprawdę i również troszeczkę zazdroszczę mieszkania w Stanach, też marzę o podróży tam ale póki co też zostaje mi na filmach oglądać :)
beatka najlepsze życzenia również ode mnie :) dużo szczęścia i miłości, 6różnica to pięknie i kolejnych wielu, wielu tak samo szczęśliwych :) nas czeka 4 w listopadzie ;)
 
Ostatnia edycja:
Aniabuu fajny domek ..naprawdę ..napewno będzie wam sie wygodnie w nim mieszkać...i najważniejsze ze będziecie już płacić za swoje a nie za wynajmowane ..nasz dom nie jest duży i nie jest nowy ale uwielbiamy w nim spędzać czas :)apropos domów ..my mamy 3sypialnie starsze dzieci maja osobne pokoje a dzidzia będzie z nami w sypialni przez pewien czas...mamy najmniejsza sypialnie łóżko i łóżeczko zmieści sie i jakaś komoda na ciuszki...z czasem myślimy wykończyć jedno pomieszczenie i przeznaczyć na nasza sypialnie a cała 3 będzie miała pokoiki na pietrze...czy wasz maluszek tez będzie z wami w sypialni?
 
Mam w domu mały dramat :(mojej córci wypadł przed chwila ząbek i zgubiła go:( za nic nie moge go znaleźć mimo iż wiem w którym miejscu jej upadł :( :(
 
Marzenka, myśle ze moje nowe malenstwo,tak jak w przypadku Anastazji, będzie obok mnie w gondolce aż z niej nie wyrośnie a potem wstawimy łóżeczko do naszego pokoju ,aż przestanie sie w nocy często budzić . A pózniej dwójkę maluszkow w jednym pokoju zakwateruje żebym mogła dwoch jednocześnie kontrolować. Nie wiem tylko jak sie lozeczkiem podziela , mała chyba będzie musiała w dużym spać, wstawi sie barierki i już. No albo z nami!
No to już mam zaplanowane 2 lata w przód :-)
Jakoś myśle o tym lokatorze w brzuchu ze to chłopiec....
 
reklama
Moj maż mowi o dzidziu cały czas Mateuszek :) ja myśle tez ze to chłopiec ...:)a z tego testu z sody wyszło ze dziewczynka ;) czuje ze chłopiec mam ciąże prawie bez dolegliwości tylko mdłości z przejedzenia czasem:) u mnie +1kg
 
Do góry