reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Maatko Beata alez on cudowny! W końcu masz swoje szczęście przy sobie :-)
Moje serdeczne gratulacje!!

Fenika a Tobie życzę dużo siły zeby jak najszybciej to wszystko się unormowalo :-*
 
reklama
Beata gratulacje! Jak najwięcej siły dla Ciebie i maluszka :* jak się czujesz?

Kasiunia niestety coś wręcz odwrotnego niż wsparcie

Marciosz dziękuję, mam nadzieję że to taki początkowy kryzys i w domu już na spokojne wszystko będzie lepiej szlo

Teraz mam kilka godzin oczekiwania na obchod i ważenie...
 
Cc zniosłam w miarę dobrze. Trochę mieli ze mną komplikacji na stole ale dali radę. Jeszcze jestem obolała ale już bez wspomagaczy. Niestety okazało się że Kacper ma stan zapalny w płucach. Musimy zostać przynajmniej 10 dni bo będzie brał antybiotyk. Boję się o niego....
 
Beatka gratulacje. Piękny twój synuś. I na 2 kg nie wygląda. Niech pięknie rośnie.
Dziewczyny dopóki jesteście w szpitalu to poleca i podtucza wasze maluszki. Gorszy niepokój byłby w domu bo nie wiadomo co robić z takim okruszkiem. Ciężkie są wasze początki ale potem to już będzie tylko z górki. Trzymam kciuki Mamuski:)
 
Beata gratulacjd! Daj znac co lekarze mowia, ale Damianek wyglada na silnego chlopca :*

Fenika Ania jest urodzona przed terminem, wiec mysle ze naprawde dobrze sobie radzi. Zoltaczka szybko minie a Wy niedlugo do domku wrocicie :*
 
Beata gratulacje! Ale cudowny jest twój Damianek tak się bałas a tu 10 pkt wiec źle na pewno nie jest :) Czekamy na dalsze wiesci.
Fenika w którym szpitalu rodzilas? Ja też jestem z Krakowa. Myślę że większość stresów funduja ci położne :/ Ania szybko wyjdzie z żółtaczki a w domku sobie na spokojnie same wszystko ogarniecie.
Annika zdrówka dla Kacperka!
 
Fenika ojej przykre co piszesz, ale ja wierze ze mala szybciutko poradzi sobie z zoktaczka. Mamusia ja tez podtuczy troszeczke i szybciutko wyjdziecie do domku:blink:

Beatavwielkie gratulacje, synek nie wyglada zeby mial 2000g, tylko wiecej;-) ;) sliczny jest:blink:

Ja dzisiaj miala straszna noc. Julka tak bardzo buszowala po brzuchu, nigdy czegos takiego jeszcze nie zrobila. Zdazalo sie ze sie ruszala ale dzisiaj to bylo tak bolesne ze nawet przes sen czulam i jak juz sie obudzilam to nie zasnelam bo mi nie dawala. Balam sie nawet ze moze juz sie akcja zaczela czy cos i bede musiala na IP jechac. A teraz sobie w najlepsze spi....
 
Dziękuję kochane :) Ja czuję się bardzo obolała. Właśnie przenieśli mnie na położnictwo i czekam na wieści od pediatry. Bardzo się boję, mam nadzieję że jest ok u malutkiego.
 
Beata! Jest idealny! Jak z obrazka! Oby teraz już było tylko lepiej!
Dzoana- gdyby cie zamknęli w ciasnym worku to też byś się buntowała :D
 
reklama
Do góry