reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

U mnie @ jeszcze nie ma ale test wykazał ponownie śnieżnobiałą biel. Pewnie dostanę jutro
hangover-icegif-14.gif
 
reklama
A u mnie wczoraj lekkie plamienie, ale starałam się udawać, że nie widzę (10dpo), ale dziś już brzuch i plecy bolą okresowo i znów mini plamienie. Jeśli jutro dostanę to będzie to chyba najkrótsza faza lutealna (11dni) w moim życiu. 😑🤬
Ale mnie to wszystko wkurwia. Juz nawet nie jestem na etapie smutku ale wkurwienia. Ludziom dookola mnie udaje się wszystko, od domu, działki, dzieci, małżeństw, pracy, a ja k*rwa o wszystko muszę walczyć. No ja pierdole. 🤬🤬🤬🤬 Czy mi k*rwa choc raz nie może coś wyjść ot tak. 🤬🤬

Ps. Przepraszam za negatywne emocje wkurwienia, jakim jest naładowany ten post. 😅
 
A u mnie wczoraj lekkie plamienie, ale starałam się udawać, że nie widzę (10dpo), ale dziś już brzuch i plecy bolą okresowo i znów mini plamienie. Jeśli jutro dostanę to będzie to chyba najkrótsza faza lutealna (11dni) w moim życiu. 😑🤬
Ale mnie to wszystko wkurwia. Juz nawet nie jestem na etapie smutku ale wkurwienia. Ludziom dookola mnie udaje się wszystko, od domu, działki, dzieci, małżeństw, pracy, a ja k*rwa o wszystko muszę walczyć. No ja pierdole. 🤬🤬🤬🤬 Czy mi k*rwa choc raz nie może coś wyjść ot tak. 🤬🤬

Ps. Przepraszam za negatywne emocje wkurwienia, jakim jest naładowany ten post. 😅
Jak ja Cię rozumiem 🙈
Też się o to wkurzam. Wszystkim dookoła coś wychodzi, a my o wszystko musimy walczyć🫠
Wcale nie jest naładowany negatywnymi emocjami. To raczej cholerny brak tej iskierki szczęścia, która niektórzy po prostu mają, a o którą my musimy stoczyć bój.
 
reklama
A u mnie wczoraj lekkie plamienie, ale starałam się udawać, że nie widzę (10dpo), ale dziś już brzuch i plecy bolą okresowo i znów mini plamienie. Jeśli jutro dostanę to będzie to chyba najkrótsza faza lutealna (11dni) w moim życiu. 😑🤬
Ale mnie to wszystko wkurwia. Juz nawet nie jestem na etapie smutku ale wkurwienia. Ludziom dookola mnie udaje się wszystko, od domu, działki, dzieci, małżeństw, pracy, a ja k*rwa o wszystko muszę walczyć. No ja pierdole. 🤬🤬🤬🤬 Czy mi k*rwa choc raz nie może coś wyjść ot tak. 🤬🤬

Ps. Przepraszam za negatywne emocje wkurwienia, jakim jest naładowany ten post. 😅
Tulę mocno bo skądś znam ten stan 🤗
Trzymaj się , ta niesprawiedliwość czasami potrafi dojechać- niestety😒
 
Do góry