reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Agateczka, witaj ponownie :) Ja też nie pamiętam spamowania :) A w którym szpitalu rodziłaś? Mieszkasz w moich rejonach widzę :)

Boliwia, ja nie karmię a też mam problem z tym, że mnie Gaba drapie. Ona się czasem po mnie wspina jak siedzę i też mam dekolt podrapany i bluzki porozciągane w dekolcie :p

Nati, fajna taka kabina :)

Irenka, witaj :)

Któraś się pytała o słoiczki Babydream. My próbowaliśmy, mają jakiś zdrowy skład itp. Ale moja Gaba nie chce ich jeść. Nawet raz jej spaghetti kupiłam i nie ruszyła. W sumie mi też nie smakują. My jak słoiki to głównie bobovita albo Hipp :)

Coś mi Gaba dzisiaj marudzi. Jakaś taka rozdrażniona. Miała 37,4 temperaturę. Niby to u dzieci jeszcze ok, ale ona ma zazwyczaj niższą dużo. Może jej wreszcie zęby idą. Na dole taka górka z dziąsła jej się zrobiła. Może niedługo coś się przebije.

Idę kawę sobie zrobić. I może zjem ciacho. Już po diecie od kilku dni :p
 
Ostatnia edycja:
Aneczkaaa oj ja też mam tyle tych kaszek a ile otwartych ;)

irenka438
witaj kochana rozgość się

klaudencja moja różnie raz je zupki moje a czasem ze słoiczka ale zjada pół słoiczka
daje jej z bobovity i kaszke w słoiczku z biszkoptami na noc z hippa

Cucumber ja rodziłam w lublinie na Jaczewskiego
 
Ludzie!!!! moje dziecko usnęło (od 10 marudzenie i nie spał) może w końcu doczekamy się ząbka bo to ewidentnie marudzenie ząbkowe....ahhh padam nie jadłam nie piłam a teraz nie mam siły na nic już....masakryczny dzień nawet na dworzu marudził i płakał coraz (co się nigdy nie zdarza). No ale śpi zapewne już na noc (zwykle usypia ok 18:30-19) ale dziś zmęczony więc padł....oby nie obudził go ból...dałam nurofen ale słabo działa dziś na niego cokolwiek

a co do deserków i zupek to mój zjada w mgnieniu oka te duże słoiczki 190g i jeszcze by jadł...dlatego spróbuje tego babydreama bo oni mają wszystkie słoiczki duże a w gerberze niestety nie wszystkie smaki... bobovita u nas odpada a z hippa jedynie ta kaszkę z biszkoptami i banany z brzoskwinia jabłkiem i biszkoptem tolerujemy :) z gerbera wszystko!
 
irenka mój od początku rozpieszcza nas pod tym względem ...na początku budził się co 3godziny na jedzenie. teraz zasypia tak ok 18-19 i potem budzi się o 3 na mleko i śpi do 6 :o

a jak wogóle ma na imię Twój maluszek???? :) bo albo nie mówiłaś jeszcze albo nie doczytałam :/
 
witam:-)
dziś Majcia wydawałoby się ze było lepiej a popołudniu znowu chlust.......... nadomiar złego Oliwia zwróciła mi cały obiadek.........teraz śpią z małżem obie a ja chałupe ogarniam o bajzel.........zdążyłam tylko prezenty dla dziewczyn na mikołajki kupić i jaaaaazada do chałupy,stary uśpił dziewczyny tzn śpi z nimi a ja ogarniam chałupe .....
nie dam rady poodpisywać dziś moze wieczorkiem
 
Witam nowe mamusie :biggrin2:

u nas jest teraz nieciekawie z jedzeniem bo maja nie chce jeść moich zup może jej się przejadło tzn taka dorosłą jak gotuje dla nas to je bez problemu ale tą co jej specjalnie gotuje z królikiem lub żołtkiem to nie chce , a słoik to każdy zje nie ma znaczenia czy gerber , bobovita czy hipp kurde daje to po kieszenie nieźle 3 słoiczki dziennie :-( a rossmanowskich nie dawałam .
Maja mówiła dużo mama , baba, dada, tata , ojej ,daj a teraz to tylko guda sobie i piszczy.
Tyle naskrobałyście że nie wiem co komu odpisywać .
Klaudia mi to na zęby wygląda , a poza tym jestem w szoku że on już o 18 śpi na noc , moja o !8 to łobuzuje na całego i nie w głowie jej spanie .
Beata całuje mocno trzymaj się i zdrówka dla dziewczynek

u nas na mikołaja jest pchacz i stoliczek edukacyjny, a od babci szczeniaczek uczniaczek
 
reklama
Aneczka oplułam monitor że zepsułaś plan dnia :-D:-D
Irenka dużo dzieci budzi się w nocy- Natalka, Tysia, Zuzia, Adi i Asia oraz butelkowe Wiki i Nadia jak o kimś zapomniałam to przepraszam. O Adi jest jedynym chłopcem :-)
 
Do góry