reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Jaaa ile czytania od wczoraj:-)super!

Ja za dużo nie popiszę ,bo mąż się wkurza jak siedzę przy kompie wieczorami zamiast z nim, więc obiecałam mu odwyk:tak:teraz poszedł do sklepu także mam chwilkę;-)

Co do nocy to Staś też się budzi, najpierw o 23-24 na jedzenie, i potem koło 3 lub 4 a czasem 5.


aenye piszesz że nie odstawiać od razu tylko po trochu, ale jak? bo nie wiem:-( mi nie pije nic poza cycem, boję się że mu za mało płynów będzie..

irenka witaj!

klaudencja poprawy stosunków z mężem! i lepszego samopoczucia!

mitaginka możliwe z tymi ząbkami, koleżanki synek tak ma , wygląda jak mały wampirek:-D


No i tyle na razie bo wrócił;-) jakiś filmik planujemy obejrzeć:tak:miłego wieczoru! pewnie nie wytrzymam i jeszcze do Was zajrze!
 
to nieźle, Tysia będzie wampirkiem :-D
póki co spi, a my zrobilismy zapiekanki: cebula, pieczarki, ser, salami- mniam, mniam
a na deser nachos + dip :-D
i też planujemy sobie zobaczyć film- Krzyk 4 :szok:
dawno nie oglądałam horroru, raz w ciąży zaczeliśmy, ale jakoś za bardzo się balam i nie chciałam brzusiowi zaszkodzić ;-)więc dalismy spokój
oddalismy dzisiaj mocz Tysi do badania, ale tylko do woreczka na ogólne badanie, posiew sobie odpuściclismy, bo pewnie znów by sie nam nie udało (aeyne wiesz, o czym mówię :-D)
wyniki ok ;-)
 
Lilou z odstawianiem to Aenye pewnie chodziło o to żeby powoli po jednym posiłku zastępować karmienie czymś innym, co kilka dni kolejny posiłek aż do całkowitego odstawienia:tak:

Mitaginko to jak na wampirka przystało Tysia złosnica :-D ale pysznosci na kolację :) my dzisiaj wczorajszą pieczeń z obiadu jedliśmy na kolację :) dobrze ze wyniki badań ok :)

Margola jak głodna to szybko zjadaj kolację :)

Adi marudny był wiec prze siódmą poszedł spać i nawet szybko zasnął :) zobaczymy kiedy pierwsza pobudka:confused: na razie 30 minut bez pobudki :-D

Aenye chwal sie szybko ozdobami :)
 
Mitaginka fajnie, że Tysi wyszedł ząbek, bo ostatnio Oliwkowe ząbki wyszły tuż po Tysiowych :-)Swoją drogą, mojej nawet jakby wyszły, to bym się tak od razu nie dowiedziała, bo nie pozwala mi tam zaglądać. Pewnie ją boli.
Nati, o mojej zapomniałaś, też się budzi w nocy ;-)
No i nie wiem co mam napisać.
Właśnie się wkurzam na męża, bo miał przyjść jak uśpię Małą i dam mu sygnał, żebym ja mogła gdzieś jeszcze wyjść na chwilę i oczywiście go nie ma. Jak zwykle wcisnął mi kit, że przyjdzie, a teraz on siedzi sobie w towarzystwie, podczas gdy to ja miałam tam być :-(Tyle że on ma dosyć ludzi na co dzień, a ja siedzę ciągle z Małą sama. Jak nie przyjdzie za 10 min, to idę się kąpać i walę focha.
 
No i nie przyszedł... Fajnie! Szykuje się świetny weekend, bo tym razem nie odpuszczę. Tak się cieszyłam, że będę mogła wyjść, ale to miało być 40 min. temu...
 
o matko co za boskie uczucie! nie mam gorączki! wylądowałam dziś u lekarza i ryzykuje z innym antybiotykiem, radziłam się swojej lekarki czy na pewno wykupić i powiedziała,że nie ma wyjścia skoro 6 dni nie pomógł nic tamten

póki pamiętam, Mitaginka, dziś moja kolacja mogłaby rywalizować z Twoją:) łosoś wędzony zapiekany na cieście francuskim z odrobiną boczku wędzonego i pomidorem koktajlowym i posypane toto kiełkami ahhh mąż popracował nad tym, wczoraj biedny się przestraszył, chciał mnie już wieźć do lekarza z tą gorączką, obkładał okładami , nie wiedział już co robić, dziś dba jak rzadko:)

aeyne fajnie,że plan zrealizowany,możesz być dumna przy 3 dzieci cosik takiego organizować:)
Boliwia przykre,że nie możesz wyjść:(
Klaudencja...a ja sobie myślę,może on też musiał nerwy odreagować? no ale mógł uprzedzić
Nati to macie zakup z głowy, ale nie wierze naprawde..nie byłyście na spacerze????;)
Aneczka miłej zabawy:)
MamusiaDorusia gratulacje zdania egzaminu:)
 
reklama
Hejka
Lilou
- u mnie jest tak samo z karmieniem nocnym
Baby - a co mam zrobic jak probowalam przez tydzien zamiast mleka podac herbatke i wypil troche i zaraz był ryk i mi się budził i poem podałam mleka i było oki wiec tez nie mam pojęcia jak to zrobić by spał dużej. Może przeczekać?
Klaudynka mój bartuś też nie raczkuje podnosi tyłek i nóżki tylko nie wie co z rączkami zrobić chyba jeszcze nie czas na raczkowanie u niego a tak strasznie chce chodzić bo bardzo mu sie podoba jak go stawiamy na nóżki. (oczywiście nie długo). Siedzieć jeszcze nie siedzi "twardo". Posiedzi moze ze 3 min i przewraca sie.
Nati - mój też uwielbia kable ale dobrze ze jeszcze do nich nie umie sie do raczkować
Mitaginka - mój robi 2 do 3 razy dziennie i to skwaszone mleko żółte (sorka za opis), o zebów ? nie mam pojęcia on ma już 7szt ile można w tym wieku :confused:



Dziewczyny a co robicie ciekawego na święta może zrobiłabym coś nowego czego u nas nie znają
 
Ostatnia edycja:
Do góry