reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
irenka jeju jak mi się podoba imię Franuś u nas jak był by chłopiec to były typy na Frank lub Miłosza, a jak ma na imię starszy synek ?
powiedz coś więcej o sobie :-)
 
zauważyłam już to kilka razy. mała podchodzi do kabli ja mówię nu nu nu ona puszcza i ucieka pod stół. dziecko sie mnie normalnie boi
 
u nas narazie tylko obracanie się. plecki-brzuszek i odwrotnie. ale starszy tez wszystko robił później. usiadł jak miał 10 miesięcy dopiero. ale zaczął chodzić na roczek.

uffff to mnie pocieszyłaś.....czyli Dominik nie jedyny nie stojący nie raczkujący.....też narazie się turla...brzuch plecy brzuch plecy



Nati nie strasz dziecka :p chociaż z drugiej strony respekt już od najmłodszych lat :O to się nazywa sukces wychowawczy
 
Ostatnia edycja:
pięknie tu dzisiaj id Waszych postów :-)

boliwia moja Tysia nie siada, nie raczkuje, nie gada :-D tylko marudzi :-D:-D
dranissimo zebów nie czuję jak karmię, ale trochę jakby szczękościsk :szok: i też czasem muszę jak psu palec wkładać do ust, a najgorzej jak zaśnie, bo jak wsadzam to się budzi, więc nie wsadzam, tylko po prostu ciagnę cyca :-D wolę sobie nie wyobrażać, jak będzie wyglądał, jak skońćzę karmić :szok:
mamusiaDorusia powrót córek marnotrawnych na łono bb to również zasługa baby :tak: razem planowałyśmy, co by tu wymyslić ;-)
aneczkaaa dobrze, że jest umowa, i podstawa ta sama, i plan już ładnie zrobiony :happy2:
klaudencja miałaś prawo się wkurzyć, kurcze, ja to bym rozszarpała, za taką akcję... tulę!
mercedesss u nas 1-2 kupki dziennie, czasem wcale. A pamiętam, jak była tylko na cycu i robiła po 10-15 dziennie :szok:
irenka witaj :-) moja Tysiula też z 11 kwietnia ;-)

my zaraz kapiemy naszą marudę
chyba znam powód cięzkich nocy- ząbek, górna (uwaga) dwójka :szok: czy to mozliwe, że nie ma górnych jedynke, a będzie mieć dwójki? No chyba że idą równocześnie, ale póki co widac tylko dwójeczkę.
Poza tym zarażacie @ jak nic- też dzisiaj dostałam- po raz pierwszy po porodzie. Wcześniej dawno temu miałam dwa razy dwudniowe krwawienie, ale okres to ni był, a teraz jest pełna parą.
U mnie też swój niewatpliwy wpływ miało ograniczenie laktacji.

ok, spadam na razie, bo mała wyje, że chce spać, ciekawe na jak długo, niby taka zmęczona, a dopiero potem prawda wyjdzie na jaw :wściekła/y:
 
Patrycja, jakie mleko bananowe?? gdzie i za ile? i jakie? :) toś mnie zaciekawiła no!

cześć Irena. koleżanka od cholestazy widzę, jak miło :) szkoda że nie było Cię z nami od początku, razem byśmy się drapały :D
 
Irena, no u nas się udało donosić. w 36 tyg ciąży byłam tydzień w szpitalu ( w 33tyg też jak się zaczęło) i tak mnie nafaszerowali prochami ze próby wątrobowe pospadały i mnie puscili :) ( trochę musiałam za mimi pochodzić żeby dostać wypis )

musze się rozejrzeć za tym bananowym, bo nie widziałam albo uwagi nie zwróciłam..

K! nie było godz prądu a ja miałam ciasto w prodziżu i DUPA! pies zjadł zakalca..
 
reklama
nie wiem czemu ale jestem bardzo zmęczona. zasypiam na stojąco. a nic właściwie nie robiłam dzisiaj. no po tą kabine pojechaliśmy ale nawet nie byłam na spacerze bo było lodowato wiało.
 
Do góry