reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam rankiem słonecznym!!!;-)

Pogoda eee,no żyć nie umierać!Mąż akurat do pracy pojechał a ja biorę się za lekkie ogarnięcie domu,po pewnie teściowie wpadną do południa z życzeniami...Ciekawe czy ciśnienie mi skoczy-nawet w takim dniu/!

Pozdrawiam gorąco!!!!
 
reklama
mamusiadorusia STO LAT, MOŻE BYŚ PORODÓWKE ZALICZYŁA DZISIAJ? WSZYSTKIEGO NAJI SZYBKIEGO PORODU:)

Aknovi, zapraszam do mnie do delikatesów. Widziałam dziś na własne oczy arbuza ! :) serio.
CO do porodu, to ja nie chcę rodzić sama :-( tzn bez męża.... nie wiem jakbym poprzedni poród bez niego dała sobie radę.

Morgaine, dzięki. Jak mi się przyśni to obstawiajcie. Może coś wygracie :-)
ja juz wiem, na bank nie urodzisz w terminie, statystycznie najmniej dzieci rodzi się w terminie :-D
wilmek - ja często powtarzam, że trzeba rozmawiać :) wsensie wymieniać się informacjami. Ja dzięki aenye włożę wkładki ale laktacyjne :)
ja dzięki aenye kupię wkładki pod prysznic ;-) tylko nie wiem jeszcze gdzie...
śledzie, arbuz:) a wiecie co ja to mam w ciąży bzika na punkcie zapachu benzyny, normalnie mogłabym pod dystrybutorem z paliwem zamieszkać..
nawet dzis mojego B. opieprzyłam że zatankował samochód-bo to ja chciałam znów jechać na stację:zawstydzona/y:- chore to jest, to samo miałam w poprzedniej ciąż
matko jakie tu pokrętasy na tym forum są hahahah
rozbroiłaś mnie :-D
mitaginka a jakiś ryż gotowany z jabłuszkiem próbowałaś? Szału nie ma ale nie jest to suchar...

Ja przygotowuję się że po porodzie będę musiała na dietkę przejść. Obydwoje byliśmy alergikami w dzieciństwie, Z Oli na bezmlecznej byłam. Ciężka sprawa szczególnie że moja główna dieta to sery, jogurty itp. Ale trzeba będzie wytrzymać.
Najadam się na zapas teraz ;-)
moje pierwsze dziecie alergik na maksa, do dzisiaj, drugie zero!! wiec nei ma reguly...
Wilmek - Bruno tez super, ja chciałam Kurt jakby był chłopak, w końcu stanęło że jak będzie pitoch to damy Marcel....no a na dziewuszkę to było Bianka, Mila - moje typy, a mężowe Nadia, Lena. Zostało Bianka ;)
Aenye - nowy avatarek :)
hatorska to bedzie syn czy corka bo sie pogubilam... :confused:
i nie widzialam aavatarka aenye...
 
Dzień Dobry. U mnie dzisiaj szaro-buro i ponuro, zimno i wietrznie. Nie wychodzę z domu... hihi, w sumie i tak za bardzo nie mogę ;-) ale cusik ogarnąć dom by się przydało a chętnych brak... Mimo wczorajszego braku śledzi w końcu jakoś usnęłam, a później co kilkanaście minut na siku pobudka, że też w dzień nie chce mi się aż tak często, hmmm... Teraz obudziły mnie psy bo im się nudzi, boszeee, też nie ma kiedy. Ale chyba włączę tv i zamulę jeszcze troszkę... Trzeba w końcu zbierać siły :tak:.
 
Ja również Was witam z rana :) U mnie tak samo pochmurno, wietrznie czyli do niczego pogoda. Do tego zaczyna mnie kręcić w nosie. Za 8 dni zaczynam przeprowadzkę. Ciekawe, czy się wyrobię :) Najważniejsze, żeby chociaż łóżeczko złożyć do kupy.
 
Dzień Doberek :)
Ja dziś już od piątej na nogach bo moje dziecię stweirdziło,że się wyspało i "mama wstawać" i teraz tylko jej pilnować coby tatusia nie obudziła, bo dopiero co się po pracy położył.

moja droga no z tymi porodami tak to jest, krzyzowe nie oznaczaja porodu a.....2 cm rozwarcia tez nie!! ja w poprzedniej ciazy mialam od 6go mca 2 cm i urodzilam 2 dni po terminie!! a chuchali i dmuchali na mnie od 6mca!!

No tak Morgaine, w końcu "nie znamy dnia ani godziny" ;) Jedyne co pewne to to, że już wkrótce :) Wczoraj znowu po południu bóle jak na @, w nocy odszedł czop, więc wszystko do przodu. A pomyśleć, że poprzednio pierwszy ból (jakikolwiek skurcz) to od razu oznaczał poród... ale każda ciąża inna...
A ja ostatnio to sama nie wiem czego chcę, raz bym chciała być już po, a za chwilę, że najlepiej do terminu niech młody poczeka...

Fajnie, że niektóre maluszki z mamusiami już w domku. :)

A Wy jeszcze macie siły na zakupy i inne zabiegi, podziwiam. Jak jak chwilę pochodzę po sklepie to już mam dość, no i nie wiedziałabym jaki rozmiar kupować. W ciąży przybrałam tylko 2 kg, więc generalnie schudłam i nie wiem co będzie pasować... Ale przynajmniej dla młodej jedne buciki na wiosnę sie udało kupić, więc to i tak sukces, choć trzeba i kurtkę i jakieś czapeczki etc... I kto to teraz kupi jak urodzę? Chyba że Was poproszę ;)

A na razie zmykam, kciuki trzymam i powodzenia życzę :)
 
witam ze słonecznej Łodzi
pogoda taka że aż chce się żyć, ja już po śniadanku stały zestaw kakao+chleb z dżemem truskawkowym:)
dzis w planach pranie pluszowych zabawek, mam nadzieję że dają radę w pralce:eek:
miłego dnia
 
Witam i ja
Fajnie mi się spało a tu telefon - dzwonią mi z rana proponować zmiane OFE i tłumaczą... i wyjaśniają... i najlpsze, że z mojej firmy dzwonili a ja sama brałam udział w wprowadzaniu i testowaniu usług, którymi laska zachwalała firmę. Jak powiedzialam, że też pracuję w tej firmie to niezły :szok: hehe

mamusiadorusia wszystkiego NAJ... mnóstwo uśmiechu, nawet podczas porodu ;-)
skrzyneczka 2kg tylko? jak to:szok: toż ty naszą mitaginke pobiłaś

Dobra jak już wstałam to coś zrobie bo leżeć mi się nie chce, ale co... Obiadu nie muszę robić, bo jeszcze kupa krokietów i barszczyku zostało; sprzątać nie trzeba bo wczoraj łącznie ze zmywaniem podłóg mieszkanko ogarnęłam; jedynie chyba jeszcze na strychu jakieś pranie czeka na wyprasowanie to machne zaraz - może mnie to rozrusza bo siedze jakaś przydymiona

OOOOOOO już wiem, będzie dziś dzień piękności :-) Wy biegacie do kosmetyczki a ja sama sobie zaraz henne zrobie a potem paznokietki we wszystkich kopytach:-D
 
"OOOOOOO już wiem, będzie dziś dzień piękności :biggrin2: Wy biegacie do kosmetyczki a ja sama sobie zaraz henne zrobie a potem paznokietki we wszystkich kopytach:-D"

madziarkas to Ty jeszcze sięgasz stópek, ja nawet skarpetki ledwo co naciągam a co dopiero pedicure:szok:
 
Witam i ja

mamusiadorusia wszystkiego NAJ... mnóstwo uśmiechu, nawet podczas porodu ;-)
skrzyneczka 2kg tylko? jak to:szok: toż ty naszą mitaginke pobiłaś

Madziarkas - tylko 2, było więcej, ale przez dietę cukrzycową poszło w dół, ale wyjściowa była niemała, więc i tak mam więcej niż niejedna z Was :)

MamusiaDorusia
- widzę, że dziś Twoje święto, więc i ja się przyłączam z najlepszymi życzeniami
 
reklama
Do góry