reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Ducha - wciągnij jakiegoś ogórasa ;) to mamy umowę za 2 tygodnie, a w weekend czy w tygodniu, w dzień czy w nocy? ciekawe co z tych naszych gdybań.....

Wilmek - Bruno tez super, ja chciałam Kurt jakby był chłopak, w końcu stanęło że jak będzie pitoch to damy Marcel....no a na dziewuszkę to było Bianka, Mila - moje typy, a mężowe Nadia, Lena. Zostało Bianka ;)

Arbuzy ostatnio w Tesco widziałam...też bym zjadła :) jutro zobaczę

Aenye - nowy avatarek :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hatorska, siedzę w łóżku, wcinam ciasteczka maślane i popijam herbatką, też dobrze, ważne żeby się zapchać :-). Mam tylko nadzieję, że za dużo okruszków w łóżku nie zostanie i nie będą mnie w d...ę gniotły :-p. Możemy rodzić w czwartek, 07 kwietnia, tak raczej popołudniu... albo w piątek. Weekend też może być, nie mam akurat na ten weekend planów imprezowych, więc może być weekendowa rozrywka w postaci porodu :tak::-)
 
lilou ryz z jabłkiem jadłam wczoraj...
ale mam ochote na cos konkretnego: sledzie, gołabki, shoarmę ze sphinksa...
nie wiem, jutro chyba stopniowo zacznę wprowadzać normalne rzeczy, bo inaczej się wykończę...nie jestem przyzwyczajona do takiego jedzenia...głowa mnie boli...podejrzewam, ze z glodu...
 
Dzień dobry mamki :)
jestem pierwsza nie mam spania, a tak by się przydało wyspać na zapas, by móc funkcjonować jak już będą nasze dzieci kochane.
noc minęła z napiętym brzuchem dziś kolejny etap wywoływania mojej córki , pijemy herbatę z liści mali, chodzimy dużo i to po schodach a wczoraj nawet skakałam na piłce :-D uparte to moje dziewczę bo ani widu ani słychu nic a nic nie czuje się jak by poród mial się zbliżać no oprócz tych skurczy ale one już trwają 2 tydzień wiec się przyzwyczaiłam.

Miłego dnia życzę a teraz idę na śniadańko.

czy wy tez macie teraz taki mega apetyt? ja buzia ruszam non stop zasypiam z myślą o jedzeniu budzę się i mysle co by tu zjeść.
 
Maż poszedł do pracy a Ja stwierdziłam, że nie chce mi się spać i chyba bym coś przekasiła, więc teraz siedzę z paczką biszkoptów i colą...

Akkn u mnie to samo, chodzę po schodach skaczę na piłce, skurcze jakie były takie są, plecy bolą, a mały siedzi nawet kuszenie go milkywayem nic nie pomaga...:-D

Jadę dzisiaj na KTG a wcześniej muszę wpaść do firmy podrzucić L4 i ze szpileczkami do szewca, żeby na chrzcinach zrobić wrazenie ;-)bo się trochę fleczki pozdzierały
 
tak teraz mu fundujesz taka ilość cukru i batonik+ coca cola to kiedy będzie mu lepiej:-)
mój mąż twierdzi że Maja czeka na ciepełko niby od 1 kwietnia ma być 20 stopni i ma w d...p te wiatry co teraz są i dlatego nie wychodzi bo u mamy w brzuchu ma najcieplej.
 
Dzień dobry.Nareszcie mam energie i zaplanowany dzień.Dzisiaj generalne porządki.
Widok wózka stojącego w domu tak mnie zmotywował.A swoją droga faktycznie kosmiczny jest.Mam nadzieje że się sprawdzi i będzie długo służył.

cocosova gratulacje ,cieszę się ze wizyta się udała.Ja też już mam za sobą ostatnią wizytę u gina prowadzącego mnie w szpitalu.Jeszcze mi tylko zostało odwiedzenie ordynatora w sprawie tej nieszczęsnej cesarki.I odebranie wyników.

Zastanawia mnie proscedura w szpitalu,nie mogę dostać oryginałów wyników badań tylko xero.A jak bym chciała rodzić w innym szpitalu ,lub tu mnie nie przyjmą to co ?
U mnie w pracy pacjentka odbiera oryginały badań ,ewentualnie xero pozostaje w karcie.
U Was w szpitalach też tak jest z tymi wynikami ,bo zastanawiam się czy dyskutować z nimi na ten temat ?

anawoj wróciłaś kochana.Cieszymy się wszystkie :-)

mitaginka super usg się udało:-D. Zobaczysz dasz radę do 7 ,albo i dłużej.Tylko więcej uśmiechu i pozytywnych myśli.Życzę Ci aby skończyły się problemy żołądkowe jak najszybciej.Aha super wózek :-D

acronka gratulacje super że torba spakowana.:tak:
Ja to nigdy się nie spakuje .Mi się nic nie miesci do moich toreb.Przecież trzeba wziąć tyle rzeczy ,a lista wskazań szpitala jest obszerna.
Ile mam wziąć pieluch -napisali że paczkę ?Ponadto 3 body ,3 pajacyki ,rożek ,kocyk rękawiczki ,czapeczki.
Apropo ja mam czapeczki z wiązaniami myslicie że moge się ich pozbyć(obciać),aby nie przeszkadzały dziecku ,czy lepiej kupić bez wiązan

Stwierdziłam że jestem kompletnie zielona.
A myślicie czy brać laktator do szpitala ?
I mam bardzo mało ubranek dla córci ,i muszę jeszcze koniecznie kupić pajace .

Ale zagmatwałam ten post.
Kochane życze miłego dnia ,trzymam kciuki za Was wszystkie.
Rozpakowanym mamusiom gratuluje.Śliczne bobaski .:-)Ja też już chce mieć mojego bobaska :tak:
 
reklama
ja mu tym batonikiem machałam, żeby sobie po niego wyszedł, ale on nie chciał... no to nie zjadłam batonika i już, nie będzie cukru jak nie wyjdzie;-) no poza colą, bo biszkopty już zjadłam;-)
 
Do góry