reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
witam, w końcu doczytałam :)

u mnie brzyyydka pogoda, tylko patrzeć kiedy spadnie deszcz...
Ja się czuję okropnie, od 2 dni chora, myślałam że przejdzie, a dzisiaj mam wrażenie, że na oskrzela idzie, katar, kaszel...masakra...chyba się bez lekarza nie obędzie, wacham się jeszcze, bo gorączki nie mam.

Uświadomiłam sobie że zostało mi tylko 8 dni :szok: dobry tydzień... umówiona jestem na wywołanie porodu z moją położną na 1 kwietnia, to już za tydzień :laugh2: Kubuś będzie z nami :-D
A w domu wszyscy chorzy, musimy się wyleczyć, żeby nie zarazić.
 
mamusiaDorusia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA!

Ja juz po rannych badaniach...M. ugotowal mi lekki krupniczek, mam nadzieje, ze nie zaszkodzi, a troche mnie wzmocni i poczuję się lepiej. Komoda- przewijak i lózeczko złozone :) dzisiaj kurier przywiezie wozek :)
 
reklama
kuzwa, caly post mi sie poszedl walic... fakkkkkkkkkkkkkkkkkk... jeszcze raz:

mamusiaDorusia
- wszystkiego najlepszego!

morgaine
- daj mi chwile, zaraz wrzuce ci liste balerinowa na zakupowy, mam cala liste w obserwowanych :-D
a wkladki pod prysznic - no wiesz co. prosze: Cena IKEA PATRULL Wkładka pod prysznic - opinie, zdjęcia, informacje - bangla.pl

akkm
- ja wlasnie powstawialam cala mase zdjec na rozne watki ze strony imageshack.us, zawsze jej uzywam, wchodzisz, klikasz browse i wybierasz naraz tyle zdjec, ile chcesz, potem hostuj, potem w kazde zdjecie kolejno klikasz i wybierasz po prawej stronie 'zamiesc ten obraz' i link ktory jest przy 'forum'. i przeklejasz :-)

ducha
- mniam, sledziki.. ja juz nie mam, dzis tatar robie znowu ;-)

asiunia
, halooooooooooooooooooooo, co z Wami?

mitaginko
wspolczuje zoladka i zazdroszcze lozeczka, tez juz chce!

jenysku, co tam jeszcze bylo...

aha, Anisad - ciezko, a masz jakies symptomy? bo ja wg symptomow to moze za jakies 2-3 miesiace urodze ;) nie mam nic, zadnych skurczy, brzuch wysoko, samopoczucie super, po prostu zero objawow. ale i tak rodze 1.04 :-D
ja celowalabym chyba na 3-4 przed terminem, czyli 10 lub 13.04... a jakby meza nie mialo byc to wez kogos innego do porodu, mame, siostre, cokolwiek, grunt to nie rodzic samemu... zawsze ktos ci cos poda, pomasuje, zawola polozna czy rozerwie chociaz...

skrzyneczka,
wow, 2 kg... ech...

nie, no zabijcie mnie, nie pamietam wiecej nic. ja dzis za to w domu dzien caly, nie mam auta, poszlo na gruntowne mycie :) wreszcie, bo normalnie kurzu to mam juz gruba warstwe, jak slonce zaswiecilo to sie zawstydzilam :-D
no i ide zaraz (aha, zaraz, czyli jak przestaniecie pisac na bb) sie kapac, potem sprzatam chatke, potem przeorganizuje torbe, z nudow :-D

a moj maz twierdzi, ze mam sprzatanie zamowic na przed swietami dopiero.. ze przed porodem nie ma sensu, jeszcze ma byc nawrot pogody brzydkiej i snieg z deszczem, znowu okna zasypie.. i ze lepiej pod koniec kwietnia.. no ale mialabym nie miec blysku przed porodem? chyba, ze sama ogarne cos niecos.. ;-) eeeee... ;-) :-D

katia,
thx za zachwyt nad tv, ja tez kocham go juz ;-) a kino domowe to chcemy wlasnie taki soundbar, co na zdjeciu widac - to wlasnie za kino domowe robi. tylko na razie nie moge nigdzie takiego znalezc, jak mowilam, to stary model i sa teraz tylko czarne :-( a czarne mi do salonu jak piesc do nosa pasuje.. musimy polowac na okazje, jak z tym tv..
 
Do góry