reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Dzień dobry!!!

Hihi chyba pierwszy raz tak wcześnie :-) ale na 11 mam jazdy i muszę się uszykować :-) szybko wpadam na bb, uzależnienie zwycięża ;)

mamadorusia najlepsze życzenia!!!

morgaine to mnie pocieszyłaś z tą alergią. w sumie uznałam za pewnik że Staś będzie alergikiem, a tu mi nadzieje zasiałaś :happy:

mitaginka mam nadzieje że dziś brzuch już Tobie odpuści i się najesz wreszcie ;-)

Ok spadam głowę suszyć, i oko umalować. zaczynam już mieć stresa na jutro :/ śniło mi się że jechałam z wredną babą, która na końcu stwierdziła że nie zdałam.ech porażka nawet we śnie :/
 
reklama
A ja to zaczełam sie dzisiaj bac, ze przgapie moment porodu i nie zdaze do szpitala :/
wiecie, tak juz sie przyzwyczaiłam do tych dolegliwosci, ze zaczęłam się bać, zwłaszcza, że szyjki prawie nie mam...
czy to mozliwe?
 
i nic mi nie wyszło!:-( nawet założyłam konto umiesciłam tam zdjecia ale nie potrafię ich wkleić na zamkniętym! muszę chyba czekac na męża bo ja ograniczona jakaś jestem w tej ciąży.:wściekła/y:
 
a teraz w ogóle jem chleb ze śledziem w pomidorach z puszki...aż się boję, ale ja NAPRAWDĘ jestem MEGA GŁODNA
poza tym pomyślałam sobie, że jeśli czyści mnie przedporodowo, to czegokolwiek nie zjem, i tak będzie czyścić...
a jeśli po prostu to jakaś niestarwność czy wirus, to powinno już po 3 dniach chyba przejść...mam taką nadzieję

aha- mam już wózek :) zaraz M. zagonię do poskładania pomiędzy praniem a sprzątaniem ;)
 
Mamusia Dorusia wszystkiego najlepszego :-)

Mitaginka porodu nie da się przegapić wierz mi na słowo :-D

A ja mam gości ciągle i nawet nie mam czasu do was zaglądać. Dziś czuję się fatalnie. Strasznie zmęczona i w dodatku strasznie mnie brzuch ciągnie. Mam wrażenie jak by doszło mu z 5 kilo przez noc i bez przerwy się napina. Zastanawiam się czy nie olać lekarza i odstawić tego fenoterolu już bo normalnie mam dość. Zaraz lecę jakieś zakupy zrobić na obiad. Prawdę powiedziawszy nie mam coś weny... Może podrzucicie jakieś pomysły?
 
marma a ile bierzesz fenoterolu na dobe? ja biore 4x1 co 6 godzin, ale zastanawiam sie, czy nie zwiekszyc dawki...mojego gina spytac o to nie moge, bo jak moze pamietacie, on tego leku nie uznaje...
 
Przede wszystkim to dzień dobry :) w trójmieście niestety pogoda do d...

Zastanawia mnie proscedura w szpitalu,nie mogę dostać oryginałów wyników badań tylko xero.A jak bym chciała rodzić w innym szpitalu ,lub tu mnie nie przyjmą to co ?
U mnie w pracy pacjentka odbiera oryginały badań ,ewentualnie xero pozostaje w karcie.
U Was w szpitalach też tak jest z tymi wynikami ,bo zastanawiam się czy dyskutować z nimi na ten temat ?
ja miałam robione wyniki w miejskim w Gdyni i nie ma szans nawet na xero. mam tylko wpisany nr badania grupy krwi i tyle... jak mnie teraz przyjmowali do Redłowa to jakoś to tam sprawdzali... ale ogólnie to lipa.

Ja to nigdy się nie spakuje .Mi się nic nie miesci do moich toreb.Przecież trzeba wziąć tyle rzeczy ,a lista wskazań szpitala jest obszerna.
Ile mam wziąć pieluch -napisali że paczkę ?Ponadto 3 body ,3 pajacyki ,rożek ,kocyk rękawiczki ,czapeczki.
Apropo ja mam czapeczki z wiązaniami myslicie że moge się ich pozbyć(obciać),aby nie przeszkadzały dziecku ,czy lepiej kupić bez wiązan

Stwierdziłam że jestem kompletnie zielona.
A myślicie czy brać laktator do szpitala ?
I mam bardzo mało ubranek dla córci ,i muszę jeszcze koniecznie kupić pajace .

Ja pieluch wziełam chyba 25szt... No bo z dzieckiem leży się gdzieś 2 doby, liczyłam po 10 na dobę + zapas. Zresztą w razie czego napewno ktoś dowiezie :)
Laktatora nie biorę, bo szpital ma swoje, a poza tym na początku ciężko zawsze z pokarmem... chociaż ja mam nawał już teraz ;/
Mam 3 kaftaniki i 3 body (w szpitalu na liście były kaftaniki, ale ja wolę body :p ), 3 pajace, 2 śpiochy, 3 pary skarpetek, 2 czapeczki (nie odcinałam sznurków, najwyżej obetnę na miejscu) i 2 pary niedrapek...do tego mam jeden rożek i 3 pieluchy tetrowe i 1 flanelę :) i więcej nic nie brałam :) zresztą takie rzeczy to zawsze ktoś może przywieźć :)

akkm - ja też od rana już powoli ruszam moje bejbi! herbatka liści malin i olej wiesiołka na dzień dobry :D piłkę gdzieś mam, ale bym ją musiała znaleźć (co jest nierealne, bo mieszkamy jeszcze u mojej mamy, 5 osób na 2 pokojach, wszystko jest tak poupychane że nie ma szans, żeby coś znaleźć) więc sobie odpuszczę.. jadłam na śniadanie jajecznicę z cebulą :p gdzieś pisało, że to przyspiesza... wprawdzie to pewnie bzdura, ale i tak była pyyyyszna :p
w nocy miałam 1 lekki skurcz! ale miałam, pierwszy przepowiadający :D nawet z rozmachem spojrzałam na zegarek, żeby liczyć... ale już się nie powtórzył, a ja zasnęłam... :(
co do schodów to ja się dziś nachodzę w szkole.. mam dziś zajęcia, na 4 piętrze... a winda zepsuta ;p
chciałabym zacząć rodzić w piątek. Może być ten jutro, może być za tydzień. To mężu by chociaż był na miejscu...


Dziewczyny, a na co zwracałyście uwagę kupując wózki? Bo ja się przyznam, że się specjalnie nie znałam.. a że fundusz ograniczony, to kupilam używany firmy roan na allegro... ma stalowy stelaż i duże pompowane koła... wygląda całkiem rozsądnie, mam nadzieję, że się sprawdzi..
 
reklama
ja przy woborze wózka kierowałam się w pierwszej kolejnosci wygladem i kolorystyka :)))
i jak jakis mi podpasował wizualnie, to potem sprawdzałam, czy ma duze, skretne koła, mocowanie tyłem i przodem do kierunku jazdy i takie tam ;)
 
Do góry