reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Dziewczyny, wiem, ze wielokrotnie poruszany był ten temat, ale nie mam siły szukac...jak mam sobie poradzic z ta biegunka?
Przez cały dzien zjadłam ryz z jabłkiem, 2 wafle ryzowe, odrobine rosołu i kilka sucharków...W ciagu nia nie gonilo mnie do kibelka, ale teraz znowu sie zaczeło :( wiecie, ze po moich przejsciach to naprawde sie boje o mała w tej sytuacji :( co mam robic?
 
reklama
dobry wieczór wszystkim :)
Najpierw gratulacje dla Anawoj, chłopak na schwał :) Mój m mąż też sie duży urodził, ale miał "tylko" 4600 ;)
Trzymam kciuki za kolejne dzewuszki, oby szybko i bezboleśnie...
Ja też dziś po wizycie, okazało się, że rozwarcie 2cm.... i mam odstawić magnez i luteinę i czekać na skurcze...a ja chciałam w kwietniu... Pierwsze dziecie też miało być kwietniowe, a doczekało do maja... A lekarka mówiła, że lepiej żeby jak najszybciej bo już teraz młody ma ok 3400... a młoda chora, mąż ma nocki i mam stracha... zobaczymy, może jeszcze trochę poczeka, choćby do piątku, wtedy T bierze zaległy urlop i już sama nie będę...
Spokojnej nocki wszystkim życzę :)
 
mitaginka, najlepszym sposobem na zaklejenie kiszek i zatrzymanie biegunki to mąka ziemniaczana - serio! sprawdzony sposób!!! Zjedz łyżeczkę mąki ziemniaczanej (żadnej innej) i nie popijaj, bo się kluchy zrobią i narobisz większej biedy. Połknij tę łyzeczkę mąki na sucho i naprawdę niedługo powinno pomóc.
 
herbatita witaj:) czekamy na fotki:)

Morgaine rozmawiałam z położną, w sumie wyszło na to,że leki dostanę w trakcie porodu na to gbs, czyli nie do końca tak jak mówił gin,że tylko mała po porodzie, ale uspokajała, mnie w sumie uspokoił fakt tego,że w trakcie, zanim może się zarazić malutka

Mitaginko ja pamiętam rady dziewczyn o coli, słonych paluszkach, sama nie miałam problemu takiego,ale tyle pamiętam

dziewczyny czekajcie na mnie ze skurczami...ja też chce mieć już, nie rodźcie beze mnie:szok:
 
Eywa a jaki masz opis na wyniku z tym GBS? u mnie jest napisane, że wzrost skąpy i lekarz mi powiedział, że to zanczy, że jestem tylko nosicielem i dlatego maluszek dostanie po porodzie antybiotyk

Aenye ty chyba pisałaś, że jesteś nosicielem, jak to jest u Ciebie przy porodzie?

Herbatita witaj ponownie :) buziaki od BB-ciotek dla Wikusi :)
 
Baby u mnie w opisie,że stwierdzono obecność DNA bakterii( tu łacińska nazwa jej), nie ma nic o wzroście, jest tylko rubryka zalecenia i tam "antybiotykoterapia śródporodowa"
 
No wiec przejechalam sie do sklepu kupilam lody, sos truskawkowy, wafeli, cole, i doritosy z sosem salsa na wieczor (Usta Usta) :-D babka kasowala i sie smiala, a ja jej wprost ze pierwszy raz w ciazy mam zachcianki i nic mnie nie powstrzyma :-D hahaha


mitaginka mi pomogla smecta.
Biedulko Ty... Z biegunka niby nie ma zartow. U nas radza uzupelniac elektrolity bo latwo o odwodnienie. Niech malz ci skoczy do apteki to w saszetkach jest do rozrobienia w wodzie.
Daj znac jak tam :-)
 
reklama
Witajcie
oczywiście nie ma szans aby was nadrobić ;-)
Wpadłam na chwile aby się z Wami przywitać i jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za miłe i ciepłe słowa a w szczególności Baby_55 za wsparcie i ciepłe słowa otuchy przekazywane Wam ode mnie i od Was.
Jak tylko się ogarnę to opiszę Wam w szczegółach co mnie spotkało. Najważniejsze ze w porę znalazł się dobry lekarz i pomógł bo mogło być źle.
 
Do góry