reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

aenye to miłego wieczorku!!!

mitaginka a z węglem próbowałaś? bo to najbardziej naturalne. i w aptece jest HIPP ORS 200(najlepsze dla dzieci i niemowląt) , działa przeciw biegunkowo i przeciw odwodnieniu.

edit: herbatita witaj!!! jaki masz śliczny avatarek :-) nadrabiaj i pisz jak najwięcej!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
herbatita nie wiedziałam,że takie komplikacje były, w każdym razie tym bardziej cieszę się,że wszystko się dobrze skończyło, nie mogę się na zdjęcie twojej niuni napatrzeć:)
 
herbatita, witaj i wstawiaj jak najszybciej fotki!! :tak::-)

mitaginka
, mówię Ci spróbuj tej mąki.

aenye, miłego wieczoru...

Trzymajcie kciuki, zabieram się za pedicure i malowanie pazurków bo przecież jutro wizyta, to trzeba mieć wszystko bez zarzutów :-D.
 
Eywa ja mam napisane, że jest skąpy wzrost tego czegoś i opisane w tabelce jakie antybiotyki działają na "to", jest też napisane, że moze to świadczyć o nosicielstwie
 
Eywa ja mam napisane, że jest skąpy wzrost tego czegoś i opisane w tabelce jakie antybiotyki działają na "to", jest też napisane, że moze to świadczyć o nosicielstwie
ja już chyba postaram się nie myśleć, skoro i położna i lekarz mówią,żeby się nie martwić, to może coś w tym jest;) będzie dobrze:) ważne,że wiemy,że jest ryzyko,więc działać można od razu i mniej ryzykować
ja tam dojść nie mogę do siebie z myślą,że muszę oddać chamom nie ze swojej winy 1,5 tys za to ogrzewanie...to chory system
 
Dziewczyny, wiem, ze wielokrotnie poruszany był ten temat, ale nie mam siły szukac...jak mam sobie poradzic z ta biegunka?
Przez cały dzien zjadłam ryz z jabłkiem, 2 wafle ryzowe, odrobine rosołu i kilka sucharków...W ciagu nia nie gonilo mnie do kibelka, ale teraz znowu sie zaczeło :( wiecie, ze po moich przejsciach to naprawde sie boje o mała w tej sytuacji :( co mam robic?


kochana, a ile tego węgla wzięłaś? Jak leżałam na oddziale, lekarz mówił że przy biegunce w ciąży trzeba na raz 10-12 szt łyknąć! więc garść czerni w dłoń i będzie lepiej.

ja byłam dziś u fryzjera, stwierdziłam że to ostatnia chwila. Fryzjerka powiedziała że brzuch mam bardzo nisko! mi oczy w słup. potem pojechałam do mamy a ona pierwsze co że brzuch mi się opuścił:szok: ale jazda... i jak sie zaczełam zastanawiać to faktycznie, jak siedzę to czuje go na udach, miedzy nogami... i od wczoraj żebra mnie bolą... chciałabym już jak niczego innego dziewczyny, no może jak tych lodów ;-) byłam pewna że są w lodówce, bakaliowe, naczytałam sie, ślinka pociekła, poszłam po nie a i nie byłoooooo:-( buuuuuuu:-(

aeyne
miałam dokładnie taka sama akcje z pojemnikiem:-D tez badanie nie wyszło:-D
 
bo wprowadzili nowy system rozliczeń, jakoś działa tak to,że oni na zaś wykupili daną ilość ciepła od dostawcy, blok nasz tego nei zużył,ale koszt jaki założyli muszą ściągnąć, więc...kto zapłaci? mamy więc podwojoną stawkę za jednostkę ( która się nabija na grzejniku), nie dało się tego przewidzieć wcześniej, bo stawkę podali dopiero na rozliczeniu,jakie wczoraj dostaliśmy, podsumowując , mieszkając w bloku koleżanki ,gdzie prognoza była dobrze zrobiona, koszt roczny byłby połowę niższy, czyli zmieścilibyśmy się w zaliczkach,jakie są w czynszu,a przez to musimy zapłacić...jak nam pani powiedziała w spółdzielni, to przez oszczędnych sąsiadów
 
reklama
herbatita - piękny avatarek :) Wspaniale, że jestescie już w domku.

aenye - udanego wieczoru!

mitaginka
- biedactwo! Jesli węgiel i smecta nie dają rady to są mocniejsze leki, ale nie wiem, czy można je w ciązy brać. kisiel zrób sobie. Może sucha bułka i gorzka herbata? nie mam pomysłu. Katia wspominała cos o pieczonym jabłku, chyba asiuni polecała, ale czy to było na wymioty czy na biegunkę to nie pamietem.
 
Do góry