reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Dobry wieczór
Ufff doczytałam :)

hej dziewczynki :)
postanowiłam w końcu napisać i się przywitać z wami :) czytam wasze wpisy już od dłuższego czasu :)
podobnie jak wy spodziewam się kwietniowego dzidziusia - córeczki :D, poszłam na urlop więc teraz będę mogła spokojnie sobie z wami popisać i podzielić się moimi wrażeniami z tego "pięknego" stanu w którym jesteśmy
serdecznie pozdrawiam was i groszki :D

i tak na marginesie, czy któraś pomogłaby mi z suwaczkiem ??:)

I ja witam nową kwietnióweczkę

Joll trzymaj się , będzie dobrze

Pozdrawiam serdecznie i zyczę dobrej nocki
 
która z was ma zmysł artystyczny? umie dekorować wnetrza? aenye Ty na pewno co?
kto mi pomoże dobrać kolor do sypialni??!! i w ogole ja urzadzic ? na odleglosc of course:D:D
 
a ja jestem już wymęczona calonocnym i calodniowym bólem żołądka, mam wrażenie, jakby coś mi się przykleiło i stąd ten dyskomfort...mięta, no-spa, maalox, renie niestety nie pomagają...a coś podejrzewam, żę to od nadmiaru leków- przez te skurcze biorę ich naprawdę sporo + jeszcze żelazo :/

a jutro rano M. wiezie mnie na morfologię, siuśki i CRP
chyba zaraz zmykam, może jakoś zasnę...
 
a ja jestem już wymęczona calonocnym i calodniowym bólem żołądka, mam wrażenie, jakby coś mi się przykleiło i stąd ten dyskomfort...mięta, no-spa, maalox, renie niestety nie pomagają...a coś podejrzewam, żę to od nadmiaru leków- przez te skurcze biorę ich naprawdę sporo + jeszcze żelazo :/

a jutro rano M. wiezie mnie na morfologię, siuśki i CRP
chyba zaraz zmykam, może jakoś zasnę...

oj sie porobilo:( moze jutro zamiast na badania 'wskocz' do gina? moze to faktycznie polekowe albo niech chociaz badania na cito zleci zebys od razu z wynikiem do niego podeszla? robisz badania w tym samym miejscu co gin przyjmujne? ja mam labo w tym samym budynku wiec to by bylo mozliwe...
 
a ja jestem już wymęczona calonocnym i calodniowym bólem żołądka, mam wrażenie, jakby coś mi się przykleiło i stąd ten dyskomfort...mięta, no-spa, maalox, renie niestety nie pomagają...a coś podejrzewam, żę to od nadmiaru leków- przez te skurcze biorę ich naprawdę sporo + jeszcze żelazo :/

a jutro rano M. wiezie mnie na morfologię, siuśki i CRP
chyba zaraz zmykam, może jakoś zasnę...

laska, a ty czasem nie masz problemów z wypróżnieniem się?
 
Kurcze babeczki ja od 4 godzin tak mniej więcej mam napinania się brzucha co pół godziny :-(i to po nospie. Zaczynam się mocno stresować :(
 
reklama
Hej dziewczęta
Witam sie po ciezkim dniu pracy, nogi mi puchnac zaczynaja bleeeee i bolą.

Przemknelam szzybciutko przez watek i widze klopoty sercowe:-( kciuki trzymam za pozytywne rozwiazanie problemow.

laski ja mam przekichane, bo od 20 tyg. jestem na L4 niestety, bo miewam częste skurcze-chyba już o tym pisałam- to nic groźnego, ale strasznie upierdliwe i nieprzyjemne. Łapią mnie skurcze od pasa po same cycki tak falowo, a potem "przepływają" od pasa do łopatek i potrafią mnie trzymać po 20 minut, a potem jak ręką odjął znikają. Czasem miewam po kilka dziennie, a czasem raz na tydzień tylko. Zdiagnozowane jako "niekontrolowane skurcze niewiadomego pochodzenia" :-D ot i takiemoje życie ;-)

Pandorko obys te wiadomego pochodzenia skurcze rozpoznala;-) A ta serio to wspolczuje tych skurczybyków.
Kupilam wczoraj sliczna sukieneczke, nie moglam sie oprzec, oczywiscie fiolet wyszukalam bo roz to ja tak niekoniecznie choc i tak pewnie duzo rozu dostaniemy;-)
 
Do góry