reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

hej, wpadłam się przywitać
dziś jakiś marny nastrój, bo Pawelec wrócił, a zaraz znowu pojedzie. mamy tak mało czasu, a on i tak woli tv i w kompie pogrzebać. trochę to smutne
joll - to,że kobieta ma męża i dzieci, nie znaczy, że kosmate myśli jej po łbie nie chodzą. właśnie z takimi "bezpiecznie" jest romansować, bo ma juz rodzinkę, więc męża nie szuka, tylko chwilowych wrażen. jak zajdzie w ciążę, to i tak będzie męża dziecko.....a mało która zaryzykuje rozwód itp.... takie kobiety często są "nieszczęśliwe" w małżeństwie i zamiast bardziej się postarać, szukają na zwnątrz namiastki miłości. przerabiałam to na własnej skórze.
dla mnie facet ma być w 100% mój, albo niech spada. raz zostałam z dwójką dzieci sama i przetrwałam. nic na siłę
 
reklama
Witajcie wieczornie. :*

Cały tydzień zleciał mi tak, że nawet nie wiem kiedy. Ale pokój mamy już prawie umeblowany. Tylko ja padam ze zmęczenia. Pamiętam o Was wszystkich i o każdej z osobna, trzymajcie się ciepło!
 
a ja jestem padnieta :-(, niby nic nie robilam caly dzien. no oprocz wystawy ale to bylo dawno. Objadu nie robilam, nie sprzatalam a wykonczona jestem. bola mnie plecy, boki- ale to juz porzadnie, wydaje mi sie ze moja macica nie rosnie z gory na dol tylko w boki :-), bardzo czesto czuje dokladnie glowke albo nozki z boku, mam wrazenie ze malutka jest ulozona jakos poprzecznie :-(. pozatym mam zgage i mam dosc. bleeeeee. dobranoc dziewczynki, te co moga to niech sie przytulaja do mezow te ktore nie moga to tylko buzi buzi i spac, te ktore z jakis powodow nie maja przy sobie faceta to poglaskac brzuszek i spac. nie budzic sie na siusiu ani z powodu bolu, spac co najmniej 10h :-). dobranoc
 
nati_k nie pamiętam kiedy spałam 10 godzin.
lilou, cocosova dołączam się do aenye, wielki szacun. kobieta ma w sobie dużo siły, zwłaszcza jeśli ma dla kogo (dzieci) żyć.

źle się czuję. macie sposób na zaparcia?
 
nati_k nie pamiętam kiedy spałam 10 godzin.
lilou, cocosova dołączam się do aenye, wielki szacun. kobieta ma w sobie dużo siły, zwłaszcza jeśli ma dla kogo (dzieci) żyć.

źle się czuję. macie sposób na zaparcia?

Zazwyczaj o naszej wewnętrznej sile przekonujemy się dopiero w obliczu sytuacji kryzysowych....

A na zaparcia to suszone morele - naprawdę polecam. Mi pomaga :)
 
nati_k nie pamiętam kiedy spałam 10 godzin.
lilou, cocosova dołączam się do aenye, wielki szacun. kobieta ma w sobie dużo siły, zwłaszcza jeśli ma dla kogo (dzieci) żyć.

źle się czuję. macie sposób na zaparcia?

ja tez nie pamietam :-(, przed ciaza wstawalam o 4 w ciazy budze sie co godz :(
zaparacia- blonnik albo maslanka+otreby+sliwki suszone
ja przez pierwsze 3msc cierpialam teraz odpukac nie
 
przez pierwsze 3 mce to była masakra. całe opakowanie śliwek suszonych nawet nie pomagało. zresztą to był pierwszy objaw ciąży!
teraz zjadlam jogurt nat.+otreby pszenne+musli, ale na mnie to czasem torpedy trzeba!! od jutra znowu piję sok z cytryny z wodą na czczo, przestałam i się spaprało!!

dzięki za rady;)
 
reklama
Do góry