reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Hej dziewczynki,
ja dzisiaj zawalona robotą od rana, dopiero chwilkę znalazłam żeby coś skrobnąć.
Znowu się odezwały panie z zaocznej psychologii i im pomagam pisać pracę z metodologii. Właśnie siedzę w tabelkach z wynikami i oczopląsu dostaję. Chcę to dzisiaj skończyć, bo na weekend do teściów jedziemy.
Chciałam dzisiaj zrobić ciasto marchewkowe i przy okazji użyć nowego miksera. Pomyślałam, że wezmę jutro do teściów w ramach podziękowania za mikser. No i mi wyszedł zakalec taki, że wstyd pokazywać jaka ze mnie gospodyni :/ Mężowi smakuje, mi też, no ale nie przywiozę im zakalca przecież. A natarłam się marchewki jak głupia, ręce do tej pory pomarańczowe mam :p Chyba za wcześnie otworzyłam piekarnik i stąd ten zakalec.

Gratuluję wizyt tym, co miały ostatnio :) Ja za tydzień mam usg wreszcie :))) Już się doczekać nie mogę :D

Widzę, że dzisiaj większość wieczorów przed tv:) Ja nie mam telewizora :p A czasem bym się na coś pogapiła chętnie. Ale jak już mi się bardzo nudzi to seriale oglądam ;)
Miłego wieczorku, ja wracam do tabelek :)
 
reklama
Właśnie do bani dziś z TV... ja mam władzę bo mąż do 22 w pracy a tu nic ciekawego nie ma... chyba pójdę pod prysznic... rozchorowałam się i biorę antybiotyk (niestety zatoki) :-( z jutrzejszego badania glukozy nici, pójdę za tydzień.
 
hej dziewczynki :)
postanowiłam w końcu napisać i się przywitać z wami :) czytam wasze wpisy już od dłuższego czasu :)
podobnie jak wy spodziewam się kwietniowego dzidziusia - córeczki :D, poszłam na urlop więc teraz będę mogła spokojnie sobie z wami popisać i podzielić się moimi wrażeniami z tego "pięknego" stanu w którym jesteśmy
serdecznie pozdrawiam was i groszki :D

i tak na marginesie, czy któraś pomogłaby mi z suwaczkiem ??:)
 
witaj smutasek

co do suwaczka to u góry strony masz ciemnozielony pasek z napisami "Twoje Wiadomości, Twój Profil, Ustawienia.."
Musisz:
1. Wejść w USTAWIENIA i z lewej strony ekranu w tabelce w dziale trzecim "Moje ustawienia " na 4 pozycji wejdź e "edytuj sygnaturę"
2. i tam wkleić adres suwaczka w okienko wyglądające jak okienko do napisania postu
3. nastepnie kliknij "zapisz sygnaturę"
 
mitaginka
nati_k
Dziękuje wam kochane za porady ;*

Dlaczego smutasek??? To dosyć zabawne ale założyłam to konto jak jeszcze nie byłam świadoma tego że będę mamusią i myślałam że po raz kolejny zobaczę paskudną jedną krechę :))) i tak zostało...

A psineczka na zdjęciu to moja cudowna chichuahua Tusia :D Dziękujemy za komplement :)
 
Oczywiście...
Alicja, po prababci która na nią bardzo mono wyczekuje ;-)

nati_k, Twój dalmatyńczyk też jest śliczny choć sądząc po gabarytach to cała moja Tusia nie waży tyle co jego łapka :)
 
reklama
mitaginka
też własnie to zauważyłam :)) zobaczymy która z nas dłużej wytrzyma :)

ja dziś miałam KTG bo mialam lekkie skurcze ale narazie odesłano mnie z NOSPĄ do domciu i mam leżeć :)
 
Do góry