reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

hehe ;-)

Smutasek
, witaj, mysle, ze bedziesz miala ochote zmienic nicka w kwietniu na cos zupelnie odwrotnego :-) witamy!!!

o jeny, ja to koooocham tv, szczegolnie moja - mamy telewizje N - mozemy cofac, nagrywac, odtwarzac.. mamy pelen pakiet i ciagle nagrywam filmy z hbo, nfilm - ok 40 mamy juz na dysku dekodera :-) rewelacja, polecam wszystkim. i wszystkie nowosci serialowe, serialowe kanaly - wypasik :-D nie mozna sie nudzic z takim.
u nas chodzi caly dzien, ale oczywiscie nie ogladam go ustawicznie - lubie tylko, jak cos gada.

a, a pisze o tym dlatego, ze ja nie znosze meczy, szczegolnie pilki noznej - i moj maz juz wie, ze musi sobie nagrac, i obejrzec, jak ja juz ide spac :-D nie ma lekko, nie bedzie mi tu meczow puszczal, skoro moze obejrzec beze mnie. to samo sie tyczy filmow wojennych i drastycznych jakis = nie znosze, nie moge spac po nich, albo mam koszmary. wiec oglada sobie sam, a razem to, co lubimy wspolnie.
ja tez seriale ogladam sama, w dzien, jego nie katuje, chociaz niektore oglada ze mna - desperatki np, heroes, house'a czasem :-)

dobra, ide na kolacyjke jakas, glod mnie cos wzial.. mam ochote na ziemniaki z kapusta albo quiche z twarogiem, ale to za dlugo sie robi, faaaak...
 
reklama
no dziewuszki ja tez tu od rana do wieczora prawie tylko nie skrobie co chwila, bo dziecie mam chore. biedaczek ma dalej biegunke, schudnal juz półtora kg a na dziecku ktore wazy 12 to widac! normalnie mu spodnie z tylka lecą!
a taki glodny a nie moze wiele jesc bo zaraz .....smrodek
no to wcina sucharki i jajo na twardo po tym go nie czysci
smutasek witaj:) i siedze tu i czytam was i nawet nie wiedzialam ze juz 22,16 :)
 
a juz chcialam powiedziec ze same brzuchate z dziewczynkami zostaly chwilowo ale aenye jest jeszcze :)
sasiedzi chyba 2 pietra wyzej maja zepsuty kibelek od 2 msc i ciagle slysze jak woda leje sie i jak otwieraja go. normalnie chyba im hydraulika podesle bo w dzien to ok ale wieczorem mnie to denerwuje.
ps.u mnie tez tv jako grajek
 
witajcie Morgaine i ..aenye
dziękuję wam wszystkim za cieplutkie przyjęcie mnie na forum :)

To fakt, że w kwietniu będę szczęśliwa :)) ale nie tylko Ja ;-), wszystkie będziemy szalały :D
 
ja też jestem, tylko nie piszę, bo nie mam weny i testów na prawko się uczę.
Ja bez tv tez nie mogłabym żyć i też mam taki z nagrywarką i kocham to:)
A teraz bez tv muszę, bo jesteśmy teraz u teściów i ni ma, bo kable będą wisiały i taaakie gadanie,a przed tv caaałymi dniami tesc, wrrrrrrrrrrr

Witam nową:)))
 
ja sie zegnam, walnęłam foty zakupów ale wstawilam tylko kilka na watek zakupowy bo nie mam sily. ide do meza...

a pisalam wam ze mi zestaw KFC rpzyniósł:) chyba zamiast kwiatów hihihihi
 
...witam Nową Kwietniową

a ja spać nie mogę, wyniki moczu znowu źle, jutro posiew, mam jakieś bakcyle, może dlatego już coś z nerkami nie tak,
do tego ciśnienie mi skoczyło, właśnie zażyłam dopegyt i czekam, aż spadnie:(
 
a co tu sie nic nie dzieje. ja wczoraj zniknęłam o 23, dzisiaj przyszłam o 6 i myślę poczytam, a tu nic:D:D i co teraz robić? ahhh pochwalę się może sukieneczkami jeszcze:) idem foty kompresować...
 
reklama
Witajcie brzuchatki,

jejku, przespałam cała noc, jakie to słodkie uczucie. Jakie plany mają na dziś kwietniówki? Ja chyba pojadę sobie do koleżanki. Mój A. wrócił dziś do domu o 6 rano...więc nic razem nie zrobimy.
 
Do góry