reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Morgaine - mój tez z tych, co im "przepraszam" ciężko przez gardło przechodzi. Ale nie powiem, bo okazuje, że kocha, że mu zalezy, że się troszczy i gdy nie trzeba to szasta kasą, żeby tylko mi było miło.Tylko najcześciej wtedy,gdy chce mi wynagrodzić jakieś przykrości. Czasem, tak jak dzisiaj, gdy wie, że uderza nie tam, gdzie trzeba, to przychodzi i próbuje załagodzić, a to za rękę złapie,a to przytuli znienacka, albo nagle zaczyna głaskać itp, a może mi cos przynieść, zrobić, tylko, że ja nie tego odniego oczekuję i ogólnie to jestem na niego ZŁA. I dopóki mu tego nie wykrzyczę, to się będę dąsać. A teraz mi się nie chce krzyczeć, bo nie. Foch.

aenye
- nie martw się, ze masz słąbszy dzień. Ja też mam prasowanie rozbabrane, deska od poniedzialku stoi rozłożona i tylko koty z niej korzystają.
 
Wybrałam sie na chwilę do tesco i kupiłam małemu skarpeteczki, dwie pary spodenek, zabaweczke do wózka a sobie koszyk wiklinowy :) chciałam jeszcze po drodze wpaść do ciucholandu ale był zamknięty... pisze na drzwiach, ze do 20 czynne a o 18 już było zamkniete, no i się wkurzyłam, ale przynajmniej trochę sie rozruszałam, bo juz mnie trafiało od tego siedzenia w domu, w końcu lekarz powiedział, ze mały spacerek czasem sie przyda, bo świeze powietrze :)
 
Witam sie wieczorową porą
podczytałam

No i już po wizycie:-)

Z maluszkiem wszystko w jak najlepszym porządku, długi jest i dość dużo waży bo około 850.Pani doktor powiedziała że pewnie waga urodzeniowa około 3800.Hmm a tak mi się marzyło 3kg:-D no ale łatwo nie jest:-) szyjka zamknięta.
Aaa i jestem jakimś ewenementem :szok:ja to lekarka ujęła. Glukozę na czczo mam 79 a po obciążeniu 75g -60.Konsultowała z diabetologiem, tak może się zdarzyć , podobno szybki wyrzut glukozy. Też po 20 min taka senna się zrobiłam na tym krzesełku, noiralnie przysypiałam:szok:
Ogólnie jestem bardzo zadowolona że zmieniłam lekarza, babka ma cierpliowść, siedziałam 40 min. Wszystko tłumaczyła, i długie usg robiła bo chciała zdjęcie zrobić a mały się zasłaniał rączkami.
Ruchów nie mam co liczyć, bo jest tak ułożony że nie byłabym w stanie.
Gratuluję udanej wizytki , widzę ze te nasze chłopaczki beda duze chłopy :)
ehhhhhhh... ja jestem dzis beznadziejna mama.. i zona, i w ogole do niczego sie nie nadaje. caly dzien siedze przed kompem, nie mam sily ani ochoty sie zwlec. ciagle wozki, ciuszki, bb, fb, poza tym segreguje zdjecia etc... nie posprzatalam nic, nie zlozylam prania, fuj, dzieci przywiozlam z pkola - i lataja samopas, nie mam ochoty sie z nimi bawic, grac itp.. a zagaduja mnie ciagle.. ech.. okropna jestem dzisiaj.
obu przeszlo do jutra. ;-)

wkleilam pelno fot na naszych buzkach, mam nadzieje, ze sie nie obrazicie, ze tyle tego ;-)
Zdjątka super , a co do dnia to raz na jakiś czas mozemy sobie troszeczke odpuścić :)Ja dzisiaj rownież mam mega lenia

nati, ja uwielbiam takie domowe kisle, na "domowych" sokach - najbardziej z kubusia z bananem :-D gotuje sok i jak sie zagotuje dodaje troche maki ziemniaczanej wymieszanej z woda :-) idealny dla dzieci, pyyyyyszny i zdrowy :-) ja sie zajadam!

ale kisle z torebki tez uwielbiam :-D truskawkowe szczegolnie. jakis smak z dziecinstwa, inne mi tak nie wchodza (chyba, ze slodka chwila jablkowa - mniam, z kawalkami jablek.. mhrrrrr)
chyba musze isc zrobic sobie kislu :-D
O muszę wyprobowac na kubusiu

Pozdrowionka kwietnioweczki
 
reklama
hej dziewuszki,
nie mialam kiedy t dzis wejsc, czulam sie caly dzien jakas taka "wymemłana", jakby przezuta przez krowe i wypluta... Dopiero teraz doszlam do siebie.

U nas spokoj :)

Ide ogladac Kevina :D

a wy tak sie nie denerwujcie na tych chlopow bo od zawsze wiadomo ze to slaba plec. :) hihi
 
Do góry