reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

hej hej :-)

cocosova
, cos mi sie wydaje, ze to moze byc to ;-) ja mam nieraz wrazenie, ze to tak jakby mnie ktos drapal leciutenko przez sweter, takie to jakby chropowate uczucie. z lekka. ale nieraz to takie przewalanki w srodku ;-) nie, to nie do opisania.. ;-)
a co do rozmowy - achhh... przykro mi, ze kobietka w ciazy musi takie rzeczy znosic :-( buziak wielki, jestes dzielna i dasz rade.

anetka, alexandra, smurfetka
:-) witajcie w klubie mamus chlopczykow :-)

a ja sie lenie... ostatnio codziennie spie do 11, tzn. odkad D. wrocil i to on wozi dzieci do przedszkola. ja wstaje z nimi, robie mu kanapki do pracy, szykuje dzieci, a jak tylko sie drzwi za nimi zamkna - uciekam do lozka z powrotem. bez sensu, bo jak wstaje juz, to godzine sie zbieram, zeby na dobre sie rozkrecic, jestem zmeczona i nic mi sie nie chce caly dzien.
dlatego od jutra chce to zmienic ;-) bo nic nie mam z dnia.

ale powoli zaczynam ogladac wszystko na allegro :-) lezaczki, wozki, maty i inne bajery... achhhh :-)
 
reklama
:*

...co do bóli: mnie zaraz pierś chyba odpadnie. ;(

Krakowianko kupiłam wózek Tako Warrior w wątku kwietniówki na zakupach wrzuciłam zdjęcie :)
U nas sporo po osiedlu babek jeździ z Tako, muszę sobie dokładniej obejrzeć, dzięki. :)

ACRONKA
- ja ten z BE! mierzyłam i niestety za ciepły nie jest, także jeśli między tymi dwoma rozważasz, to chyba lepzy ten nie z BE. ;) Ja kupiłam taki, bo był najcieplejszy: Elpasa - odzież ciążowa, producent odzieży ciążowej

Lilou - ja tę poduszkę nadal polecam. ;)
 
Ostatnia edycja:
jestem zalamana, moj dysk, na ktorym trzymam WSZYSTKIE zdjecia - nie dziala. matko jedyna :-( teraz czytam, ze moglam sie tego spodziewac, ze to sa awaryjne dyski i raz, ze nikt tego nie naprawia, a dwa, ze odzyskanie danych to pare tysiecy :-(
chyba sie zalamie..
 
cocosova wow, gratuluję i cieszę się razem z Tobą :-)
Szkoda tylko, że Wy prawie wszystkie czujecie już swoje maleństwa, a ja jeszcze nie :-( Ciągle wsłu****ę się w swój organizm i może przez to odstraszam maluszka? :-(
 
Cześć dziewczynki :) wrciłam wreszcie do domu, po wizycie u lekarza i innych załatwieniach;-)lekarz powiedział, ze wszystko jest u maluszka ok :tak: rośnie sobie zdrowo, i na szczęście mamusia też ma całkiem niezłe wyniki badań więc na razie nie muszę brać dodatkowo żadnych leków. Widzieliśmy na USG siusiaczka i mamy zdjęcie więc postaram sie jutro wrzucić na forum :tak: Jak zwykle po udanej wizycie uspokoiłam sie i jestem znowu dobrej myśli :-)

Acronko podejdź sobie do H&M na stoisko ciązowe tam widziałam podobne kurtki po 170 zł, może akurat ci się spodoba.

Cocosova co do ruchów to ja czuję to trochę tak jakby mi po brzuchu od środka chodziły jakieś mróweczki albo coś :-D
ruchy czuję zawsze bardziej po bokach a najmniej na środku dlatego, że mam łożysko od przodu i ono blokuje odczuwanie ruchów, Bachucha może u Ciebie jest łożysko z przodu po prawej i dlatego ruchy czujesz po lewej?:confused:
 
Po napisaniu posta, czytałam dalej inne wątki i dostałam kopniaczka, którego z niczym nie można pomylić. Chyba moje maleństwo wystraszyło się,ze się żalę:-D

Trzymajcie się cieplutko babeczki i ładnych snów życzę, koszmary niech idą precz.
 
Po napisaniu posta, czytałam dalej inne wątki i dostałam kopniaczka, którego z niczym nie można pomylić. Chyba moje maleństwo wystraszyło się,ze się żalę:-D

Trzymajcie się cieplutko babeczki i ładnych snów życzę, koszmary niech idą precz.

To super Koot :) cieszę się i gratuluję
Ja też życzę wszystkim samych kolorowych snów i uciekam do spania :)
 
reklama
krakowianko - dziękuję za podpowiedź! Ja jestem ciepłolubna, więc pewnie bym się nieźle zdziwiła. A Twoja propozycja - hmm,niczego sobie.

baby - Tobie także dziękuję. Byłam wczoraj w H&Mie ale tłumy były takie, że zrezygnowałam z oglądania czegokolwiek.Niedziela to zdecydowanie nie był dzień na zakupy. A teraz zdecydowanie muszę sie wybrać, ale w tygodniu :)

Dobrej nocy wszystkim! I tak pewnie już śpicie ;)
 
Do góry