reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

ja w weekend jak jestem w domu to też daję ciumać, jak się domaga, ale staram się do tego nie dopuszczać, bo chcę odstawiać...
mi się poza tym wydaje, że w cycach to ja mleka już nie mam :/

zdjęcia mojej sukienki wstawię po roczku ;)
a Tysi jak znajdę ten link
 
reklama
baby sukieneczka Tysi taka
Sukienka elegancka, wizytowa,balowa. Rozmiar 86 (2223830416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale dzisiaj zmarzłam... wybraliśmy się do kościoła, bo w końcu Niedziela Palmowa, a że Tysia zasypiała i budził ją głos księdza, to staliśmy na dworze, a pogoda koszmarna. Ja oczywiście ubrana nieodpowiednio (najważniejszze, że ładnie ;), Tysi mam nadzieję było ciepło, bo i grubo ubrana i 2 koce i pokrowiec na wózek, bo padało,,, a mi ciagle zmino :( a chyba mówić nie musze, że nie mogę być chora :/
 
witam sie
mitaginka super sukienusia...:) uwielbiam dziewczynki w delikatnym rozu, takie laleczki:)
A propo Kosciołaa tez zmarzłam porzadnie..oczywiscie plaszczyk wiosenny cieniutki załozylam...Było tak duzo ludzi ze stalismy przy wyjsciu..Ksawcio byl zmeczony bo nie spal...usypial i nagle organy zagraly, no jak sie rozplakal...i potem co chwilke plakal, az niestety wyszlismy..:(

nati gratuluje przespanej nocki i nie wiesz jak zazdroszcze...

Ja juz trace nadzieje, siły, i wszystko..Dziewczyny normalnie chyba wymiekam, juz nie daje rady...noce nadal koszmar, myslalam ze po 2,3 bedzie lepiej, ze stwierdzi "po co sie budzic jak i tak nie daje cyca"..a tu nie...czesto mu sie cos sni,i placze...No padam...Bo wiecie nie zrobilam hardcoru i nie odstawilam odrazu "ciach w ogole nie daje"...raz w dzien, na noc,i raz w nocy....Odrazu nie przeszlo probowałam...TRAGEDIA.. Pomału...A Ty Mitaginko bedziesz tak odrazu koniec z cycem??
 
witam
Dzisiaj jest tak zimno(u mnie dosłownie 4 stopnie)że postanowiłam olać spacer. Do tego mam mega napuchnięte kolano(uraz z lat młodości) a więc czuję się usprawiedliwiona.
natik-gratuluje przespanej nocki, co do ciumkania co masz na myśli?Moja w ciągu dnia dostaje cyca 3 razy. Jak wracam z pracy, przed drzemką popołudniową i wieczorem przed spaniem, ale to nie ciumkanie tylko normalne jedzenie około 15 min. Czyli u nas chyba nie ma ciumkania:-)
Mitaginka-sukienka słodka, my mamy kiece ze świąt Bożegonarodzenia, złota śliczna:-)
Owca-ja jestem ostrożna i jakoś trzymam się tabel. Młoda głodna nie chodzi, z apetytem je obiadki, na śniadanie michę kaszki, kolacja to chlebek z masełkiem i powoli wprowadzam ser biały, jogurty naturalne. Jedyne czego nie chce to wędlina i dobrze bo to sama chemia sama tego nie jadam

Moja mała wczoraj "bawiła się z moją chrześnicą" lat 2,5. Śmiesznie to wyglądało:-) Nie mogę uwierzyć że Amelka już jest taka dziewczynka
 
Iryska- chodzi mi o takie pociągnięcie dla uspokjenia raz czy tam 2 razy czy dla zabawy. Asia tak do mnie podchodzi szarpie za bluzkę lub woła daj. pociągnie kilka razy i w śmiech. a noce są ok, dlatego pomyślałam że jak w ciągu dnia ma zaspokojone potrzeby ssania to w nocy się nie domaga.

no paskudnie tj słońce cudne ale wieje brrrr, my byłyśmy na spacerze ale strasznie wyła, nigdy w życiu tak nie płakała. wcześniej bawiła się w piaskownicy możliwe że piasek w jaką rankę się dostał do tego lodowate łapki, jak myłam pod ciepłą wodą to krzyczała, więc to pewnie to.
poza tym boi się w windzie jeździć, od kilku dni płacze a jak tylko wyjdziemy to ok. dziwne
 
Nati Adi bardzo rzadko chce cyca w dzień ale to też takie pociumkanie i tyle, zresztą w nocy to już też raczej ciumkanie niż jedzenie

Iryska wiesz jesli chodzi o tabele, to zależy, bo tu na wyspach wg najnowszych tabel zalecają mleko krowie już w 6 mies. raz na dobe np do kaszki a po roku tylko takie bo mm i tak to samo tylko sztucznie modyfikowane i dowitaminizowane, więc jeśli chodzi o tabele to różnie bywa, zresztą w Polsce każdy lekarz mówi inaczej i inne tabele daje, więc ciężk powiedzieć co do jakich tabel sie człowiek stosuje. Nawet tabele pewnych rzeczy nie przewidzą, bo kazde dziecko inaczej reaguje na różne rzeczy.
moja kolezanka ma 3 dzieci i pray każdym miała u tej samej lekarki inne tabele, bo tak się wszystko zmienia a sama robiła po swojemu jak jej intuicja podpowiadała i zawsze wszystko było ok :)
My dajemy Adiemu powoli wszystko, czasem normalnie jako pełny posiłek a czasem np. ciężkostrawne rzeczy jako przegryzka z talerza rodziców po jego obiadku :)

Mitaginko śliczna sukieneczka :) Tysia już rozmiar 86 nosi? Adi nosi 80, większe są na niego za duże raczej

My byliśmy na krótkim spacerku bo oglądaliśmy dom do wynajęcia, a pogoda nieciekawa więc na dłuższy nie idziemy, co chwilę pada i nieprzyjemnie jest.

Wczoraj zrobiliśmy próbę i Adi dostał wieczorem słabiutkie kakao w butelce (o dziwo wypił przez smoczek, którego nie chwycił się od 6 mies.) ciepłe i wypił całe i po krótkim kręceniu się zasnął, pierwsza pobudka dopiero po 1 w nocy :szok: byłam w szoku, zwykle najpóźniej o 23 się budził :) dostał wtedy cyca i pospał do 4, wtedy zasnął bez cyca tylko się poprzytulał i koło 6 znowu cyc
wychodzi na to, ze przy cycu zasypia szybciej i przez to nie zjada tyle ile mu potrzeba... w kazdym razie wiem już że w razie czego nie umrze beze mniez głodu jak pójdę do szpitala, niby na drugi dzień raczej wypuszczają ale i tak 24h jakoś muszą sobie beze mnie radzić
 
Ostatnia edycja:
reklama
baby to drobniutki jest Adi...Moj Ksawus body,spiochy i pajace nosi rozmiar 92...a jesli chodzi chodzi o spodnie,bluzki to roznie, zalezy jak numeracja...bo wszywaja chyba metke jaka chca..bo np.na sobie ma dreski 80 i sa za dlugie...ale blizki 86 przewaznie...

My na dworku nie bylismy zimno i wieje ze malo glowy nie urwie..wlasnie ta mnie cos boli...Ksawcio spi-usnal bez cyca, nawet nie prosil ani nic:) A ja korzystam i pije kawke..Szukam mu na allegro ubranek..Tylko sptrzedawanych po kilkanascie/dziesiat sztuk...
 
Do góry