reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

baby musze sprobowac...ale dajesz mu mleko takie od krowki prosto czy z kartonu? powiem ci ze ostatnio jadlam platkiCzekoladowe na mleku i dalam mu mleka to wypil..ale dalam mu 2 lyzki bo jeszcze nie dawalam krowiego..
To fakt te mm sa ochydne i tez sie nie dziiwie mu ze nie chce..ale oczywiscie mowilam ze pycha itd:)

iryska bedziemy trzymac kciuki by łatwo poszło..
 
reklama
Owca daje mu tzw. Mleko świeże z butelki plastikowej takie które trzeba trzymać w lodówce, oczywiście pełnotłuste czyli 3,2% albo więcej, te UHT nie są najlepsze, zresztą tutaj w ogóle nie ma mleka UHT tylko wszystko świeże z lodówki
 
Dziewczyny ta laska jest już w 16 tyg ciąży. Nic mi nie mówiła, bo miała umowę do końca marca... Szkoda, bo musiała bardzo długo to ukrywac. Ja sama po pierwsze powiedziałam mojej szefowej, że staramy się o dziecko, a potem jak nawet nie miałam ciąży potwierdzonej, poinformowałam ją, że chyba jestem w ciąży. Zrobiłam to w środę, a w czwartek jechałam do szpitala z krwawieniem. Gdybym jej nie powiedziała, byłoby mi głupio. A sama też miałam wtedy aneks czasowy... Ja nawet nie jestem zła na nią, przykro mi, że postawiła nas (mnie i drugą doradczynię) w takiej sytuacji. I jestem wkurzona na osoby "na górze", które redukują etaty i stwarzają warunki pracy oderwane od rzeczywistości. I nienawidzę takiego poczucia, że nic się nie może stac, że chocbym rzygała dalej niż kot czy miała 40 st gorączki to muszę isc do pracy, otworzyc oddział itd. Beznadzieja!

Aaaaaaaaaaaaa, kupiłam sobie dzisiaj kieckę na roczek :) a Tysi zamówiłam na allegro :)

owca trzymam za Was kciuki! mnie też to to czeka... planowałam urlop na czas odstawiania, ale wsz się rypło :(
 
Witam po pracy babolki.

irysko ja pracuje generalnie tylko w weekendy, 9h dziennie(taki mam uklad z szeową) na razie, czasem jak bardzo mnie potrzebuje ide to pojde jakis dzien w tygodniu, podjade do banku albo jakas robote w domu odwale ale to tyle, w tygodniu jestem z dziecmi i tak mi dobrze.
 
Owca daj znać jak poszło z mlekiem krowim???? Może to jednak z głodu się budzi??? A przez sen też nie da rady mm wcisnąć??
 
Mitaginko wrzuć fotę sukienki i link z allegro :)
kurczę własnie to jest najgorsze, że nic nie powie tylko trzyma w tajemnicy:no:
ja szefowej powiedziałam następnego dnia po tym jak lekarz potwierdził ciążę, jakoś do testu nie miałam zaufania:baffled: zresztą nie staraliśmy się, bo własnie odpuściiśmy 3 miesiące wcześniej starania, bo nic nie wychodziło, więc byłam trochę w szoku :shocked2:

Jola fajnie jak masz taką możliwość, podobnie ma Dranissimo tylko ona chyba na jeden dzień w tygodniu wróciła do pracy

Kozica nie wiem jak u Owcy ale u nas jak tylko Adi poczuł smak mm w ustach (jeśli w ogóle przyjął butlę do ust) to było plucie i kręcenie się i zaraz się budził zły, więc lepiej było wcale nie próbować
 
hej
Akcja wieczór bez cyca mamy udany:-) M.poradził sobie super, ja ulotniłam się przed samą kąpielą, o 19.10 kąpiel, potem kaszka podana łyżeczką(Amelka nie pije z butelki)19.40 młoda już spała. trochę mi smutno że tak po prostu zasnęła bez mojego mleka:-(

Czyli za 2 tygodnie mogę pójść na urodziny przyjaciółki i zostawić małą z tatusiem:-)
Mitaginka-no to rzeczywiście nie ładnie postąpiła ta dziewczyna, ja powiedziałam szefowej po miesiącu od "zdiagnozowania" ciąży szybciej nie było sensu bo ja już w 3-4 tygodniu wiedziałam, wolałam poczekać. Potem jeszcze kolejny miesiąc pracowałam, ale zanim poszłam na zwolnienie uprzedziłam, uporządkowałam wszystkie sprawy.
Jola-fajnie że masz taką możliwość jeśli chodzi o pracę. Ja moje pół etatu nie zamieniłabym na cały choćby nie wiem co. Uważam że jestem dyskryminowana ale widocznie taka polska rzeczywistość i traktowanie kobiet
Baby-ja nie mam odwagi jeśli chodzi o krowie mleko, moja nawet mm jeszcze nie piła nigdy. Bardzo dosłownie podchodzę do rozszerzania diety, lecę wg tabel.
 
hej
kozica z glodu na pewno nie..jak u mitaginki chodzi o ciumcianie cyca jak smoka..nie da rady przez sen juz nawet..kiedys sie udalo 2 razy...teraz jak u baby jak mu dam butle lub smoka to sie wybudza i jest placz.
iryska jakbym leciala wg tabeli to bym go zaglodzila chyba...on juz od dawna wszystko je..sam sie domagal..
 
diewczyny a w dzień pozwalacie dzieciom ciumciać?? bo ja tak. kilka razy dziennie ( 3-5) podchodzi do mnie i pokazuje cyca, daje za każdym razem w nocy budzi się 2 razy. może dlatego że w dzień ciumcia??
 
reklama
Do góry