reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Dziewczyny, wiem, że niektóre z Was chorowały na grypę żołądkową. Jak było z dziećmi,zaraziły się?
U nas wszyscy naokoło chorzy. Czuję,że i mnie rozkłada. Coraz gorzej się czuję i panicznie się boję się tego,że Oliwka tez się rozchoruje :/
 
reklama
Boliwia nie pomogę, ale przy karmieniu to powinnaś jej przekazać przeciwciała więc jest bezpieczniejsza :)

Owca ja wiem czy taki drobny? ma kolegę starszego i jest mniejszy więc chyba nie tak bardzo, a mierzy 76 cm i waży ok 11,5kg to taki średniak wg tabelek :)
 
Boliwia- my wszyscy mielismy grypę żołądkową. Karola 3 dni wymiotowała, m 1 dzień ja pół a Asia tylko 1 rozwolnienie więc ok.

Asia ma 78 cm i jakieś 10,5-11 kg
 
Ostatnia edycja:
Boliwia-ja miałam jelitówke w grudniu i moja się nie zaraziła. Byłam przerażona i cały czas ryczałam że przeze mnie trafi do szpitala. Pediatra mnie uspokoiła powiedziała że i owszem jest prawdopodobieństwo że dziecko może się zarazić ale karmiąc piersią daje mu przeciwciała. Kazała uważać jak najmniej chuchać na dziecko i ograniczyć kontakt. Ja byłam taka słaba przez 3 dni że rodzina podawała mi małą do karmienia.
Owca,Baby-Amelka nosi 80, jest drobna ale dość długa, spodenki to i 86 się zdarzają
Baby-wiem że organizacje zdrowia zmieniają wytyczne na tym chyba polega nauka, żeby udoskonalać to i owo. Z tym co na wyspach to ja się nigdy nie zgadzałam to najbardziej otyły naród i jakoś nie ufam temu co sugerują. Wiadomo że wszystko trzeba brać z przymrużeniem oka i najważniejsza jest matczyna intuicja. Z drugiej strony znam matki którym intuicja"podpowiada"żeby dawać kilkumiesięcznym niemowlętom frytki i słodycze...i jeszcze jakie są dumne że dziecku to smakuje. Ja jestem za zdrowym żywieniem bardzo przywiązuje do tego wagę.
Natik-czyli moja nie ciumka:-) Je normalnie, tak jak pisałam 3 razy w dzień i 3 razy w nocy
 
baby no z tymi ubrankami to różnie, zależy od firmy... czasem wchodzi jeszcze w 74, a czasem w 86, a czasem nawet w 68 :-D generalnie kupuję na oko... no ale na allegro tak się nie da. Trudno, najwyżej będzie za duża, tzn za długa :szok: maxi też są modne :-)

boliwia tak jak dziewczyny pisały, nie martw się na zapas, choc wiem, że to trudne. PRzystawiaj jak najczęściej i nie powinna się zarazic...

owca sama nie wiem, jak to zrobię... dzisiaj kupiliśmy butelkę i mleko z kleikiem i w nocy spróbujemy podac, na początek raz, żeby zobaczyc, czy załapie.... czyli chyba jednak stopniowo będę odstawiac...
 
boliwia my jelitówkę mieliśmy już 3 razy odkąd jest z nami Julek ale on się nigdy nie zaraził!!! Myślę że to zasługa szczepionki przeciw rotawirusom, no bo co innego????

owca niedawno pytałam czy dajesz małemu wieczorem mm i z tego co dziewczyny piszą to jednak głównie głód budzi nasze dzieci (chęć pociumkania oczywiście też). A smoczka mu dajesz czy nie?
 
Iryska otyłość wyspiarzy wynika głównie z jedzenia mocno przetworzonych produktów, gotowych dań i fast foodów, akurat podawanie mleka nie ma raczej wpływu na otyłość, zresztą to był tylko taki przykład, ale mniejsza o to, tak jak kiedyś pisałyśmy z Nati każdy robi jak chce, nam akurat podawanie mleka krowiego odpowiada i naszym maluchom również i to najważniejsze :) tak samo z innymi produktami, jeśli dziecku nie szkodzi to najważniejsze :)

Mitaginko z Adim tez podobnie, tzn. zależy od rozmiarówki :) myślałam, że po prostu jest już taka duża i dlatego 86 kupiłaś, ale faktycznie lepiej nieco większą niż za małą :)

Wczoraj wieczorna butla dała efekt w postaci snu do 1 dzisiaj po butli pierwsza pobudka zaliczona o 22, zobaczymy co dalej...

idę już do łóżka, bo jakaś zmęczona jestem

miłej nocki :)
 
Hej babeczki

O matko, dopiero usiadlam, nie wie w co rece wlozyc i taki caly tydzien mnie czeka, jutro zakupy, środa sprzatanie, czwartek Liwii roczek, piątek gotowanie i święta a ja w dodatku sobote  niedziele w pracy spedzam. Kupiliśmy Liwce taki prezent  WP_000354.jpg jest zachwycona:-)
 
reklama
Do góry