reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
hej babeczki :-)

ja na wszelki wypadek sie juz z Wami pozegnam.. wyjezdzamy o 17. Nic nie przeczytalam od wczoraj, bo sterty rzeczy do spakowania jeszcze. Ale wielkie buziaki przesylam kazdej z Was i obiecuje przywiezc z T. tyyyyle slonca, ze dla kazdej styknie :)))

Nie zapomnijcie o mnie tylko, Wielki Brat patrzy, hehe :-D Buzka!!!
 
hej babeczki :-)

ja na wszelki wypadek sie juz z Wami pozegnam.. wyjezdzamy o 17. Nic nie przeczytalam od wczoraj, bo sterty rzeczy do spakowania jeszcze. Ale wielkie buziaki przesylam kazdej z Was i obiecuje przywiezc z T. tyyyyle slonca, ze dla kazdej styknie :)))

Nie zapomnijcie o mnie tylko, Wielki Brat patrzy, hehe :-D Buzka!!!

a jak tam dziekan?
 
Witam kwietnióweczki. Mam na imię Ania i mieszkam koło Lublina. Jest to moja pierwsza ciąża z terminem na 15.04.2010 ( chociaż mam wrażenie, że koło 21- każdy inaczej liczy:). Założyłam tutaj konto z nadzieją podzielenia się moją radością, obawami i spędzenia miło czasu.
 
Witam nowe Kwietnióweczki. :) I tak w ogóle mówię dzień dobry. :)

Nati - no to się faktycznie niefajnie załatwiłaś... Może by Ci zaparzone siemię lniane pomogło teraz?

Mala_mysz - zdrowia dla Córeczki a dla Ciebie dużo sił. :)

Ayene
- bawcie się dobrze. :)
 
Cześć dziewczyny

Głowię się od dłuższej chwili nad tym, jak przyrządzić dorsza... Mąż mi przywiózł od rybaka całą reklamówkę, na szczęście filety więc nie muszę czyścić. Narazie opłukałam i zalałam mlekiem a potem chyba usmaże na patelni w panierce z jajek i bułki. Kurcze, żebym tak jakąś specjalną ochotę na ryby miała... no, ale rybka z morza zdrowa, kwasy omega i takie tam... A może któraś kuchareczka ma jakiś przepis na szybkie przyrządzenie dorszyka?

witam malinowąmamę, ellę24 i meriderkę miło, że jest nas więcej...

mała_mysz strasznie mi przykro, że hańcia tak cierpi a Ty razem z nią. Mojej na zaparcia pomagał "kubuś marchwiowy",na codzień nie pija takich rzeczy, ale czasem jej zapodam na wypróżnienie i efekt natychmiastowy.
 
reklama
Ella24- chyba sie pomylilas w suwaczku, 12 tydz ciazy i 23 kwietnia termin?

dzieki ze mile slowa, juz mi lepiej tylko gardlo jeszcze boli. czuje sie jak nie w ciazy ale chyba mi mdlosci wracaja. Pisalyscie o braku sil. Ja sobie nie wyobrazam jak bym miala na 5-te pietro wejsc jak by winda sie zepsula, pewnie predzej czy pozniej to nastapi nie wierze zeby 9msc winda dzialala bez zarzutu. Meczy mnie wszystko nawet ostatnio jedzenie :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry