reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

baby może się zbliża?:)
ja wręcz przeciwnie. chętnie bym gdiześ wyszła i nei jestem dzisiaj rozmemłana, ale Konradek pojechał z babcią i jakby wrócił a nas by nie było to byłoby mu przykro że bez niego wyszliśmy i siedzimy w domq.. :(
małż pojechał do sklepu, ma mi zrobić pyszną sałateczkę, a sobie jakąś pizzę ma przywieźć. namówiłabym go na kino....ale wątpię w to bo jak chcę gdiześ wyjść to marudzi że jeszcze mi wody odejdą i tyle z tego wyjścia będzie .... leń
i tyle!

edit: a w ogóle zapomniałam się wczoraj pochwalić że M mi przyniósł śliczne tulipanki wczoraj, uwielbiam te kwiatuszki:) i stoją sobie teraz na stole:) może on mnie kocha.... :confused: :-D
 
reklama
dziewczyny wszystkie apteki obiechałam tych zasranych testów niema w aptekach bo niema ich w hurtowniach, chyba pojade dajcie mi nr. tel. do was bo nie wiem co będzie pewnie wróce i lekaz mi powie żadnego rozwarcia itp. tego sie boję
 
no wiesz co!@!
wszak nasza moderatorka jesteś :-D i już się jutrem z Tobą denerwujemy:)

a poza tym to myślę że rozpoczniesz drugą serię i następne 6 dzieciaczków szybciutko się narodzi:) a potem znowu tydzień przerwy i następna jazda...i tak do maja :-D
 
Witajcie niedzielnie,

ja nadal w dwupaku. Brak energii i kiepski humor nadal towarzysza...nie wiem, to pewnie przez ciągłe stawianie sie brzuchola i straszny bół pod prawą piersią...młody mnie uciska cały czas wjedno miejsce.

Widzę,ze nikt nowy sie nie rozpakował, a na forum zapanował stan oczekiwania...cóż, taki czas.
Cieszę się babeczki juz posiadajace cudeńka swoje po drugiej stronie brzuszka,ze u Was lepiej.
Baby mnie tez ciągle pytają...a Ty jeszcze chodzisz....jejku, no chodzę.
Byłam u lekarza i z tego co mówi, to chyba mnie ciachną i tyle. Ja tam sie cieszę, zobaczymy.
Dziś wieczorkiem jedziemy łóżeczko odebrać, więc jak tylko zmontujemy (pewnie jutro) to będe ścieliła i wieszała karuzelki:))

Miłej niedzieli kochane:*

Edit: pod moim suwaczkiem napisane jest cos fajnego...chyba skorzystam, może humor mi sie poprawi:cool2:?
 
Ostatnia edycja:
Ja też jestem taka rozbita :( i na dodatek mnie czyści... a rano jeszcze mi niedobrze było, ale na szczęscie przeszło... a teraz leżę bo mnie skurcze męczą i nadal nic mi sie nie chce...
baby - a może faktycznie już tuż tuż? Lepiej odpoczywaj, siły Ci będą jeszcze potrzebne :)

edit: a w ogóle zapomniałam się wczoraj pochwalić że M mi przyniósł śliczne tulipanki wczoraj, uwielbiam te kwiatuszki:) i stoją sobie teraz na stole:) może on mnie kocha.... :confused: :-D
Ale Ci dobrze!

pandorko - pamiętamy! I z niecierpliwością czekamy na niusy od Ciebie :*
 
dziewczyny wszystkie apteki obiechałam tych zasranych testów niema w aptekach bo niema ich w hurtowniach, chyba pojade dajcie mi nr. tel. do was bo nie wiem co będzie pewnie wróce i lekaz mi powie żadnego rozwarcia itp. tego sie boję
Jedz na IP i juz nie szukaj tych testow! nr telefonow masz na zmaknietym :-)
nawet nie wiecie jak miło mi, że o mnie chociaż ciut pamiętacie ;-)
a no pamietamy pamietamy :-D powodzonka!
 
hop hop
Maluch śpi słodko, tatuś go pilnuje, a ja na chwilkę wpadłam zobaczyć co u Was.
brakuje mi bb,ale każdą wolną chwilę przesypiam profilaktycznie, bo obawiam się nocy. na razie jest ok, Michałek budzi się 3 razy na karmienie i specjalnie nie rozpacza. gorzej przy zmianie pieluchy, muszę robić to w tempie ekspresowym, żeby Janka nie obudził
pierwszy raz jem wszystko przy karmieniu. do tej pory zawsze mocno ograniczałam się z obawy przed problemami brzuszkowymi dzieci. jak na razie bez kłopotów.
buziaki dla wszystkich ciotek od Michasia ( niektóre ubranka 68 są już dobre na niego :-D )
 
reklama
adi, kurde Ty już nie czekaj tylko jedź szybciutko!!!

morgaine, ja wiem czy kocha taką niezdecydowaną kobietę, która da mu niedługo 3 dzieciątko?! Głupku Ty jeden, że się tak wyrażę... kocha i to pewnie do szaleństwa!!!! Buziak za głupka ;).
 
Do góry