reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Anawoj to fajnie, ze się nie budzi spokojny chłopaczek, skoro taki uparty był to teraz mamie wynagradza to czekanie :) Wieeelki Buziak dla Was od ciotki z BB i Adrianka kuzyna z BB :)
 
reklama
adi, kurde Ty już nie czekaj tylko jedź szybciutko!!!

morgaine, ja wiem czy kocha taką niezdecydowaną kobietę, która da mu niedługo 3 dzieciątko?! Głupku Ty jeden, że się tak wyrażę... kocha i to pewnie do szaleństwa!!!! Buziak za głupka ;).

heh a teraz robi sałateczkę brokułową z prażonym słonecznikiem!!!

ehhhh

anawoj no kurcze, śpi i je. no żyć nie umierać;-)
i ciuszki 68 hahahah, a ja mam do chrztu kupione 68 i wszyscy mówią że to duże będzie...a może za małe?:confused: :-D
 
anawoj super wiesci :-) fajnie ze maly zdrowo rosnie i ladnie sypia.

Na forum jak narazie same aniolki sie rodza :-D oby zostalo cos jeszcze dla mnie :-D

Morgaine ja tam nie wiem jak ty ale u mnie na bank by bylo male. W sumie zalezy kiedy bedziesz je robic bo jak do 2mc to powinno starczyc (mowilas ze male dzieci rodzisz) :-)
 
przerwa w nauce ;-)
wlasnie m zrobil dla mnie loda w wafelku (nie wiem co lubie bardziej loda czy wafel :-D) i przyszedl mlody i zabral :szok: no koniec swiata zabrac loda kobiecie w ciazy :-D ale za to wszamalam paczka z budyniem ;-) i mam jeszcze 3 :-p
ja tez chce miec malego aniolka zywczyka juz przerabialam ;-)
 
pandorka pamietamy :tak:
adi my tu juz myslałysmy, ze dawno jestes na IP, a Ty po aptekacj jezdzisz, Dziewczyno- i znów sie przejmujesz tym, co pomysla inni. W d... ich miej!
 
Adi - wszystkie byłysmy pewne, że Ty na IP, a ty wycieczki sobie urzadzasz.......ehhh

anawoj - żyć nie umierać z takim dzieckiem! Też bym tak chciała w przyszłości jakze niedalekiej. Zazdroszczę i gratuluję!!!
 
Hej :)
My dziś po bardzo intensywnym dniu. Zaliczyliśmy Ślężę, stajnię. Młody wyszalał się na całego. Teraz piekę ciasto. Skurcze mnie łapią ale takie strasznie delikatne, właściwie to tylko brzuch się napina.

U mnie wody odchodziły mi cieknąc najpierw bardzo delikatnie a z czasem coraz mocniej. Prze pierwszą godzinę nawet się nie zorientowałam że to wody tylko myślałam że mi zwieracze troszkę puszczają więc z tym może być różnie.

Przeleciałam to co napisałyście ale bardzo ogólnie. Młody jeszcze lata i ciasta doglądam.
 
nie no jednak musiałam wyjść na spacer, wymyśliłam,że może mała uśnie i choć na trochę odpuści moim żebrom:-D nie wiem czy to dlatego,że jestem wyjątkowo nieaktywna dziś tak szaleje czy się gdzieś szykuje czy co;) normalnie mam bardzo aktywnie spędzony czas w ciągu dnia, więc nie wiem czy więcej śpi wtedy i tak nie daje popalić;-) w każdym razie nie mogłam ani siedzieć ani leżeć, stojąc ogromny ucisk , więc przeszliśmy się wokół osiedla i chyba zadziałało;) odpoczne parę minut i może się budzić:-)

mitaginko wiem,że teraz to już nie ma znaczenia czy się zacznie teraz, za tydzień czy za dwa, wiem,że to akurat najmniejszy problem w porównaniu do problemów innych,ale jednak człek to istota egoistyczna i jak na coś czeka to chce to mieć "już", zwłaszcza kiedy jest taka ewentualność;-)ale damy radę, sama ciąża w sobie moja to chyba bardzo "lajtowa" w porównaniu do innych,więc poczekać mogę
 
reklama
hihi, eywa, ja mam to samo z Groszkiem, jak łażę i Go buja to w miarę spokojny jest a jak siedzę lub leżę w bezruchu to szalejeeee :tak:. Widać przyzwycziłyśmy nasze bobasy do bujania i teraz bez nie ma spania :-D. Co to będzie jak wyjdą, bujaj matka, bujaj bo spania nie będzie, a ja kołyski nie mam :eek:. Mułki to my będziemy miały wyrobione, żę niedługo za windykatorki napakowane będziemy mogły robić :cool2:.
 
Do góry