reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Ten olej jest w kapsułkach :p więc nie jest taki zły:) ja na sex to mogę liczyć raz w tygodniu, to bym nie urodziła do końca lipca ;p co do imion dla dziewczynek, to my Amelia wybraliśmy od razu :) ale jeszcze podobały się nam Weronika, Wiktoria i Oliwia :) no i Zofia :) Wszystko kwestia gustu :D

Też sobie zrobię koktail bananowy!
 
Witam
Musze nadrobic zaraz co nasmarowalyscie..
Wczoraj mialam ostatnia wizyte...I bede miala cc bo Dziubus sie nie przekrecil...I wazy 3300g:):)
Umowilam sie na konsultacje z odrynatorem na 4.04 mam nadzieje ze dotrwam..
cocosova oj tak pogoda u nas dobija... Nic mi sie nie chce...Krocze mnie nawala ze nie wiem..

ale smaku robicie jakies koktajle bananowe tez bym sie napila:):)



 
trochę się cykam bierze ktoś jeszcze tego wiesiołka ?

nie wiem czy lecieć do apteki ,ale nosz cholera chcę już urodzić bo ileż można chodzić w ciąży termin z OM minął 17 marca a tu zapowiada się czekanie do 4.04. wtedy mam się zgłosić do szpitala.
 
wiesiołek tak samo jak liście malin jest popularny i polecany przez położne :D biorę od tygodnia, ale na razie nie dzieje się nic... :/
Amelii też podobno jest dużo, ale się uparłam. Teściowa marudzi, że wszędzie pełno Amelek i żeby pomyśleć nad czymś innym.. ale ja się dzielnie bronię :D
 
witam tak na szybko :-)
zaraz uciekam do poloznej pisac plan porodu..plan hehe wiec zycze sobie po 5kw wiec 6lub7 i szybki malobolesny bez komplikacji :-D:-p
co do imion dla dziewczynek to Weronika Sara Lena :-D
MamusiaDorusia wszystkiego najlepszego :-)
dobrego dnia babeczki
 
reklama
etam, ja nazwalam dzieci popularnymi imionami i trudno, jakos nie wydaje mi sie, zeby to mialo duze znaczenie. teraz wymyslilismy Feliksa, ale wlasnie przez to, ze takie oryginalne i dziwne ,to sie nagle nikomu nie podoba. i pewnie zostanie Kuba, najpopularniejsze imie w polsce. ale znam samych fajnych Kubow, wiec wszystko pasuje ;-)

na zadnego oskara i innego alana nie dam sie namowic, choc zewszad slysze podszepty tego typu ;-) nie przepadam za imionami sciagnietymi zza oceanu ;-) specjalnie nie widza mi sie tez tradycyjne, jak Antek czy Jasiek, tzn jak slysze u kogos to fajnie, ale sama bym tak nie nazwala. w miare nowoczesne, latwe do zdrobnienia, ale zeby dorosly czlowiek nie musial sie wstydzic. no i juz.

anisad, Iga spoko, ale jakos tak twardo. nie wiem. a zeby bylo zdrobnienie Marysia to moze byc jeszcze Marianna, Mariola, Martyna nawet. ja kocham imie Sara i strasznie chcialabym miec coreczke taka.. :-)
 
Do góry