reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

witajcie
MamusiaDorusia- sto lat!!!

Wy tu sposoby na wywołanie wymyślacie a ja się boję z łóżka ruszyć żeby czegoś nie wywołać:-D a tu sprzątać by się przydało...heh no nic we wtorek wizyta i do wtorku muszę wytrzymać...A z drugiej strony jak tak was czytam to wychodzi na to że to nie takie proste zacząć rodzić:-D a ja się czuję jakby ze dwa miesiące mi jeszcze zostały- brzuch wysoko, skurczy zero, bóli zero, czop na miejscu no dobra tfu tfu bo jeszcze się zacznie:-)
 
reklama
to tak jak Mai jest w cholerę ale moja mąż się uparł i nie da się ruszyć mi się podoba Sara i Nadia bardzo chciałam ale K nie dał się przekonać i Marcelina to mu się podoba nawet ale my mamy długie nazwisko i wolałam krótkie imię.
powiem wam ze z imieniem to jest mega ciężko ja jestem Agnieszka a nikt w rodzinie nigdy do mnie tak nie powiedziała rodzice , mąż znajomi wszyscy mówią Kasia i ja sama bardziej identyfiuje sie z tym imieniem niż z Agnieszka nie lubię bardzo to tylo tak urzędowo bo w dokumentach wszedzie jest Agnieszka.
 
akkm a czemu Kasia? ja mam na pierwsze Kasia a drugie Agnieszka:) i pamietam że w przedszkolu oprócz mnie było jeszcze 5 innych Kaś więc czasami bywało smiesznie
pandora ja tez we wtorek wizytuję, no i mam nadzieje na konkrektną date cc:)

dziewczyny jak sie na zamknięty dostać? nie mam do żadnej z Was nr w razie co
 
ja też lubię Maję, Lenę, ale mam je bardzo blisko i nie chciałabym mieć 2 w najbliższej rodzinie;) całe szczęście,że jak wiele miesięcy temu padło na Natalkę, to nigdy nie było wątpliwości naszych;) od początku nikt nie pyta mnie o samopoczucie czy o "dziecko" tylko "jak Natalcia "? nie potrafię o niej inaczej myśleć:)

ps. ja też we wtorek wizytę mam:)
ps2. oko zrobione, ubranie nie-dresowe założone, można do ludzi iść:)

miłego dnia!!
 
namieszał z tym moim imieniem mój tato mama mu kazała iść mnie do urzędu zapisać i mówiła mu Kamila Katarzyna , albo Kamila Anna a ten miedzy czasie spotkał kolegów noi pępkówka musiała być i dopiero potym poszedł do USC i bidny sobie zapomniał jaie to miały byc imiona i pani sie go zapytała a ja ma żona na imię to on ze Agata i ta mu pani zaproponowała żeby do żony imienia pasowało imię córki to dał mi Agnieszka Anna :-D
 
namieszał z tym moim imieniem mój tato mama mu kazała iść mnie do urzędu zapisać i mówiła mu Kamila Katarzyna , albo Kamila Anna a ten miedzy czasie spotkał kolegów noi pępkówka musiała być i dopiero potym poszedł do USC i bidny sobie zapomniał jaie to miały byc imiona i pani sie go zapytała a ja ma żona na imię to on ze Agata i ta mu pani zaproponowała żeby do żony imienia pasowało imię córki to dał mi Agnieszka Anna :-D

dobre :-D:-D no co za różnica Kamila czy Agnieszka, hehehe faceci to są zakręceni
 
reklama
Witam!

Co do imion to ja mam tak samo jak Ducha, do tej pory jestem niezdecydowana. Na razie będzie Nadia, wcześniej miała być Lena. Ale już sama nie wiem. :szok:
Jakbym miała chłopca to bym dała mu na imię Marcel albo Olaf.
Anisad z tych trzech propozycji wybrałabym Idę.

Anawoj ale masz już fajnie.Gratuluję!!

Aknowi jeśli chodzi o ten ból żeber to ja miałam w lutym takie coś. Myślałam, że mam złamane!! Tylko ja miałam to z lewej strony, okropny ból! Na szczęście mi przeszło, ale z trzy tygodnie to nie mogłam wyrobić.

Jola.24 z tymi majtami to tez nie wierzyłam, jak mi koleżanki opowiadały, bo jak tu chodzić bez majtek??? Ja i tam zamierzam wziąć jednorazowe.

Mam pytanie: naszym tatuśkom to należy się ojcowski 2tygodnie, czy tylko tydzień? Bo słyszałam już dwie wersje i sama nie wiem, w necie też piszą raz tak, a raz inaczej.

Pozdrawiam!!
 
Do góry