reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Mam pytanie: naszym tatuśkom to należy się ojcowski 2tygodnie, czy tylko tydzień? Bo słyszałam już dwie wersje i sama nie wiem, w necie też piszą raz tak, a raz inaczej.

Pozdrawiam!!

w tym roku tydzień od przyszłego 2 tyg- można urlop przesunąć na przyszły rok i wtedy będą to 2 tyg tylko trzeba uważać bo dziecko nie może skończyć roku- wtedy urlop przepada
 
reklama
hej brzuchatki:)
wczoraj miałam wizyte ginki i usg ....mała waży 2790g
ja już cgce urodzić.....mam dosyć....
ginka mi wczoraj powiedziała że mamy sie z mężem jak najwięcej "przytulać:)"no to wieczorkiem zmolestowałam męża a w nocy takich skurczy dostałam że myślałam że to już ale jakoś przeszło po jakimś czasie .dziś powtórka z rozrywki:)
wczoraj też usłyszałam ze jak ma się zgage w ciąży to dziecko ma dużo włosków a jak nie to jest łysolek:-)no to moje będzie łysolek:)

aenye super avatarek:-)

a i po tej nocy dziś patrze a mój brzuch praktycznie na nogach się opiera....i w pępku miałam 103 a mam 100cm.....
 
Witam,

anawoj, super, że już w domku jesteście :)
trochę się cykam bierze ktoś jeszcze tego wiesiołka ?

nie wiem czy lecieć do apteki ,ale nosz cholera chcę już urodzić bo ileż można chodzić w ciąży termin z OM minął 17 marca a tu zapowiada się czekanie do 4.04. wtedy mam się zgłosić do szpitala.
Ja biorę wiesiołka 3 razy dziennie po kapsułce. Oeparol się nazywa. A biorę z polecenia ginki na te moje obrzęki i wcale nie pomaga. Ale może przy okazji podziała na szyjkę. Liście malin już od dwóch tygodni piję.

beata, ja to samo mam dzisiaj z molestowaniem :p Rano zmolestowałam męża i teraz siedzę ze skurczami. Ale ani się nie nasilają ani się nie da policzyć, czy regularne, więc pewnie przepowiadające. Ale bolą tak samo jak te, z którymi byłam ostatnio na IP. Wtedy się okazało, że to przepowiadające, więc nie robię sobie fałszywych nadziei, że to już. Ale może chociaż szyjkę ruszą. A już bym chciała rodzić, bo moje ciśnienie mnie dobija. Leki je zbijają na 3 godziny max a potem znowu wysokie.
 
Jestem już w domku, a tu takie miłe zaskoczenie ! Tyle osób mi podpowiada z imieniem :) Doceniam to i dziękuję , oczywiście wzięłam sobie Wasze uwagi do serca.
Mój początkowo chciał Maja, ale wybiłam mu z głowy, bo co druga teraz Maja.
Potem wymyśił Ida, ja Iga, tata mój Iza, córka moja chyba woli Ida więc coś z tych pewnie wybierzemy :)
Nie da się wszystkim dogodzić i nawet jak cos się podoba jednej osobie, to reszta łapie się za głowę. Dlatego niech mąż wybierze z córką, ja uniknę odpowiedzialności :)

Beata, gratuluje udanej wizyty .
 
a mnie tak troszke trzymają te skurcze i zaraz chatke ogarne mężulowi obiadek zrobie na dwa dni i dalej będe go molestować:))))
mnie ginka powiedziała że mogę już rodzić to zaczynam robić wszystko żeby nastąpiło to baaardzo szybko,Oliwka niby mała o niecałe 2800g ale lekarz powiedziała że o wiele większa nie będzie,moja pierwsza córka urodziłą się właśnie z wagą 2790 a wychodziłyśmy ze szpitala 2470g,więc u mnie taka uroda...a urodziłam też tak przed terminem
 
Beata, też bym chciała drugie dziecko urodzić mniejsze, także Oliwka ma fajną wagę. Ostatnio się nieźle namęczyłam i po co mi to było :-)
 
cześć laski

odebrałam dzis wyniki badań, miałam ten wymaz w szpitalu na GBS. i wyszło: "wyhodowane drobnoustroje mogą świadczyć o nosicielstwie. Przed porodem wskazana profilaktyka antybiotykowa"
jakby było mało to hematokryt poleciał na łeb na szyję, i mocz masakryczny, i leukocyty i białko i bakterie i kryształy szczawianu wapnia..... nigdy nie miałam tak złych wyników. Pozytywnie wyszły tylko próby wątrobowe, tzn wskaźniki ładnie pospadały. Bosz jak ja mam już dość. Mam dziś wizytę, i tak mi sie marzy; lekarz zobaczy badania, zbada mnie i powie że jak mi pasuje to na sobotę możemy się umówić na cc. Skrzydeł bym dostała. Jutro ostatnie zakupy (klapki pod prysznic) i mogę w sobote rodzić. Nawet nie mam ochoty się męczyć przy skurczach. uuuu źle z moją psychą już. za dużo szpitala, przygód, za mało fajnej, zdrowej ciąży.
przepraszam że tak o sobie tylko ale humor mam pod psem jak zobaczyłam te wyniki. Poczytałam Was trochę, ale jestem tak rozkojarzona że i tak juz nic nie pamiętam..
 
reklama
dlatego ja bardzo chętnie już bym była po.............
kurcze dopiero wczoraj dostałam pit z zusu za zwolnienie...i dziś do księgowej poszedł....ech...
 
Do góry