reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam się i ja wtorkowo :tak:
Wracam po małej przerwie na naprawę komputera .

Chyba kończy mi się pokarm, może to przez stres, którego ostatnio mam niemało:no:
Najważniejsze, że Hania te pierwsze pół roku dostawała cyca. Już ją dokarmiam bo cały czas jest głodna.
Trochę mi szkoda:-(
Kochana, nie przejmuj się i tak dałaś małej to co najlepsze tak długo. My jeszcze jesteśmy na samym cycku, ale przymierzamy się do wprowadzenia pokarmów :tak: Ciekawa jestem jaką będzie miał minę, bo ostatnio żal przy nim jeść tak żałośnie patrzy :sorry:
A my w piątek idziemy ze starszym na zabawę Halloween, tyle że nie ma fajnych kostiumów:eek: Poszukiwań ciąg dalszy
 
reklama
Czesc! Witam sie raniutko, bo starsza na wycieczke sie szykuje, Julcia grzecznie sama w łóżeczku, a sredniak jeszcze przez 5 minut spi :-D Dzien zapowiada sie spokojny - poza rosnącą stertą prasowania . Ale z tym zawsze mam tak samo. Wrednosc przedmiotów martwych, czy jak? ;-)
Trzymajcie sie cieplutko, dzisiaj ma byc zimno. Sylcia - szybkiego powrotu do zdrowia.
Wojtusihania e-caluski z okazji polroczku dla Hani i oby to faktycznie byly tylko zabki.
 
U mnie już starszyzna wyprawiona do szkoły...najstarszy też na wycieczkę pojechał:-D:-D:-D,a mały szkodnik bawi się na podłodze.Dietka mleczna przyniosła oczekiwane efekty i wysypka jest bledsza,a to już sukces!!!!!
 
oj ciężko, mała cały dzień płaczliwa, ale wyraźnie zęby jej dokuczają:zawstydzona/y:
Ślina płynie strumieniami, wszystko, dosłownie wszystko ląduje w buzi i czasem z niespodziewanie ryk.
Na szczęście mała teraz śpi:sorry::sorry: Jej braciszek też, więc mama ma chwilę żeby odpocząć i choć raz zjeść obiad w spokoju.
Tylko jeszcze psa nakarmię i wypiję jakąś kawkę ( zbożową;-)).
 
Ja tez sie witam!!!!

ja juz dawno po kawusi i po spacerku. Wlasnie niedawno wrocilismy, a Filip jeszcze spi na balkonie. :-):-) Zawsze sie wkurzam , bo jak wchodzi sie do nas do klatki to "facet gada - drzwi otwarte,prosze wejsc. ...." :rofl2::rofl2::rofl2:i wtedy Filipek sie budzi , ale dzis tylko otworzyl jedno oko na "pana" i zasnal. :-D:-D:-D

Na spacerku zahaczylam o galerie i kupilam juz druga w ciagu tygodnia bluzke Filipowi i dresy....mezus mnie ochrzani !!!:laugh2::laugh2: ale co tam wczoraj dostal pierwsza wyplate "polską" wiec cos sie kazdemu nalezy hihihih:rofl2::rofl2:

oki ide cos z obiadkiem pokombinowac!!! buziaki
 
reklama
wieczór spokojny, oby nocka była ok;-)
Hanusia jest spokojna, ale śpi ze mną w łóżku, a co tam, mała jest, Wojtek taż z nami spał, a teraz mówimy mu że jest dużym chłopcem i tacy duzi jak on, maja swoje łóżeczka. Na szczęście mały wszystko co mówimy rozumie. :-):-):-)
Zresztą już nigdy więcej nie będę miała takiego maluch, a dobrze jest tak przytulić taką małą istotkę:tak:
 
Do góry