reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Pobudka była dzisiaj koło 4 nad ranem - i trzeba było przebrac papmpersa - przesikany nie pasowal ;-). Więc Jula całkiem przypadkiem znów przypomniała o sobie, bo urodziła się o 4:15 :-)
Goniu dzięki za pamięc. I faktycznie super prezent z tego gratisu do pieluch wyszedł :tak:

Ja już po sniadanku, kawcie zbożowej i kawałku stefanki. Miłego czwartku dziewczyny :-)
 
heja laski!!!!

witam sie zmarznieta ,ze szoooookkkk:szok: wczoraj od wieczora nie mamy cieplej wody i nie grzeja....od rana wydzwaniam do spoldzielni , ale jeszcze sie nie dodzwonilam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Patewka to nasze maluchy dziś razem świętują :-):-):-) wiec e-buziaczki przesylam i niech zdrowo rosnie :happy::happy::happy:

Pozdrawiam i ide kawke robic !! milego dzionka
 
aha83 całuski również da Filipka:-) i dużo ciepełka wam życzę:-)

Kto jeszcze dziś świętuje? Przepraszam tych o których nie pamietam:sorry: :zawstydzona/y:Ale życzonka slę a jak:happy:
 
heja laski!!!!

witam sie zmarznieta ,ze szoooookkkk:szok: wczoraj od wieczora nie mamy cieplej wody i nie grzeja....od rana wydzwaniam do spoldzielni , ale jeszcze sie nie dodzwonilam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kurcze, to w Stolicy takie rzeczy się dzieję :eek: - to wypadajcie do jakiejś Galerii się nagrzać :tak:
Całuski Filipkowi i innym miesięczniakom :-)
U mnie szaro buro i do kitu, do tego libido nawala :zawstydzona/y:
 
reklama
u mnie juz cieplo .... jest i woda i grzeja!!!! Zalatwione

Patewka ja mieszkam na mokotowie...... niedaleko galeri mokotów. Nie znam Warszawy.... wiec tak tylko mogę określić swoje położenie :-):-):-)

Jeszcze Viola1978 jest z Warszawy ...... wiec moze jakies wieksze spotkanko uda sie zorganizowac. Tylko , ze Viola pracuje i ostanio cos jej nie widac :sorry::sorry:
 
Do góry