reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam mgliście!!!!

Zyję ale nie ciekawie...pożarłam się ze starszą córką i teraz mnie wyrzut sumienia gryzie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: nie lubię takich poniedziałków i muszę z tym coś zrobić...

famme- to masz przegwizdane z noskiem....ja wolę mieć przez 2 tygodnie kaszel niż przez tydzień katar bo wtedy po prostu umieram:eek::eek::eek:

Chorutkim powrotu do zdrowia życzę!!!!!
 
reklama
Hejka:D

Przyszłam sie pochwalić ze Oliver ma pierwszego ząbka:-)-prawa dolna jedyneczka,waży 8740 i jest 73 długi:szok: przeszłam na mleko bebilon comfort i mały prawie juz nie ulewa,a ulewał dużo i to po tym smierdzącym pepti ,ktrego juz nawet pic nie chcial i nutriton dodawanz nie pomagal,teraz pije chetnie i nie ulewa wlasciwie
 
ząbków gratuluje!

sylcia u nas na kwietniu taka osoba też była co na 2 kontach szalała i obrazała ludzi na wątku otwartym... to sa TROLE DO ZNISZCZENIA

almani i jak krzesełko sie spisuje?
 
Heja laseczki!!!!!

Gratuluje ząbków!!!!!!!!!. U nas też chyba drugi idzie, bo Filip maruda pełną gęba jest :-):-)
U nas dziś deszczowo, nie wychodze dzis chyba nawet na krok. ;-);-)
 
reklama
NO HI MAMUŚKI:-D
gratulacje ząbków :-):-) my na razie czekamy ale ponoć idą i idą;-);-)

Zuzia ładnie już zaczęła spać. Odkryłam dlaczego się budziła po prostu było jej za gorąco pomimo że grzejnik ma zakręcony w pokoju. Ale spała pod kołderka z Foretti i pewnego wieczoru sama się odkopała i spała od 20tej do jedzenia czyli do 5rana. ja ja przykryłam ale tylko nózki i troche brzuszka. Na drugi dzień wyjełam zapasową kołdre cieniutka taka z ikei sa takie z fizeliny uciełam na wymiar powleczenia obszyłam i jest cieniutka kołderka. Zuzia juz od 4 dni spi super. jak zasnie o 20tej to wstaje o 5 rano zje i troche jeszcze pospi do 6-7 max:-):-):-)
 
Do góry