reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
hej, Kondzio wlasnie lezy w lozeczku, lapie sie za stopy i robi "arrrr":-Dw miedzyczasie marudzi i bawi sie grzechotka, a mnie sie nic nie chce:zawstydzona/y:no ale glodna jestem wiec jakis obiadek trzeba zrobic....chyba ryz z jablkami i cynamonem, dawno tego nie jadlam:-p
pokoj mlodego wciaz w remoncie i nie wiem kiedy sie skonczy:baffled:
caro gratuluje, ja tez musze sie w koncu wybrac na porzadne zakupy ale dopiero jak jakies pieniazki beda bo ostatnio to cienko:zawstydzona/y:
 
witajcie mamuski,
u nas dzisiaj przepiekna pogoda, wiec wykorzystałam i poszłam z mała na długi spacer. teraz troche mnie nogi bola, ale co tam super było.
Teraz za to mam lenia i nie gotuje obiadu, męża do chińskiej po obiad posłałam, przy okazji psa na szczepienie zawlókł.

adusia - ahh te urzędy,współczuje, naprawde.

caro gratuluje zakupków ;D
ja ostatnio poszalałam na allegro, i jak mi zaczeły te paczki przychodzić, to listonoszka co mi je przynosi, to jakby wzrok mogł zabijać to juz by mnie nie było hihi taka zła na mnie.

kurde gdzie ten mój mąż, głodna juz jestem
 
Cześć. :-)

Caro_S gratuluję zakupów. :-D

Ja dzisiaj cały dzień polowałam na kozaki i nic nie upolowałam. :confused2: Ale ze mną już tak jest, niewiele rzeczy mi się podoba, a jeszcze mniej pasuje na moje szkity. :-p

A ja jakoś weny na gotowanie nie mam. :sorry: Po pobycie babci i mamy rozleniwiłam się. :-p Miałam ambitny plan gotowania codziennie czegoś fajnego, ale babcia nie dopuściła mnie do kuchenki i w konsekwencji przez tydzień raczyły mnie tradycyjną kuchnią polską. ;-)
 
hejka:)
ja przez 2 tygodnie szukałam kurtki na zime az znalazłam, a teraz szukam butów ehhh
ostatnio jakos nic sobie nie kupuje, a juz jak kupie to Młodemu i ogolnie słowo zakupy nabrało dla mnie zupełnie nowego znaczenia po porodzie. za kazdym razem po zakupach wracam do domu zla wciekla i zazenowana...ciezko mi cokolwiek na siebie znalezc i czuje sie jak potwor( wszystko przez te bioderka:wściekła/y::-D)
jedynie zakupy dla Mateusza sprawiaja mi przyjemnosc:-)
 
Hi dziewczyny, miły czwartek sie zapowiada - moze na zakupy sie wybiore bo m.obiecal dac mi samochod. Czapke i szalik potrzebuje i jakies fajne waskie dzinsy. Bo na razie latam w ciazowych, ktore juz z lekka zwisaja na tylku :-p
Chociaz.... czasami mam jak gosiakma - niczego nie moge sobie wybrac i jestem po takich zakupach wsiekla - najczesciej kiedy Jula steka i sie niecierpliwi bo jej goraco. Ale galeria ma te przewage nad zakupami w pobliskich sklepach, ze jedziemy samochodem, lekko ubrane i malej nie jest juz tak goraco i czasami w sklepie po prostu ladnie przysypia. No zobaczymy:-). Od starszej córy mam zamowienie na pewna bluzeczke w Benetonie, ale nie wiem czy zaczeli juz SALES :-D
 
hejka:)
ale miałam noc same koszmary mi się śniły ze umieram....
A to dlatego że...tydzień temu robiłam cytologie a wczoraj babka z kliniki zadzwoniła ze już jest wynik i jak najszybciej mam się zgłosić do ginekologa i kurcze nie chciała powiedzieć jaki jest wynik bo nie może to po co dzwoniła????!!!! cała noc zmarnowana bo myślałam o najgorszym...
dzisiaj rano jechałam do lux medu zrobic badania krwi i watrobowe no i przy okazji odebrałam wynik. Kurcze zawsze miałam I albo II a tu III/IV.:no: Zalecenie to zaleczyc stan zapalny i ponowna cytologia. Pisze że są zmiany w nabłonku ale nie wiadomo jakie. We wtorek mam wizyte zaplanowana u ginekologa to zobacze co powie ...masakra
 
reklama
CaroS- nie denerwuj się stan zapalny się wyleczy i ważne że szybko wykryty to szybko i skutecznie wyleczą.Trzymam kciuki za kolejne wyniki....na pewno będą dobre:tak::tak::tak:
 
Do góry