reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam!!!

U nas nudy...dzieć nie chce jeść:-:)-(ja rzężę ,czyli norma;-);-)
a tak w ogóle to dzien dobry ;D
ja po nie przespanej nocce, spałam az 3 godz i to z przerwami. Jak jestem chora to nie potrafie spac, wybryk natury jakis, bo przecież sen to naljepsze lekarstwo i organizm powinien sie tego domagac a u mnie d...

A co ci bidulko doskwiera????
 
reklama
famme jeśli Ci to odpowiada to nie ma problemu i nie ma co zmieniać :)
Zwłaszcza, że poranki masz boskie!
Jeśli jednak chcesz przestawić Małą na wcześniejsze usypianie, to proponuję zmienić trochę rozkład dnia, żeby dzieć wiedział, że noc to noc i się śpi, a dzień zaczyna się np o 8 i trzeba się bawić.
Dobrym sposobem na to jest wybudzanie. Jeśli o 8 zaczniesz hałasować, np włącz TV, odsłoń okna, wiesz... normalny dzień, wtedy dzieć obudzi się. I bardzo ważne, aby ostatnią drzemkę zakończyła max o 17godz. Jeśli śpi dłużej obudź ją i do nocnego spoczynku nie pozwalaj zasnąć. Bawcie się. Córka ma się czuć "zmęczona" i zaspokojona wrażeniami dnia :) I tak ok 20 kąpiel, potem kolacja,a potem lulu.
Pierwsze dwa dni mogą nie być najlepsze. Ale jeśli będziesz trzymała się konsekwentnie nowego rozkładu dnia, córka szybko chwyci o co chodzi i zacznie zasypiać wcześniej. Najważniejsza to konsekwencja!
 
adusia
zwykłe niby przeziębienie, tyle ze dla mnie zwykłe przeziębienie to katastrofa ponieważ mam tzw 'przerost małżowin wewn. nosa' które zatykają nos i zatoki, jak tylko troche sie podziębie nie moge oddychac, a zatoki sie zawalają wtedy, bo ropa nie ma jak spływać i zwyczjanie sie dusze. mialam operowac rok temu, no ale zaszam w ciąze i na jakis czas musze to odłożyc.

katy222
dobry pomysł z tym wybudzaniem, chyba spróbuje, gorzej bedzie z tym zeby wieczorem nie pozwolić jej spac, bo ona jak jest spiąca to zaśnie w kazdej pozycji, sytuacji i mega hałasie...
chociaz za niedługo przestawiają godziny, wiec w sumie jak nic nie zrobie to bedzie chodzic o tej 22 spac :D
 
dziewczyny mialam niezla haje na mamach z limerick ... boszee jedna z lasek sobie zrobila dwa konta oprocz tego na ktorym byla najczesciej i oszukiwala kazda z nas ... my wierzylysmy ufalysmy a ona nas oszukala ... pani M nie miala juz z kim praktycznie gadac to robila sobie konta i oszukiwala kazdego ;/;/;/;/
 
dziewczyny mialam niezla haje na mamach z limerick ... boszee jedna z lasek sobie zrobila dwa konta oprocz tego na ktorym byla najczesciej i oszukiwala kazda z nas ... my wierzylysmy ufalysmy a ona nas oszukala ... pani M nie miala juz z kim praktycznie gadac to robila sobie konta i oszukiwala kazdego ;/;/;/;/

Sylcia niektórzy już tacy są....nic się na to nie poradzi:no: Ale mogliby siestrzymać z oszukiwaniem innych:wściekła/y:

Ja wróciłam do Glasgow- w końcu mogę odetchnąć( nie mam teściowej na karku:-p), a i pogoda znacznie ładniejsza niż w Polsce:tak:
 
U mnie wczoraj była piękna pogoda, a dziś niestety brzydko:-( Za to rano byliśmy z Alą zakupić jej krzesełko do karmienia:-) Ala teraz śpi, więc mamy chwilę żeby odsapnąć:tak:
 
reklama
klucha trza było siedzieć w domu i grzac d... pod kołderką ;D
przyganiał kocioł garnkowi, a sama przed chwilą ze spaceru wróciłam. po południu słoneczko sie zrobiło i zaraz wyleciałam na dwór, mimo zakatarzonego nosa. ponad tydzien juz nie byłam na spacerze i strasznie brakowało.
 
Do góry